Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn mit irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn mit irjak egy lánynak?

Figyelt kérdés
ha eljutok beszélgetésig ott már nincs gond de a legtöbbször választ nem kapok.régebben hosszu leveleket irtam de az nem igazán jött be áttértem a rövidekre mondván minek irjak sokat felslegesen.de igy már 0% a válasz aránya.aztán egy semleges lánytól azt a tanácsot kaptam hogy ez a nagyon rövid nem jön be a csajoknak. akkor mit irjak mondja már meg vki.vmi jó csajózós szöveget?idétlen izléstelen stb irások kiméljenek
2013. jan. 16. 22:57
1 2 3 4
 11/36 Meglepi válasza:
20%
Nem kevés gond lehet ott, ahonnan ez jön, ha ilyen 'nincs velem semmi baj', meg 'jó személyiségű vagyok' dumák jönnek... ;DDD mellesleg jah, egy kézi nyelvhelyességi szótárt javaslok kézhez venni, nem túl drága! :P Majd a beszélgetésnél néha hátul a kezedbe használhatod, ha ott is ilyen társalgási-impotenciáid vannak, mint neten a társkereső oldalakon. :D Tanulj meg írni, legyen saját dumád, ami nem rámenős, meg ezek, és nem lesz gond pici. ;) 16/L
2013. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

akik az irásomba kötnek bele.gyorsan irok nem helyesen mert a hosszu betük nem igazán esnek kézre mint pl őúűó.az olyan levelekben figyelek a helyesirásra.melles sztem sokkal idegesitöbb ennél az amit ti mai tizenévesek csináltok.például a sya stb.ettől mászik falra akinek iq-ja van.

mellesleg miből feltételezed hogy tősgyökeres magyar vagyok és hogy érdekel a helyesirása ennek a hülye nyelvnek.és még mielött belekötne vki.nem, nem vagyok román.

2013. jan. 17. 19:21
 13/36 A kérdező kommentje:

13:05 azért mert nem vagyok az a bulizos fajta.

"nem minden csaj a pénzre bukik" igaz csak a 90%.

egy nagyon ritka kivétel vagy akkor ha mindenkinek válaszolsz.igen igy tartanám normálisnak de sajnos ez nem divat.

2013. jan. 17. 19:25
 14/36 A kérdező kommentje:
2 utolsó "okosnak" meg ment a lefelé tartott ujjacska:)
2013. jan. 17. 19:26
 15/36 A kérdező kommentje:

amugy ebben nem értek egyet hogy a lányok a figyelmességre hajtanak.nem vagyok se bunkó se hűtlen fajta.szivesen meghalgatom mások problémáit segitek ha tudok.ha vkit kedvelek akkor kedves figyelmes vagyok.

akkor most ezek szerint én ilyen értelemben véve jó vagyok és nem pedig pl egy szemétláda.aztán mégis egyedül vagyok.

sok lány ezt mondja hogy kedves figyelmes megértő párt keres aki más mint a többi.na ők vajon hol vannak?:)

2013. jan. 17. 19:33
 16/36 Meglepi válasza:
Ők már messze járnak egy nem beképzelt fiúval mint te. :) Kort azért írhatnál, és igazán rendes ember lehetsz, ha a magyart beszéled, és közbe leszarozod a nyelvet, meg mi egyebek... legyen igényed arra, hogy írsz, bárhol is vagy, idióta! Nem csodálnám, ha csak egy 14 éves kis gerinctelen, hazudós senki lennél, bár úgy is kb. 20-21-nek fogod kiadni magad, csak hogy épp nem sokan hiszik majd el, mert egyáltalán nem azt az értelmi szinten képviseled. :) Na pá ;*
2013. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:

#10 vagyok

A magyar a legszebb nyelv a világon, úgyhogy ne hülyézd le, pláne ha te is ezt használod! Ha nem tetszik van más ország is a világon, lehet költözni.

