Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy alakítsam a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakítsam a dolgokat, hogy semmiképp se kössek ki az ágyában? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek randizni egy sráccal,akivel neten ismerkedtem meg. Normálisnak tűnik,ő is komoly kapcsolatot keres,mint én.Egyértelmű,hogy tetszünk egymásnak és nagyon egy húron pendülünk. Azt terveztük,hogy először várost nézünk (nemrég költöztem ebbe a városba és még nem ismerem),aztán felmegyünk hozzá megnézni egy filmet. Igazából ez mind jól hangzik,várom is,de nem akarom azzal elszúrni az egészet,hogy lefekszem vele.Csak sajnos néha olyan gyenge tudok lenni,főleg,ha már rég volt kapcsolatom és kedvesek velem...De hát ezt azt hiszem,nem kell magyaráznom! Szóval ez lesz a 4. randink és én már mondtam neki,hogy vele semmit nem akarok elsietni a szexet sem.Látszólag,megértett,elfogatta,de félek,hogy ha úgy alakul a dolog,akkor nem az eszem fog győzni.

Hogy tudnám a botlást kivédeni? Tanácsot várnék!



2013. jan. 3. 08:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Mikor értitek már meg? A városban császkálni, meg filmet nézni egy haverommal is tudok. És őt nem zavarja, ha közben legurítok egy sört és sörszagú a szám, nem zavarja, ha filmnézés közben fingok, stb.

Ha nővel teszem ezt, akkor azért vele, mert képben van a testiség is, ami a havernál ugye nem :-P

Azt meg semmi nem garantálja, hogy attól lesz komoly a dolog, hogy váratod. 1. megunja, mert vannak szükségletei, amit más könnyebben kielégít, 2. ha később történik meg, akkor is ugyanúgy elhagyhat utána, 3. lehet pont a szexel tudod jobban megfogni, mert olyan jó leszel neki, hogy más nőt nem is akar utána megérinteni ...

Ez a várok még, nagyon jó tiniszerelmeknél, de felnőtt embereknél már azért nem annyira életszerű :-P

2013. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Persze,én is szexelni akarok,ez egyértelmű,ezért írtam ide ki a kérdést :D!

Jelzem,3 randi volt eddig. Ami semmi szerintem még. Felnőttként attól lesz az ember igazán belevaló felnőtt,hogy mindenkivel lefekszik/mindenkit megd.g az első pár randin? Hát lehet tényleg én vagyok maradi...

2013. jan. 3. 09:29
 13/36 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem vagytok gyerekek sem ez a 18 éves korosztály, ergo nem probléma ha kiköttök az ágyban.

Legutóbb én 13 nap után kötöttem ki az ágyban a lánnyal.

2013. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
a 13 nap nem is gáz! De itt még csak 3 napról van szó...
2013. jan. 3. 09:35
 15/36 anonim ***** válasza:

" igazán belevaló felnőtt,hogy mindenkivel lefekszik/mindenkit megd.g"


Nem arról volt szó, hogy mindenkivel! Csak azzal, akivel kapcsolatot akarok :-P és részemről, ha lehet már az első randin ;-) Derüljön ki, minél előbb, hogy működik -e a dolog :-P

2013. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nálad lehet így van....Nálam nem! És akivel nem akarsz kapcsolatot,azzal meg vársz :D? Itt is vannak érdekes fordulatok...

Köszi a válaszokat,azt hiszem,megoldom egyedül...

2013. jan. 3. 09:44
 17/36 anonim ***** válasza:
Akivel nem akarok kapcsolatot, azzal értelemszerűen nem randizok :-P Logika egyes, ülj le! :-P
2013. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Ja,mert te minden kapcsolatnak úgy indultál neki,hogy na ez egy életre fog szólni! Értem én :D!

Sziasztok!

2013. jan. 3. 09:48
 19/36 anonim ***** válasza:
ha neked gáz akkor meg húzzad ameddig bírod de ha 2 hónap után megunja és ott hagy akkor ne csodálkozz..
2013. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

A kapcsolatoknak vannak különböző formái: egy éjszakás kapcsolat, futó kapcsolat, "baráti szexelünk" kapcsolat, szeretői kapcsolat, komoly kapcsolat, rövid távú kapcsolat, hosszú távú kapcsolat. Olyannak futottam mindig neki, amilyet éppen kerestem :-P, vagy amilyenre vágytam az adott pillanatban.


Tényleg messze vagy még a felnőtt fogalmától, bár ez 25 évesen elég gáz ... várasd csak :-P

2013. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!