Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két lehetőség, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lehetőség, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom ami alakulóban van éppen. Van emellett egy gondom is. Nem mondok konkrétumokat, csak két lehetőséget.


1, Igazat mondok, de lehet, hogy amiatt amit mondanék nem akarná a kapcsolatot inkább. Az is megeshetne, hogy esetleg mégis bevállalná, de lehet nem lenne már ugyan olyan.


2, Nem mondok igazat ebben az egy dologban, de úgy rendezem, hogy vége legyen a kapcsolatnak, nyugodtan békésen, így később újra próbálhatjuk, amint túl vagyok ezen a bizonyos gondon.


Melyiket választanád?



2013. jan. 4. 19:54
1 2 3 4
 21/39 Miike ***** válasza:
Én speciel ellene vagyok a hazudozásnak. Ami érinti a másik félt, azt jobb elmondani.
2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
20-as: Köszönöm, ha valaki ennyit ír az bőven elég.
2013. jan. 4. 20:05
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy mesterséges szakítás után nem lenne már szintén nem ugyananolyan? Vagy az nem akkora gond, mint a tied.
2013. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Nehéz dilemma...

Három "problémát" tudnék elképzelni.

1.Gyereked van

2.Férjed van

3.Neten ismerkedtetek és nem valós fotókat küldtél magadról vagy -20 kilóval könnyebbnek mondtad magad

Én az elsőt választanám.

Indok:

-Legjobb az őszinteség.

Lehet,hogy az fájni fog neki,és nyilván Neked sem lesz egyszerű.

-Az igazság tudatában meghagyod neki a döntés jogát,amit Neked el kell fogadnod.

2013. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Néha a férfiak komplikáltabbak mint a nők -.-

bár nem tudom miről van szó de számomra akkor is a legfontosabb az őszinteség.

amúgy arra nem gondoltál ha elmondod lehet hogy már másabb lesz, de ez a másság nem éppenséggel negatív. Azaz szorosabb lehet a kapcsolatotok.

Most ha csak úgy elhagyod magyarázat nélkül nem fogja magában letisztázni soha. És én azt vallom legyen bármilyen súlyos, ha szeret megérti, és segít túl leni.

Én legalábbis a párommal így vagyok. Volt hogy egy ideig mondta hogy nem nem akarja elmondani mert mindent elront, de amikor elmondta minden erőmmel a segítésén voltam. És tényleg nem olyan a kapcsolatunk mint régen, most sokkal szorosabb.

2013. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

23-as: Ebben igazad van...


24-es: Egyik se talált. Amúgy pedig személyesen ismertem meg és már találkoztunk még egyszer azóta, tehát nincs semmi képes dologról szó.

2013. jan. 4. 20:09
 27/39 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, félve mondom, mert nem tudom, mi a szitu, de talán inkább az 1-est választanám. Mindkét verzióban megvan a lehetőség arra, hogy vége legyen, de a 2-esben plusz még arra is, hogy hazugnak tartson és még a bizalmát is elveszítsem, vagy hogy úgy érezze, nem tartom annyira, hogy megtiszteljem az igazsággal.
2013. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

25-ös: Lány vagyok, nem pasi.


Amúgy ezen kívül jó érveket hoztál fel. Tudom, hogy az is lehetne, hogy vállalná a kapcsolatot így is, csak félek, hogy nem fog már úgy rám nézni mint előtte.

Az, hogy pozitívabban nézne rám utána, azt valahogy nem gondoltam át... meg erre kicsi az esély úgy érzem.

2013. jan. 4. 20:11
 29/39 anonim ***** válasza:
Én valami betegségre tippelek, vagy valami zaklatóra.
2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

24-es vagyok.

Bocs,akkor rosszakra tippeltem...

Ettől függetlenül az egyes opció mellett teszem le a voksot.

2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!