Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn mit irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn mit irjak egy lánynak?

Figyelt kérdés
ha eljutok beszélgetésig ott már nincs gond de a legtöbbször választ nem kapok.régebben hosszu leveleket irtam de az nem igazán jött be áttértem a rövidekre mondván minek irjak sokat felslegesen.de igy már 0% a válasz aránya.aztán egy semleges lánytól azt a tanácsot kaptam hogy ez a nagyon rövid nem jön be a csajoknak. akkor mit irjak mondja már meg vki.vmi jó csajózós szöveget?idétlen izléstelen stb irások kiméljenek
2013. jan. 16. 22:57
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:

Attól még, hogy valami nem világnyelv lehet szép. Szerintem az angol egyáltalán nem hangzik szépen, hiába beszéli több millió ember a világon. És az sem számít, hogy nehéz-e, csak egy idióta ítél abból, hogy milyen nehezen tud egy nyelvet megtanulni. Én eleinte sokat szenvedtem az olasszal, de attól még nem mondtam rá, hogy nem szép nyelv. A magyar nyelv az egyik legváltozatosabb nyelv a világon, és nagyon szép csengése van, nekünk vannak a legjobb költőink a világon, a legcsodálatosabb verseink, a legszebb szavaink. Az, hogy te egy kulturálatlan paraszt vagy, és gyűlölöd a nyelvet, amit beszélsz, az elég gáz. Ajánlom figyelmedbe az alábbi videót, ahol külföldi írók és tudósok mondanak véleményt a magyar nyelvről, utána pedig egy idegen országba került Hazánkfia verse olvasható az anyanyelve nagyszerűségéről. http://www.youtube.com/watch?v=x4AQVZ9VGSI

Hány külföldit hallottál te a saját nyelvéről áradozni? Mindenki, aki ebbe az országba jött, és magyarul tanul megbecsüli és dicséri a nyelvet, pedig jó pár idegen anyanyelvűvel beszéltem már erről. Szóval te vagy egy nagyon suttyó paraszt vagy, vagy pedig ezt az egész "nem is tősgyökeres magyar vagyok" dumát csak azért találtad ki, hogy legyen kifogásod a gyatra helyesírásodra és a motiválatlanságodra (ami egyenlő a lustasággal). Vagy csak egyszerűen a legrosszabb Magyarországon élő kisebbségbe tartozol (igen, azokra gondolok, akik csak a segélyekből élnek), bár még ők is jobban megbecsülik a nyelvet, amit beszélnek, mint te. Így viszont érthető, miért nem ír neked vissza egyetlen lány sem, talán keresgélj a saját fajtád között a telepen...

2013. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Meglepi válasza:
Wáááá, előttem kommentelő :DDDD OWNED :D Gondoltam csak visszanézek, megnézem mi van ezzel a lelkes idiótával, de ezt látni hát hallod... "csak úgy hissan el a délelőtt, hogy mindenki fetreng a sárba a röhögéstől" :DD Amúgy mondtam, hogy kb 20 körülinek adod majd ki magad, ott az eredmény. Nincs ami motiváljon, hogy beszélj normálisan egy nyelvet? Hát tényleg egy suttyó vagy, inkább menj vissza a dzsungelbe a fákon ugrálni, és ott aztán nem kell beszélni semmit. Te leszel a modern, XXI. század tarzanja :DDDD agyilag már ott tartasz, már csak fel kéne fedned valódi léted. :D
2013. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
jah mert rengeteg külföldi tanul magyart nem igaz?max aki itt él és rákényszerül.na menjetek anyátokba
2013. jan. 18. 19:49
 24/36 anonim válasza:
Látom, arra nem vagy lusta, hogy káromkodni megtanulj, és ilyen "választékosan" fejezd ki magadat, ha mást kell szidni. Csak a másik anyját tudod ócsárolni, és olyan beképzelt vagy, hogy eszedbe sem jut, hogy benned van a hiba. Az itteni hozzászólok közül többen is tudjuk, hogy ki vagy, és azt is tudjuk, hogy nincs mire ilyen nagy pofádnak lennie. És még lopod is a másik dumáját, te BUG...
2013. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:

Megint én vagyok (az egyetlen, aki segíteni próbál...)


Szép kis csetepaté alakult itt ki a hülyeségeken... A kötözködőkkel nem kell foglalkozni :) Persze nekik szorgosan visszaírogatsz, de nekem, aki segíteni próbál neked, alig válaszolsz valamilyen kérdésemre is, és semmi visszajelzést nem kapok, hogy használhatónak véled-e a tanácsaimat...

Szóval 20 vagy. Akkor a sulis ismerkedés kilőve, de még mindig tartom, hogy egy nyelvtanfolyamra vagy egy sportra igazán beiratkozhatnál, azokat még munka mellett is lehet csinálni. Már dolgozol? A munkahelyeden is beszélgethetsz a kolléganőiddel, még jobb is, mint az iskola, sokkal érettebbek, és több tapasztalatot szerezhetsz a velük való kommunikációból. Ezekből a beszélgetésekből jobban megismered a nőket, és akkor már nem kell majd azon aggódnod, hogy mit írj a társkeresőn, ami tetszhet is nekik. (Bár még mindig úgy gondolom, hogy jobb lenne személyesen ismerkedned elsősorban.) Ha fősulira jársz, akkor ott nagyon könnyű ismerkedni, sok veled egykorú, hasonló érdeklődésű ember vesz körbe, csupa csinos lány... És a legtöbb főiskolán különféle változatos programokat szerveznek a diákoknak, bálokat (ami nem egészen buli :D), versenyeket, előadásokat, korrepetálásokat, beszélgetéseket, ha ilyenekre jársz, akkor még több lehetőséged van az ismerkedésre, ezeket ne hagyd ki!

