Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen elvárások mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen elvárások mellett reménykedhetek abban, hogy rátalálok egy párra?

Figyelt kérdés

Amilyen barátra vágyom: 20-30-as korosztály, 190 cm körüli. Diák/felsőfokú végzettségű, nyelveket beszél, vannak céljai, határozott, intelligens, gyakorlatias. Ad magára, van stílusa, igényes. Tájékozottt, világlátott, érdeklődő. Nem ijed meg a szerszámosládától. Ja és Budapesten él.

Tudom kicsit karácsonyi kívánságlista jellegű, nyilván kompromisszumokat kell kötni, de nagyon kíváncsi vagyok miket fogtok írni.

21/L


2013. jan. 21. 16:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
szerintem reménytelen.. a legtöbbje selejt, és életképtelen
2013. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Itt mindenki ilyen. §:-D
2013. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a tökéletes nő, akkor nem nagyok az elvárásaid. Te vagy?
2013. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hát nem reménytelen, de kevés ilyen van, én is körülbelül hasonlót keresek, de inkább 19-25 éves korosztásztályban, eddig ha kettő ilyen, fiút ismertem, akkor sokat mondok.
2013. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nincs felsőfokú végzettségem, emiatt nem ijedek meg a szerszámosládától, mert villamosipari végezettségem van. 3 t-vel vagyok tájékozottt, nyelveket tanulok és beszélek, intelligens is vagyok, gyakorlatias is. 184 cm, budapesti. Viszont szarul nézek ki, és túl fiatal is vagy nekem :)


28/F.

2013. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Halló, adásban vagyok? Ez a kívánságműsor?

A Kedves kérdezőnek küldeném az Álmodj királylány című számot, és sok boldogságot kívánok neki!

2013. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 The Other ***** válasza:
100%

Lássuk csak:

190 magas, azért ez még a mai világban sem olyan gyakori (ha te nem vagy minimum 185, akkor nem is tudom, hogy minek várod el)


Diák/felsőfokú végzettségű-> ez még reális


nyelveket beszél-> a többes szám alatt mit értesz? Minimum 2 felsőfokú? Ettől több nyelvben általában csak a humán tudományok művelőinek van ideje jobban elmerülni...


Világlátott-> még jobb... 20-30 évesen nem sokan lesznek, akik bejárták a fél világot. Ilyenkor általában még egzisztenciát teremt az ember, nem utazgat. Kivéve, ha kint dolgozik, de akkor ált. 1-2 országban húz le huzamosabb időt.


Gyakorlatias, nem ijed meg a szerszámos ládától-> Persze, miközben valaki a portugál, francia és mandarin mellett elkezdi elsajátítani norvég nyelv szépségeit, miközben éppen Thaiföldről utazik át Dél-Afrikába, hogy a 3. Phd dolgozatához, amit etiológiából ír, tanulmányozza pár faj viselkedését, majd a repülőn nekiáll megbarkácsolni az elromlott budit... És mindezt 190cm magasan azon a szűk helyen.


Ja, és hogy mindezt Budapesten kellene?! Tisztázzunk valamit! Ha valaki nyelveket beszél, intelligens, világutazó és érdeklődő, akkor az kizárt, hogy 40 éves kora előtt a magyar ugaron tengesse mindennapjait...


Melyik könyvet olvastad Kérdező, ami ily' gonoszan megmérgezte elmédet?


Valamint, TE MIT TUDSZ FELMUTATNI???

2013. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ahogy 16:28-as leírta.. A magyar fiatalok többsége egyáltalán nem beszél idegennyelvet (használható nyelvtudásról beszélek) nem hogy több nyelven beszéljen.. ráadásul 20-30-as korosztály..
2013. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
bocsi, 16:48-as :D
2013. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára.De szerintem elég naiv vagy.

Én nem ijedek meg a szerszámos ládától,de csak 180 magas vagyok,nem jártam be világot és nem vagyok diák sem és egyelőre felsőfokú végzettségem sincs.

Hozzáteszem,hogy ha megfelelnék az elvárásoknak akkor sem lennék olyan idióta,hogy végzettség alapján keressek párt,mert szerintem az aki ezt teszi,az általában elkönyveli ostoba bunkónak a diploma nélküli embereket és le is nézi őket.

Szóval,hogy ha egyszer diplomám is lesz,nagy ívben elfogom kerülni az ilyen embereket.

2013. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!