Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják sokan h első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan h első talira sok egy plüss állatkát vinni a lánynak?

Figyelt kérdés
Én szoktam és szerintem jó pont egy cuki kis plüssel megjelenni *-*
2012. dec. 27. 17:51
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Lány vagyok.

Az első randi esetében még nem is ismer igazán a fiú, ne hozzon semmit! Ha a második, vagy többedik randin már hoz, akkor tudom, hogy az már nekem szól. De mindenképpen apróság legyen, mert ellenkező esetben kellemetlenül érzem magam, hogy talán viszonzást vár....

2012. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Az előző vagyok:

És ha a teszt eredménye az lesz, hogy zavarában tök idétlenül fog bánni vele, úgy ahogy igazából sosem bánna? Levonható-e egy valódi személyiségrajz ebből?

2012. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Az előző kettő vagyok:

Még kiegészíteném egy pozitív gondolattal: azért megértelek, hogy jól esne, ha látnál egy lányt édesen örülni, babusgatni egy plüsst. Bizonyára melengetné a lelkedet. Ez jó dolog. :)


Lehet, hogy van tőlem talpraesettebb lány is, aki nem jön zavarba... :)

2012. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

köszi a választ, jól látod a dolgokat, valóban melengetné a lelkemet, elolvadnék tőle :)

igazából ezek olyan 1. randik h volt már előtte beszélgetésünk egymással, akár élőben is csak nem randi jellegűen.


egyébként ha zavarba jön az is jó, mert aranyos :D

2012. dec. 30. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!