Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi lenn aza szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi lenn aza szöveg amivel normális kinézetű srác elkérheti a kontatktotokat: msn skype gmail utcán, plazaban buszmegállóban stb igaz élő helyzetben akarna veletek valaki ismerkedni, erre gondoltam. Milyen szöveg jön be nektek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 23:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Negyedik, hatodik vagyok, és adok egy tanácsot, tekintsd karácsonyi ajándéknak. Ezzel a stílussal szerintem Te sehol ne próbálj ismerkedni. Szerinted aki nem utcán ismerkedik, az facebookon teszi azt?
2012. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
leszaroma véleményedet és nekem te ne adj tanácsot. ki kérte? gondolkozzál már el magadon. na sipirc a sarokba anyuka kislánya
2012. dec. 23. 23:47
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Attól még hogy háborogsz nem lesz jobb. Keress értelmesebb helyeken ahol neked megfelelő emberek vannak.

Én már ismerkedtem kiállításokon, múzeumban, vagy olyan helyen ahol szerek lenni; uszoda, edzőterem (ahova rendszeresen járok és itt ismertem meg a párom)

De amúgy vannak rendezvények is ahol jól lehet ismerkedni a saját érdeklődési körödben.

Ilyen helyeken általában le lehet szólítani emberek és elbeszélgetni eleinte az adott (látott, hallott) témáról. És nem kell olyan helyen mint az utca, kávézó, buli ahol bárki megfordulhat...

2012. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
gmail? Az email
2012. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Negyedik, hatodik, tizenegyedik vagyok. Najó, legyen az okos enged, és leírom, én hogy gondolkodom.

Te nagyképűségnek fogod tartani, ha ilyet írok, de én egy ritka értelmes ember vagyok, aki rengeteg mindenről tud beszélgetni. Ez azért a lányoknak általában bejön. (Ja, fiú vagyok egyébként:D) Na most ezt az utcán nem nagyon tudom megmutatni. Ezért van az, hogy én pl könyvesboltban, kávézókban próbálkozom lányokat leszólítani. Ott ebből rögtön tudok mutatni valamit. És rögtön megvan a közös téma is. Könyvesboltban ismerkedtem meg pl a világ leggyönyörűbb lányával. Mármint ez szubjektív, de én olyan szép lányt szemtől szembe még nem láttam.

2012. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
végre egy normális komment 13as köszi
2012. dec. 23. 23:53
 17/19 anonim ***** válasza:
A sablon szöveg nagyon műnek hangzik, mert az csak olyan jópofizás.
2012. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs az a szöveg,amivel belőlem ki lehet szedni ilyesmit első találkozásra,leszólításra stb. És igaza van a srácnak,aki azt írta,hogy így nem lehet ismerkedni(és fészbúkon sem),mert tudom magamról,hogy egy-egy ilyen leszólítás alkalmával olyan védekezőreflex indul be nálam,hogy 10 másodperc alatt leépítem az embert. Tudom,ez a válasz sem fog tetszeni neked,de még mielőtt engem is elküldenél anyámba, felhívnám a figyelmedet,hogy te tetted fel a kérdést, mi csak válaszolunk rá,amit akkor is el kell tudni fogadni,ha az nem kedvedre való.
2012. dec. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
4,6,11,15 vagyok, és még egy gondolatot írok, habár látatlanban nehéz ilyesmit írni. Ahogy a barátaimat (már akik leszólítgatnak) figyelem, azt látom, hogy a srácok nem tudják azt felmérni, hogy a "leszólított" lány élvezi e a társaságukat, vagy nem. Én 2 perc beszélgetés után észreveszem, ha a lányt nem érdeklem. És ha nem érdekled, és továbbra is erőlteted magad a lányra, azt ő nyomulásnak veszi, és abból csúnyább hangvételű elutasítások lesznek.
2012. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!