Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a lányok panaszkodnak hogy semelyik férfi sem tökös hogy ráhajtson, viszont ha tényleg rá hajt valaki akkor meg visszautasítja mert nem szereti a nyomulós, rámenős pasikat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 09:40
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Ja igen és még valami. A mai lányok-ha nem vagy brutálisan jó pali-csesznek bármilyen ún. jelet adni. Sokszor megcsináltam már, hogy direkt belenéztem a szemükbe, mindegyik elkapta a fejét. Egyszerűen elzárkóznak. De persze a lúzer az én vagyok, mert akinek x ideje nincs barátnője, az az. DE MÉGIS, HPOGY AZ ANYÁM KÍNJÁBA LEGYEN, HA MINDEGYIK ÍGY REAGÁL?!
2013. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 /Anita_'94/ ***** válasza:

Nahát, mikre emlékszel! :D

Az úgy volt, hogy a nyakába ugrottam örömömben, vagyis szerintem félreérthetetlen jelet küldtem neki. Szerencsé(m)re vette a jelzést :)

A többi már rajta múlott...

2013. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
51%
21es,nem azért vagy vesztes,mert nincs nőd,azért nincs nőd,mert vesztes vagy.Ami látszik a hozzáállásodon is.
2013. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
65%

Anita,így nem valami hiteles,amit írsz...

Mondjuk ez kb olyan,mint amikor a legtöbb csaj azt mondja,hogy ő nem ribanc-aztán kiderül,hogy mégis csak ribanc.

2013. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor az vagyok! És akkor mi van? Neked eggyel kevesebb a konkurenciád, úgyhogy még örülhetsz is neki!
2013. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Egyrőszt azért mert gyökerek, másrészt meg mert leszarják! nagyívben a férfiak, a TE! lelkivilágodat, önző nyomorékok, akiket csak annyi hajt,hogy minél több marha próbálkozzon be, aztán majd választanak valakit, aki megüti a színvonalukat. A többi levanszarva!

Olyan ez mint a halász, aki kicsapja a hálóját, aztán akadnak rá a rákok, utána meg kiválasztja a máretben színben megfelelő férgeket magának, úgy átvitt értelemben, a kicsi szarokat meg visszadobja.

Egyébként hangulatfüggő is náluk, mert ha jól elvannak látva éppen fasszal, akkor ugye személyes sértésnek van az véve, ha valaki próbálkozna, hogy boldog legyen. Ha kúratlanok, akkor meg az a személyes sértés,ha feléjük se fingassz. Ez így megy. Hidd el a lényeg, a te férfikénti érdekeid a kutyát nem érdekelnek. Csak annyi a szempont náluk, hogy ők jól érezzék magukat. Majd ha kiszolgálod az érdekeit, akkor esetleg sínen leszel.

Egyébként meg állatira professzionális szinten kell értened a mit hogyanhoz is, minimum egy államvizsga 5 ös szintet kell tudnod produkálni profiságban,hogy megnyerő legyél. Szar ha túl távolságtartó vagy, és szar,ha túl nyomulós. Neked tökéletesen értened kell ahhoz is,hogy felismerd, belásd ezeket a mértékeket. NAgyon! könnyű átesni egyik végletből a másikba, de neked mindig tudnod kell az optimum skálában mocorogni, különben EL!LESZEL! KAPÁLVA!

2013. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 ASOT ***** válasza:

Leginkább emberismeret és tapasztalaton múlik, aki most jött ki az anyja hasából az nyilván nem egy hűdejó emberismerő.

Habár igen rá van írva és le lehet olvasni valamilyen szinten h kb ki milyen, és ez köbö a másodperc töredék része alatt lezajlik, hogy ez most egy "kedves és egyszerű, és tetszik e nekünk" típusú nő vagy pedig egy olyan aki "nem számít ha dagadt vagy és nagypofájú köcsög és nem baj ha néha veszekszel velem csak vigyél el mindenhová" típus :)

2013. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a Fradi játszott. De ki volt a másik fél?

:)

Egyébként erről eszembe jutott egy film. Brazíliában játszódik, Rómeó és Júlia sztori, csak itt focidrukkerekről van szó. A két klub, a Palmeiras és a Corinthians olyanok, mint nálunk az UTE és a FRadi, az ő két szurkolójuk szeret egymásba. Ha még nem láttad, nézd meg! [link]

2013. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
A 11.00-s kommwentem Anita 94-nek szól természetesen!
2013. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
ti gonosz nők én olyan ember. vagyok, aki direkt, rájuk, hajt akár szeretik akar nem ki bírna ellenállni nekem Gokunak Nemszületett olyan nő!.:xDD
2013. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!