Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják sokan h első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan h első talira sok egy plüss állatkát vinni a lánynak?

Figyelt kérdés
Én szoktam és szerintem jó pont egy cuki kis plüssel megjelenni *-*
2012. dec. 27. 17:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
az biztos
2012. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért adok egy kis virtuális plüsst neked is h ne legyél ilyen morci :D
2012. dec. 27. 18:51
 13/24 Tyler913 ***** válasza:
65%
Bármilyen ajándékkal gáz megjelenni. Olyan mintha le akarnád kenyerezni a csajt. A plüss meg aztán pláne izzadságszagú próbálkozás.
2012. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hidd el tőlem elfogadják, biztos van akinél nem válik be, de sok lánynak tetszik és megvan az első jó pont, főleg ha alapból szimpatikus vagyok nekik :)

Nekem nagyon más az életfelfogásom mint a legtöbb embernek és ezt tudják ők is, nem írom le milyen de nem találkoztam még senkivel akinek ilyen lenne mint nekem eddig!

2012. dec. 27. 21:56
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem morci vagyok,csak ez a véleményem.
2012. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Elso talira? Vigyel viragot, de meg inkabb azt se. A lanynak nem fog tetszeni, hogy ajandekok altal akarod magad megtetszettettni (o, mien szo). Ha meg nem is tetszel neki, meg kinos is lesz az egesz. Egy ajandek legyen. Te. De azert is dolgozzon meg a ribanc :D
2012. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2012. dec. 28. 00:06
 18/24 anonim ***** válasza:
én még ezt soha senkitől sem hallottam, de az is igaz, hogy soha senkitől nem kaptam plüss állatot első randin.
2012. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

hülyeség! nem kell semmit se vinni.

ez tök dedó dolog, hogy ajándékot az első randira.

2012. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igazából ez olyan tesztféle is részemről, mert ha elfogadja meg aranyosan viselkedik "vele" akkor egyből látom h milyen kis aranyos csaj, mennyire van tele szeretettel :)
2012. dec. 30. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!