Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácról szinte sugárzik, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácról szinte sugárzik, h nem akar semmit szex után. Hogy jöjjek ebből jól ki?

Figyelt kérdés

szóval illedelemből néha rám ír valamit, hogy ne érezzem magam kihasználva, vagy akármi. (nem volt korai a szex amúgy)

próbálnék emelt fővel távozni, de hogyan?

ha egyszerűen nem reagálok semmit, annyiból csak azt látja, hogy hál isten leléptem.


2013. jan. 3. 21:20
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
bocsi, ezt csak meg akarom kérdezni, még nem kérdeztem meg! véletlen fogalmaztam múlt időben.
2013. jan. 6. 15:00
 32/47 A kérdező kommentje:
tehát ezzel tudni fogom azt, hogy ő bizonytalan e velem kapcsolatban, tehát lesz ami lesz alapon van e velem, vagy pedig ki van e forrva valamilyen válasza, pl akar e vmit, vagy nem akar semmit.
2013. jan. 6. 15:03
 33/47 A kérdező kommentje:
a "van velem" az túlzás volt részemről...
2013. jan. 6. 15:04
 34/47 anonim ***** válasza:

Egy kérdést fogalmazz meg, amiben egy kérdőszó van, és nincsenek peremfeltételek.

Pl:

" (ő tudja e, h) mit akar tőlem(, vagy nem tudja, vagy azt tudja e, hogy akar e vmit, vagy nem.)"

A zárójelbe tett részek feleslegesek.

Az baromi hasznos lenne, ha ez a kérdés mellé elmondanád neki, hogy te mit akarsz, de persze ezt úgysem fogod.

2013. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

a "mit akar tőlem" elég necces kérdés, tekintve, hogy lehet ő maga sem tudja.

ezért gondoltam, hogy azt kellene kérdezni, hogy a saját érzéseivel tisztában van e vagy sem

tehát:

ő lehet nem tudja akar e tőlem egyáltalán valamit (kell e a csaj, vagy nem)

de ha tegyük fel akar vmit (kell a csaj), lehet azt nem tudja, hogy mit (alkalmit, v komolyat)


tehát az első lépés ott van, hogy kellek e neki és utána köv. lépés, ha igen, hogy mire. de mindennek a gyökere az, hogy eleve gondol e bármire is velem kapcsolatban.


az én érzéseimet meg ha elárulnám, lehet nem is értené, mert nincs mire alapoznom(nem tett értem szinte semmit). ismétlem: azt sem tudja miért feküdtem le vele. ezek után az "ömlengést" pláne nem értené és nem tudná be olyasminek, hogy meghódítottam a csajt, vagy hasonló valaminek.

2013. jan. 6. 23:34
 36/47 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja, hogy miért feküdtél le vele, még te sem, pedig már engem is érdekelne.

Azt valószínűleg leszűrte ebből, hogy vonzódsz hozzá, annyira csak nem lepné meg, ha ezt el is mondanád.


Tehetsz fel neki eldöntendő kérdéseket, az talán mindkettőtöknek egyszerűbb lenne.

2013. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

de én azzal sem vagyok tisztában, hogy most van e az ideje eldöntendő kérdéseket feltenni amúgy.


amúgy azért feküdtem le vele, mert gondoltam, akkor végre lesz haladás a kapcsolatban előre vagy hátra. de ugyanott vagyunk. ebben a köztes semmiben.


én úgy kezdem hinni, hogy csak tartogat egy menetre.

2013. jan. 6. 23:47
 38/47 anonim ***** válasza:
Akkor szexeljetek megint.
2013. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

de arra se lennék olyan fontos.


szóval ha ez a felállás, hogy néz ki tényleg hogy én meg jövök azzal, hogy mit akarsz tőlem? erre szerintem a legőszintébb válasza az lenne, hogy neki mindegy, szexre jó vagyok, de csak, ha akarom,mert azt sem erőltetné.


nos mivel ő tiszteli annyira a másikat, h nem akarja megbántani, ezt tehát soha nem fogja válaszolni. ehelyett jön az, hogy terel, visszakérdez, amivel megint sehol nem lennék.

2013. jan. 6. 23:53
 40/47 A kérdező kommentje:

a második szex után is itt tartanék szerintem...

de te aztán tényleg tudsz egyszerűsíteni :D

2013. jan. 6. 23:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!