Ja, szóval csak szimplán lusta vagy normálisan írni. Még egy tipp: a lányok a lusta pasikat is utálják. Az egyik haveromat azért dobta már 4 csaja is, mert lusta, az ilyet hamar megunják. Az meg hogy gyorsan akarsz írni, az senkit nem érdekel, azt mi nem látjuk, mennyi idő alatt írsz le egy mondatot, de azt igen, hogy olvashatatlan, sehol egy vessző, pont után nincs szóköz, egybefolyik az egész... Érdekes, más normális ember meg tud tanulni úgy gyorsan írni, hogy használja a hosszú ékezetes betűket is. És vajon miért? Mert nem lusta!

Az ujjaid meg senkit nem érdekelnek...

2013. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:

Megint én, a 13:05-s :)

Nem kell bulizósnak lenni ahhoz, hogy személyesen ismerkedj, ez is egy hülye felfogás. Sok helyen lehet személyesen ismerkedni, csak kreatívnak kell lenned, ami úgy látom nem nagyon megy... Hány éves vagy? Hátha tudok pár tanácsot adni. Ha még gimibe jársz, akkor a suliban tudsz beszélgetni a lányokkal, még ha nem is azért, hogy felszedd őket, de legalább gyakorolhatnád a kommunikációt az ellenkező nemmel, mert úgy nézem még nem sokban volt részed. Volt már valakid? Ha igen, vele hogy ismerkedtél meg? Miket mondtál neki? Talán az a te "nyerő szöveged". Esetleg jót tenne, ha a suliban beiratkoznál valami szakkörre, ahol újabb emberekkel tudsz megismerkedni, elbeszélgetni pár lánnyal. Nem kell tőlük félni, nem harapnak :) Vagy beiratkozhatnál valami sportra, amit szeretsz csinálni. Egészséges leszel, sportos alkatod lesz, és még ismerkedhetsz is. Ott olyan lányokat ismerhetnél meg, akikkel legalább egy közös témátok van. És ha valaki még szimpi is, akár el is tudod kísérni egy darabig edzés után. Vagy legalább futni eljárhatnál, futás közben könnyű beszélgetésbe elegyedni. Pesti vagy? Ha igen, akkor ajánlom a Margit-szigetet, oda sokan járnak. Futás közben kiszemelhetsz magadnak egy helyes lányt, felveszed a tempóját, aztán elkezdesz csevegni vele valamiről. Vagy iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, az is dupla haszon. Megtanulsz egy új nyelvet, és megismerkedhetsz egy helyes és okos lánnyal. Megint van közös téma, és akár még fel is ajánlhatod a segítséged a tanulásban, ha nem megy valami a kiszemelt leányzónak, vagy pedig te kérheted az ő segítségét, ha jól megy neki. Bárhol lehet ismerkedni, csak akarni kell. Használd egy kicsit az eszed! Én pl. nagyon szeretem a páromban, hogy minden helyzetben fel tudja találni magát, kreatív, mindenre talál megoldást, és mindig meg tud lepni valamivel, egy érdekes programmal, egy jópofa ajándékkal vagy csak egy-egy frappáns megjegyzésével, csupa változatosság és ötlet. Az ilyet is szeretik a lányok. Én nem azt mondtam, hogy a lányok a figyelmességre hajtanak, hanem, hogy szeretik, ha figyelmesek velük. Ez egy alap dolog, amit elvárnak attól, aki állítólag szereti őket, de manapság egyre ritkábban van így. Épp ezért vált ez is egy szemponttá sajnos. És az is igaz, hogy ma már több lánynál szempont a pénz, de a 90% az erős túlzás, ne az osztálytársaidból és a hülye tinikből indulj ki, akik egész nap a plázában ülnek. Na ott ne ismerkedj, meg a durvább bulikban, de bárhol máshol lehet. Még a te korosztályodban is akadhatnak normális lányok, csak meg kell találni őket. Jó helyen kell őket keresni, kulturáltabb helyeken :)

2013. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

nem vagyok lusta csak van ami nem motivál.nyilván más ha egy csajról van szó vagy hogy neked nem tetszik a helyesirásom.nem neked akarok tetszeni.

a magyar a világ legszebb nyelve?ezt ki találta ki?semmire sem jó(értsd: nem épp világnyelv) és nehéz.

2013. jan. 18. 05:37
 20/36 A kérdező kommentje:
20 vagyok amugy:)
2013. jan. 18. 05:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!