Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két lehetőség, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lehetőség, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom ami alakulóban van éppen. Van emellett egy gondom is. Nem mondok konkrétumokat, csak két lehetőséget.


1, Igazat mondok, de lehet, hogy amiatt amit mondanék nem akarná a kapcsolatot inkább. Az is megeshetne, hogy esetleg mégis bevállalná, de lehet nem lenne már ugyan olyan.


2, Nem mondok igazat ebben az egy dologban, de úgy rendezem, hogy vége legyen a kapcsolatnak, nyugodtan békésen, így később újra próbálhatjuk, amint túl vagyok ezen a bizonyos gondon.


Melyiket választanád?



2013. jan. 4. 19:54
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
10-es: Nincs egyikünknek se senkije. De ez a 2-es választási lehetőséggel egyenlő.
2013. jan. 4. 19:59
 12/39 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az első. Amit megtehetsz ma nehalazd holnapra.
2013. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Egyébként én szeretem őt, szóval biztos fájna, ha vége kellene, hogy legyen.
2013. jan. 4. 20:00
 14/39 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem mindegy, hogy mi az a gond.

1 eset jobb szerintem, de mondom, a gondtól függ.

2013. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Nem egészen, mert a 3. esetben nincs hazugságra alapozott első próba, hanem békén hagyom, amíg megvan ez a probléma.
2013. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
A nem mondok igazat azt jelenti, hogy nem is mondom el neki. Tehát nincs hazugság. Ugyan az.
2013. jan. 4. 20:02
 17/39 anonim ***** válasza:
1, csak mert ilyen dolgokban nem szoktam hazudni
2013. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Jó, akkor becsapod. Nem nagy különbség.
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Erről van szó. A fogalmazás mindegy, a lényeg ugyan az, ezért is egyezik meg a 2-essel... De akkor úgy veszem te azt választanád. Én se szívesen tenném ezt amúgy, az 1-es felé húzok inkább.
2013. jan. 4. 20:04
 20/39 anonim ***** válasza:

1. Azért mégpedig, mert neki is van joga a választási lehetőséghez, és az őszinteségnek. Ha nem mondod el neki, valószínűleg akkor pedig bűntudatod lesz amiért nem mondtál igazat. Ráadásul mondom, ez az ő döntése kell hogy legyen.

konkrétumok nélkül ennyit tudok mondani.

2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!