Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy alakítsam a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakítsam a dolgokat, hogy semmiképp se kössek ki az ágyában? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek randizni egy sráccal,akivel neten ismerkedtem meg. Normálisnak tűnik,ő is komoly kapcsolatot keres,mint én.Egyértelmű,hogy tetszünk egymásnak és nagyon egy húron pendülünk. Azt terveztük,hogy először várost nézünk (nemrég költöztem ebbe a városba és még nem ismerem),aztán felmegyünk hozzá megnézni egy filmet. Igazából ez mind jól hangzik,várom is,de nem akarom azzal elszúrni az egészet,hogy lefekszem vele.Csak sajnos néha olyan gyenge tudok lenni,főleg,ha már rég volt kapcsolatom és kedvesek velem...De hát ezt azt hiszem,nem kell magyaráznom! Szóval ez lesz a 4. randink és én már mondtam neki,hogy vele semmit nem akarok elsietni a szexet sem.Látszólag,megértett,elfogatta,de félek,hogy ha úgy alakul a dolog,akkor nem az eszem fog győzni.

Hogy tudnám a botlást kivédeni? Tanácsot várnék!



2013. jan. 3. 08:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
csaj vagyok, de nem értem a 4. randin miért nem, részemről az ilyen bőven felejtős kategória
2013. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

OFF: Hmmm lehet hogy én is régimódi vagyok ,de a 3.-4. randin nem szoktam lefeküdni senkivel

A mostani párommal az 5.randin volt először csók, és 1 hónap után szex.

Érdekes módon nem szaladt el hogy "várnia kellett", bár nem tervezve volt a dolog csak így alakult.

Nem a szex a legfontosabb része egy kapcsolatnak, bár nagyon fontos de lehet várni vele, nekem egy pasi sem siettette soha, sőt a mostani párom is azt mondta hogy ő azt se bánta volna ha még kicsit várunk vele


ON: egyszerűen mond meg neki hogy nem akarod és kész :), a párkapcsolat alapja a kommunikáció


27/N

2013. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Azért nagyon ne lepődj meg ha nem fog tovább várni. Te is egy újabb példája vagy a szexet kegyként gyakorló nőknek. Ha engem akar akkor szenvedjen típusú hozzáállás. Mond neket az valamit hogy "kölcsönös örömszerzés"?
2013. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Légy őszinte önmagadhoz!


Ismerek olyan nőt, aki úgy ment fel először a pasik lakására, hogy nem akart lefeküdni. Nem is fektették le.

Viszont olyat is ismerek, aki azt mondta, hogy szeretne lefeküdni, de még korainak tartja, csak felmegy hozzá. Felment és megdugták. Mert ezt akarta, csak próbálta játszani az elérhetetlent.

Ismerek olyan elvált anyukát, akit én világosítottam fel, hogy ha egy férfi felhívja a lakására, akkor MINDIG le akarja fektetni.

Ha felmész hozzá, akkor azt fejezed ki, hogy te is szeretnéd. Azt javaslom, hogy vagy ne menj fel, vagy játszd végig és add oda magad!

2013. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Kerüld el a filmezést.


ha felmész filmezni egy sráchoz, akkor csak a srác képességein múlik, h mikor lesz belőle szex. Hidd el, átölel, magához húz, érzed, hogy ott van. Megcsókol először szenvedélyesen, majd vadul... Elkezd fogdosni, egyre jobban felizgulsz rá, akkor egy másodperc, mire az ujja már benned is van, és onnantól már tényleg nem tart semeddig, amíg szexeltek...


Szóval én a helyedben, ha nem akarok szexelni, akkor nem mennék fel filmezni... Főzni még talán-talán... Bár egy igazi férfi a főzésből is tud extrajó szexet kihozni.

2013. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én megértem az álláspontod. Lefordítom, mit értettem meg én a kérdésedből és a hozzászólásaidból... Normális, hogy 25 évesen - főleg, ha már amúgy is régen voltál együtt valakivel - kívánod a szexet. De szerintem nem bízol még meg eléggé benne... (nyiván ezt nem arra értem, hogy várd meg, míg akár feleségül mennél hozzá :)) És ez elegendő ok véleményem szerint két intelligens és normális fél között arra, hogy mégse történjen meg. Nem kell lefeküdnöd vele, csak ha elérkezettnek látod rá az időt. Azzal viszont én is egyetértek, hogy ne adj meg előre egy megszabott határidőt, hogy "no, majd az X. randinkon"... :)
2013. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!