Még mindig nem tudom, hogy volt-e már barátnőd, és őt hogy sikerült meghódítanod, így javaslom, hogy próbálgasd kicsit magad akár az utcán is. Elegyedj szóba a boltban a pénztárosnővel, míg ő lehúzogatja az árucikkeidet, beszélgess el a szomszédságban lévő nőneműekkel, válts pár szót a postáskisasszonnyal, bárkivel, aki az utadba kerül, és figyeld a reakciókat. Egy idő után látni fogod, hogy mi az, amit szívesen hallanak tőled, ami mosolyt csal az arcukra, és ha észreveszed ezeket a jeleket, és tudod őket értelmezni, akkor tudni fogod, hogy hogyan lehet egy lányhoz közelebb kerülni a szavak által.

2013. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
De ciki ha valakit felismernek itt xD Ilyenkor idecsődül minden ismerős, de égő :D
2013. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

utolsó elötti hozzászólónak értékelem a segitő szándékát.

a többiek viszont...no comment.

a magyar meg baromira nem szép nyelv.talán körbe kéne nézni kicsit mert találni szép nyelveket a világban.pl a balti nyelvek észt és lett gyönyörüek valóban pedig a 2-t eggyütt max feleannyian beszélik mint a magyart.ezekbe keveredett az idők folyamán illetve befolyással volt rá a lettre a német az észtre a finn nyelv.vagy a finn is szép nyelv de köze nincs a magyarhoz.ki érti meg mit mond egy finn?senki.ellenben a valódi rokonnyelveken tudnak egymással beszélgetni pl szlávok.

a magyar meg olyan mint a lengyel.a rosszullét kerülget tőle.nem kéne rá büszkének lenni mert régen rettegtek a magyaroktól de trianon óta röhögnek rajtuk és ezt a csonkot eleve nem is nevezném országnak.inkább csináljatok vmi hasznosat birkák pl szerezzétek vissza az elvett mennyi is kb 230ezer négyzetkilómétert:) nem értem mire fel vagytok büszkék.ekkora mértékü területet csak a törököktől vettek el de ők a nagyját vissza is szerezték.úgyhogy már eleve a világban kivivott helyetek alapján is inkább szégyenre van okotok.

2013. febr. 13. 00:48
 28/36 Meglepi válasza:
" a finn is szép nyelv de köze nincs a magyarhoz." A magyar a finnugor nyelvcsalád része... fail (>.<) inkább bújj el, semmit nem tudsz a világról sem, nem hogy a lányokról...
2013. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

ezt az iskolában tanultad hülyegyerek?persze hogy a része olyan távoli rokonok mint egy ember meg egy makákó kb.bár te utolsó hozzászóló ott rekedtél meg.

kérdezőnek van igaza.a magyar nyelv az finnugor nyelvcsalád ugor részéhez kötődik de mivel 5000éve szakadt el a többi ugortól akik azóta orosz területekn élnek több ezer éve külön fejlődnek ez a rokonság olyan távoli hogy semmilyen hasonlóság nem maradt.a finnugor nyelvcsalád finn részéhez tartozik értelemszerűen a finn nyelv aminek a magyarhoz úgy kb semmi köze már.valamikor régen egy helyen éltek.akkor ennyi erővel a papucsállatka is rokonunk mert valamikor közös őseink voltak több milliárd éve?inkább neked kéne elbújni.és eleve hogy a nyelvészeti kérdés ide amikor ez eredetileg a randizás témakör.

rokonnyelvre valóban jó példa a szláv.ők meg értik egymást pedig van küönbség a nyelveik között.pl szlovák cseh lengyel.ha te megértesz egy finn nyelven írt szöveget akkor gratulálok.elárulom nem fog menni hacsak nem tanulsz meg finnül.

és a magyar nyelv azért sem jó példa mert ha megnézed hogyan beszélték a nyelvet ezer évvel ezelött akkor láthatod hogy elkorcsosult.az akkori nyelvből egy szót nem értenél meg.

a magyar nyelv fejlődése annyire elszigetelt volt anno mint egyetlen másik európai nyelv sem.nem véletlen hogy senki nem érti meg.a magyarokat leszámítva.

2013. márc. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Lehetne annyi eszed, hogy ha már úgy akarod feltüntetni a dolgot, mintha egy válaszadó végre melléd állna és neked adna igazat, akkor nem ugyanabban a béna stílusban írsz, ahogy a kérdésedben, mert így mindenki levágja, hogy az előző választ a kérdező írta. Kicsit se feltűnő, hogy egyikben sincs az írásjelek után szóköz, a mondatok kis betűvel kezdődnek... FAIL xD Mindig is tudtam, hogy hülye vagy, de hogy ennyire...
2013. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!