Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácról szinte sugárzik, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácról szinte sugárzik, h nem akar semmit szex után. Hogy jöjjek ebből jól ki?

Figyelt kérdés

szóval illedelemből néha rám ír valamit, hogy ne érezzem magam kihasználva, vagy akármi. (nem volt korai a szex amúgy)

próbálnék emelt fővel távozni, de hogyan?

ha egyszerűen nem reagálok semmit, annyiból csak azt látja, hogy hál isten leléptem.


2013. jan. 3. 21:20
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

szóval kapcsolatról konkrétan nem volt szó, csak olyan volt, mintha az lenne belőle.

mindenesetre még a tiszteletköröket járjuk.

de, köszönöm a tanácsot

2013. jan. 3. 22:19
 12/47 A kérdező kommentje:
szóval szédített, de nem ígért semmit, szóval számon sem kérhetem. ügyes volt. ahogy most is manipulálgatna, hogy ő nem lép le.
2013. jan. 3. 22:20
 13/47 A kérdező kommentje:

hát ráírtam.

annyit csak, hogy: minden jót. szia.


és többé nem írok neki

2013. jan. 3. 22:40
 14/47 A kérdező kommentje:
visszaírt és nem merem elolvasni...
2013. jan. 4. 17:35
 15/47 anonim ***** válasza:
Biztos valami rémisztő dolog van benne, pl az, hogy neked is minden jót, vagy valami hasonló.
2013. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
pont erre gondolok...
2013. jan. 4. 19:27
 17/47 anonim ***** válasza:
Megnézted már végre?
2013. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
akkor akarom, amikor tuti nem lesz online, szóval késő este valahogy, mert ha online van, akk megint belegabalyodnék abba, h mit szólna, ha hirtelen kilépek, nem lépek ki, chatelünk, v nem. ááá ezt kihagynám.
2013. jan. 4. 20:50
 19/47 A kérdező kommentje:
és szerinted is, ha azt válaszolta nekem is, arra jobb is ha nem írok semmit. ugye? szóval ha akarna vmit, nem ezt válaszolná, hogy nekem is. igaz?
2013. jan. 4. 21:05
 20/47 anonim ***** válasza:

Nyisd meg az a kicseszett levelet, és ne agyalj rajta annyit.

Ez a hajó már rég elment, őt szerinted érdekli, hogy 21:41-kor, vagy hajnal 3 kor nyitod-e meg?

Ha esetleg mégis érdekli, az meg benne lesz a levélben.

2013. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!