Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennetek nincs egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek nincs egy olyan érzést, hogy mintha mindig csak azok akarnának veletek lenni, akikért ti nem annyira vagytok oda, akik meg igazán kellenének, azok sosem jönnek össze?

Figyelt kérdés

Hogy azok, akik úgy igazán, lábremegtetően és szívfacsaróan tetszenek (nem feltétlen kinézetre gondolok, itt feltételezem, hogy valamennyire már ismered is), akik tényleg boldoggá tennének, akikre mélységesen vágysz, azokkal valahogy sosem jön össze..

Mindig azokkal lehetne valami, akik csak olyan so-so kategória. Nincs vele baj, de nem érzel felé semmi extrát.

Veletek nincs így? Vagy nem szoktátok így érezni?


2013. jan. 7. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére eddig mindig összejött, hogy együtt legyek azzal, aki nagyon kell nekem, a barátom is ez a kategória. :)

Bár, szerintem az a probléma a legtöbb embernél, hogy csak külső alapján alakul ki náluk, ha valaki ennyire nagyon kell, és általában a full extrás férfiakat szúrja ki magának mindenki. Nekem viszont mások szerint elég hülye ízlésem van, így engem a tipikus tökéletes testű férfiak abszolút hidegen hagynak, nálam a helyes arc az, ami beindít (persze ha csak a külsőt nézzük). A barátomban az kezdett el vonzani, hogy mikor megismerkedtünk, csupa olyan dologról beszélt, amik nekem a mindent jelentik, és neki is (korábban sose találkoztam még csak hozzám hasonló emberrel se, vele viszont hihetetlen módon összeillünk minden téren). Mióta együtt vagyunk olyan érzés, mintha csak álmodnék, és ilyen gondtalan boldogságban még soha nem volt részem...

Bocsi kicsit elkalandoztam, de most már nem törlöm ki :D, de a témához visszatérve: mikor megismersz valakit nagyon figyeld meg milyen belső tulajdonságai vannak, mennyire hasonlít hozzád, mert ez valami elképesztően fontos dolog, és ez tudja megadni igazán lelkileg is a beteljesülését a kapcsolatnak, így nem kell feleslegesen aggódni semmiért,stb...

Voltam együtt olyan sráccal több évig, akivel sajna kb mindenben különböztünk, de mégis óriási volt köztünk végig a vonzalom, de tudtam, hogy az eszemre kell hallgatnom és kilépni abból a kapcsolatból, mert nagyrészt csak szenvedésből állt, hiába szerettük egymást nagyon.

21L

2013. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nálam ez szinte már törvényszerű

25F

2013. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!