Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn ha ismerkeds...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn ha ismerkedsz, neked 10-ből hányan válaszolnak az első levélre?

Figyelt kérdés
Írd meg légyszi, hogy fiú vagy lány vagy, illetve szerinted jól nézel-e ki! Köszi!

2013. jan. 2. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez te vagy. Meglepődnél, hogy mennyire nem alfa hímek azok, akik ribancoznak.
2013. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De gondolom, azért minket is megértesz. Akik csak dumálgatni szeretnének normálisan és sokadik lány után sem kapnak választ.
2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Meg, persze, de ezért elsősorban a közöttetek keringő bunkókat okoljátok, ne a nőket.
2013. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem válaszolni majdnem akkor bunkóság, mint ribancozni.
2013. jan. 3. 21:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vállalom én a bunkó szerepét, de nem kérek a trágár megjegyzésekből.
2013. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jóképű vagyok, de 10-ből max. 2-en válaszolnak...
2013. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kötelező válaszolni, és a nemválasz is válasz.
2013. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenen nem kell kiakadni. Rengeteg pasi és csaj van a társkeresőkön, ha valaki nem válaszol, akkor majd a következő fog. Vagy majd a tizedik, kit érdekel?
2013. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!