Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két lehetőség, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lehetőség, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom ami alakulóban van éppen. Van emellett egy gondom is. Nem mondok konkrétumokat, csak két lehetőséget.


1, Igazat mondok, de lehet, hogy amiatt amit mondanék nem akarná a kapcsolatot inkább. Az is megeshetne, hogy esetleg mégis bevállalná, de lehet nem lenne már ugyan olyan.


2, Nem mondok igazat ebben az egy dologban, de úgy rendezem, hogy vége legyen a kapcsolatnak, nyugodtan békésen, így később újra próbálhatjuk, amint túl vagyok ezen a bizonyos gondon.


Melyiket választanád?



2013. jan. 4. 19:54
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

29-es: Az elsővel közel jársz, de nem mondok többet.


Érdekes módon pont ez a dolog vetődött fel egyik nap (amiről szó van), mikor nála voltam. De én nem akartam beszélni róla, elmondani, hogy többet tudok erről mint gondolná.

2013. jan. 4. 20:16
 32/39 anonim ***** válasza:

25.-s vagyok

Bocsánat hogy lepasiztalak...

amúgy mint nő nekem is volt egy olyan amit nem akartam elmondani a páromnak, de "valahogy" mégis kiderült. De ez sem undort váltott ki belőle inkább együttérzést és támogatóbb, gyengédebb is lett velem. Szerintem az őszinteség összehozza az embereket. A legmélyebb titkainkat meg csak fontos emberekkel osztjuk meg így egy bensőséges kapcsolat alakul ki ami a bizalomra épül.

2013. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Hát jó. Most már biztos vagyok benne, hogy igazat mondok. Elmondom és rajta áll, hogy akkor vége, nem megyünk bele jobban a kapcsolatba vagy esetleg megért így...


Sajnos még van vagy egy hét addig, mire személyesen találkozhatunk, úgyhogy nehéz lesz kivárni... :/

2013. jan. 4. 20:22
 34/39 anonim ***** válasza:

Sok sikert és kitartás kívánok!

Remélem igazán szeret és megért majd.

2013. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Köszi neked és a tanácsot is. Én is remélem.
2013. jan. 4. 20:27
 36/39 anonim ***** válasza:
Oké, akkor már sejtem miféle "betegség" lehet amit nem mersz elmondani :) De szerintem jól döntöttél ennek ellenére is.
2013. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Bár nem értem a szituációt, igazat mondanék :D

18/l

2013. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Első. Nincs értelme a kapcsolatnak, ha egy nagy dolgot titkolsz. Ha véget vet, akkor is újra próbáljatjátok később. Jobb,ha tudja, meg neked is. Hisz képes lennél egész életedben úgy élni,hogy titkolod ezt az elvileg nagy dolgot? Hadd mèrlegeljen,hogy megéri -e neki ha te rontottad el , akkor nézd a másik érdekeit. Egyszer minden kiderül és tegyük fel ha 10 év múlva tudja meg és úgy vet véget akkor elvettèl az életéből 10 évet.
2018. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Na mlst olvashattam a hozzászólásokat és látom betegségről van szó ( előző vagyok). Így más, megcsalásra gondoltam. Akkor is inkább az őszinteség, ha szeret meg kell értenie, ha nem , akkor nem ő a te embered. Bár régi kérdés, mi lett a vége?
2018. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!