Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn mit irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn mit irjak egy lánynak?

Figyelt kérdés
ha eljutok beszélgetésig ott már nincs gond de a legtöbbször választ nem kapok.régebben hosszu leveleket irtam de az nem igazán jött be áttértem a rövidekre mondván minek irjak sokat felslegesen.de igy már 0% a válasz aránya.aztán egy semleges lánytól azt a tanácsot kaptam hogy ez a nagyon rövid nem jön be a csajoknak. akkor mit irjak mondja már meg vki.vmi jó csajózós szöveget?idétlen izléstelen stb irások kiméljenek
2013. jan. 16. 22:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

nem tudom honnan veszed ezt a sületlenséget.persze gondolom (elméleted szerint) hogy többször beregelek csak emiatt.és még én vagyok a hülye...:)ennyire nem unatkozom kösz szépen.ha valakinek igaza van annak igaza.még szép hogy a kérdező mellé álltam.mert nem birom az ilyen magatok fajta ostoba alakokat akik ok nélkül támadgatnak másokat.nézd meg mi lett a téma kezdetétől a végére.nem a kérdező hibájából.

mellesleg nézd meg a kérdező utolsó kommentje és az én irásom közti időkülönbséget.szánalmas vagy.

gondolom hobbiból vártam egy jó darabig igaz?:)hiszen minél öregeb a kérdés annál valószinübb hogy többen nézik.csak magadat járatod le.mellesleg ki is használ több nevet?eddig meglepi voltál most már nincs név.

részemről ennyi.a te szintednél magasabban lévő élölényekkel vitatkozom csak.megyek és keresek egy szobanövényt.

2013. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Most nagyon okosnak hiszed magad... Nagyon jól ismerjük a kérdezőt. És ismerem a kérdése mögött lévő személyt, a felfogását, a mocskos kis titkait, mindent. Nem feltétlen ez az egy kérdés váltott ki belőlünk ilyen reakciót. Hanem mert megérdemli. Ha ismernéd a történetet, a kérdezőt, és hogy miket csinál(t), te is így vélnéd, mert nincs olyan épeszű ember, aki szóba áll vele. Tudom, tanúja vagyok/voltam. Persze hogy még levélben sem írnak neki vissza... Ha nem vetted volna észre Meglepinek teljesen más a stílusa, mint az enyém. Ismerem, és tudom ki ő, és osztja a véleményem, ő hívta fel a kérdésre a figyelmem, de 2 külön személy vagyunk (sőt, nem csak én írtam a névtelen válaszokat, van itt még, aki tudja kiről van szó...). A kérdésre meg amúgy sem kapott normális választ, úgyhogy semmit sem számít, amit mi írunk, ha lenne elég esze tudna szűrni és figyelmen kívül hagyni, és csak arra reagálni, amit jó szándékkal írtak, de ebből is látszik milyen is valójában...
2013. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

már honnan a fenéből ismernéd a kérdezőt mikor névtelen az egész oldal?nevetséges.nem láttam még senkit névvel lakcimmel kérdezni,válaszolni itt.áh részemről itt vége a vitának.honnan szedsz ilyen marhaságokat hogy ismered a kérdezőt azt nem tudom.honnan?hogyan?meséld már nagyon kiváncsi lennék rá.persze gondolom erre majd jön egy kamu lerázós szöveg pl hogy nem mondhatod meg:).hagyjuk már.persze én is belelátok a számítógépbe és kitalálom te ki vagy:)

ez anonim oldal tehát max IP címmel találhatnád meg a kérdezőt.márha tárolják egyáltalán.ezzel meg csak az a baj hogy azt csak a rendőrségnek adják ki.

de tényleg oszd már meg velünk amit tudsz.velem mert más már nem jár ide ahogy látom.

a kérdésre adott válaszokról nekem is megvan a véleményem pl:"tanulj meg helyesen irni" persze mert a helyesirásban jártás emberekért bomlanak a nők.stb stb stb...főként korábbi lány hozzászólótol volt ez nevetséges mivel a mai lányok nagyrésze cyókával kezdi a beszélgetést...no comment.ők beszélnek helyesirásról...

2013. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Onnan tudom, hogy ismerem a kérdezőt, mert egyrészt sokat hallottam panaszkodni ugyanezzel a témával kapcsolatban, hogy a társkereső oldalakon hiába ír lányoknak, azok alig vagy egyáltalán nem írnak neki vissza, és nem tudja, mit csinál rosszul, miért nem érdekel ő senkit. És ha valaki vissza is talál írni, akkor is pár nap után lekoptatják. Nagyon sokat hallottam ezt tőle, már több, mint másfél éve. Nem olyan friss ez a probléma, de még mindig nem tudta megoldani. Nekem is mondta, és közös ismerőseinktől is hallottam. Sőt, azt is hallottam, hogy egy időben volt egy lány, aki beszélgetett vele egy társkeresőn, és ő ahelyett, hogy elhívta volna valahová, hogy találkozzanak, elment a gyógyszertárba, ahol a lány dolgozott, hogy meglesse őt... Már ez is mindent elárul... És azt is tudom, hogy lett volna, aki ezt a problémáját (és sok másikat) végleg meg tudta volna oldani, de ő elrontotta azt is.

Másrészt meg elég régóta ismerem az illetőt, így felismerem a stílusát a fogalmazásában és az írásában is. Biztos vagyok benne, hogy nem keverem össze senkivel, mert a válaszokra adott reakció félreismerhetetlenek számomra, és az itteni hozzászólásaiból nem egy, hanem számtalan mondatot a saját szájából is hallottam már. Lehet, hogy nem írta oda a nevét vagy a lakcímét, vagy nem tudom lenyomozni az IP címét, és nem látok keresztül az interneten a számítógépébe, de a stílusa, a szóhasználata, bizonyos szókapcsolatai, kifejezései, mondatai pont olyanok számomra, mintha aláírta volna a hozzászólásait.

2013. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Meglepi válasza:
Néha annyira jó nézni, hogy emberek mennyire próbálnak biztosnak látszani a dolgukban...
2013. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

nem vagyok szakértő de sztem

1, 1nél több embernek van szociális ,párkapcsolati problémája

2, nomrális ember nem adja ki a munkahelye cimét pár nap levelezés után

3, velem is összekeverted tehát mindenkiben őt látod...

nincs miröl tovább beszélni ja és bocs a kései válaszért.

2013. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!