Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a lányok panaszkodnak hogy semelyik férfi sem tökös hogy ráhajtson, viszont ha tényleg rá hajt valaki akkor meg visszautasítja mert nem szereti a nyomulós, rámenős pasikat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 09:40
1 2 3 4 5
 31/47 ASOT ***** válasza:
Goku! Vegita jobb arc nálad!
2013. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
55%os,te talán a legrondább zsírdisznó nővel is össze jösz,ha próbálkozik?Úgye hogy te is leszarod és csak az kell,aki megüti a szintet?Akkor miről is beszélsz?
2013. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
TE ASOT nálam vegita nem jobbarc te :D én direkt, arra a nőre megyek, amelyik nem adja könnyen magát akár szeretné akár nem akkor is. be hálózom!..xDD
2013. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 /Anita_'94/ ***** válasza:

Láttam azt a filmet, vicces volt :)

Engem apám kivágott volna a 10.-ről, ha egy újpesti fiúval állítok haza :D

A #26-os válasz, mégha picit túlzott is, sok esetben megállja a helyét. Viszont továbbra is fenntartom azon véleményem, miszerint a probléma fő oka, a rossz ajtókon való kopogtatás...

2013. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
ha meg nem jön össze,jöhet a ká-me há-me?Amúgy én is szerettem a dragonballt,meg Goku-t is.De nem annyira,hogy ez legyen a nickem...
2013. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Nekem ez a igazi nevem, akár hiszed akár nem!..:xDD
2013. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
32 es! Én nem panaszkodok, csak a tiszta, száraz tényeket írom le itt. Ennyi. Nem problémázok konkrétan ezen, mert a külsőmmel én is elégedett vagyok, bár az már nagyobb probléma ,hogy a nőkhöz érteni is kell, mármint a jellemed is számít.
2013. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Jah, visszaolvasva miről is van szó, szóval maga a megnyilvánulás,hogy egyszer követelőznek,hogy legyenek már leszólítva, máskor meg gyülölik ha valaki két méternél közelebb akar menni hozzájuk, és teljesen kiszámíthatatlan, nah az nem tetszik! AZ ilyen hozzáállás miatt van az,hogy én pl. legyintek az egészre a fenébe, aztán befizetem magam inkább egy prostihoz, ott mindig célbaérek mögöttes gondolkodás, nyűglődés meg taktikázások nélkül is! Real deal!
2013. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 ASOT ***** válasza:
áhh nézd meg gokunak is sikerült becsajoznia lett barátnője s felesége pedig verekedésen kivül agya az pirinyó volt még is lett neki valakije, de viszont nagy harcos volt ez biztos imponált a csajnak.
2013. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
annyira. király vagyok hogyaz nem igaz aki pedig mást állít az hazudik, és nem vagyok, be képzelt:DDDDD
2013. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!