Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen elvárások mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen elvárások mellett reménykedhetek abban, hogy rátalálok egy párra?

Figyelt kérdés

Amilyen barátra vágyom: 20-30-as korosztály, 190 cm körüli. Diák/felsőfokú végzettségű, nyelveket beszél, vannak céljai, határozott, intelligens, gyakorlatias. Ad magára, van stílusa, igényes. Tájékozottt, világlátott, érdeklődő. Nem ijed meg a szerszámosládától. Ja és Budapesten él.

Tudom kicsit karácsonyi kívánságlista jellegű, nyilván kompromisszumokat kell kötni, de nagyon kíváncsi vagyok miket fogtok írni.

21/L


2013. jan. 21. 16:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem értem ezét miért kéne tökéletes nőnek lenni? Mi olyan borzalmasan magas elvárás ezen???

Melyik része az, amin ti felháborodtok? Kb. semmit nem adott meg a külsejével kapcsolatban, csak a magasságot, de gondolom magas ő is, ezért semmi extra kívánsága nincs, az pedig, hogy ad magára nehogymár elvárás legyen. Szép is lenne, ha igénytelen kellene.

2013. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Vagy szerintetek 190 cm-es egyetemi hallgatóknak csak topmodell barátnői lehetnek?


Komolyan nem értelek titeket.

2013. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el a #7-es hsz-t. Szerszámosládán úszott át Thaiföldről Dél-Afrikába, mialatt norvégul tanult, meg ilyenek.
2013. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Egy az egyben túlzás, amit ír. A világlátott nem azt jelenti, hogy valaki bejárta a fél világot.

Az pedig, hogy nyelveket beszél, én már óvodás koromban is tanultam angolul és németül. Nem hinném, hogy a kérdező nyelvvizsgát vár.


A páromra egyébként tökéletesen illik a leírás, csak idősebb. Viszont 30 alatt is illett rá. Nem olyan borzalmasan ritka dolog ez.

2013. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor írok egy kicsit magamról. Kiskoromban külföldön éltünk 5 évig, illetve apukám munkájából adódóan sokat repülhettünk kedvezményesen, ezért nagyon sok helyen jártam a világban. Ezt egyáltalán nem dicsekvésből mondom és tudom, hogy nem a saját teljesítményém következtében volt arra lehetőségem, hogy a korombelieknél sokkal többet lássak. Sokszor ezt hátrányként is élem meg, mikor mondjuk arról beszélek valakivel, hogy merre járt küldöldön. Ez (sajnos) sok embernél kimerül abban, hogy volt már Horvátországban. Ekkor inkább nem is említem, hogy miket láthattam.

Jelenleg a Corvinuson tanulok, de ha lehet, "a beképzelt corvinusos, aki lenéz minden mást" ne hánytorgassátok fel. Egyáltalán nem nézek le senkit, abszolút tisztelem azokat, akik kétkezi munkát végeznek, létrehoznak valamit. Közöttük is egész biztosan van művelt, tájékozott ember. De eddig az a tapasztalatom, hogy akik nem céllal tanultak ki egy adott szakmát és azt szívvel-lélekkel űzik, hanem megelégedtek egy valahogy összekapart érettségivel, velük kicsit elmélyültebb beszélgetéshez nem igazán találtam beszédtémát. Szerintem a hasonló háttér fontos egy kapcsolathoz.

Természetesen nem a nyelvvizsgára gondoltam, hanem egyszerűen legyen benne igény arra, hogy ne csak nyökögni tudjon idegen nyelven. (én 3 nyelven beszélek)

Külsőre tényleg nincsenek egetverő elvárásaim, a magasságot pedig tényleg amiatt írtam, mert magas vagyok.

Természetesen fontosok a belső tulajdonságok is, de az nem ennyire objektív, nem hiszem, hogy saját magunkról meg tudjuk állapítani, hogy mennyire vagyunk kedvesek, figyelmesek, odaadóak. Nyilván nagyon is számít a belső tulajdonság is, de ez már tényleg azon múlik, mennyire illik össze a két ember személyisége. Az meg evidens, hogy nem szeretnék, olyan párt, aki hazudik, csak "kelléknek" tart és sorolhatom.

Azt, hogy budapesti nem olyan hátsó gondolattal írtam, hogy lenézek mindenkit, aki nem pesti, csupán azért, mert ott lakom.

(16-os, tökéletesen tisztában vagyok Manet és Monet személyével, munkásságával)

2013. jan. 21. 19:45
 26/32 anonim ***** válasza:
Mely 3 nyelven beszélsz?
2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Miért kéne a Corvinusinak lenézni bárkit?

Én lenézem ugyan a kétkezi munkásokat(nem mindet, de legtöbbjüket), lenézem a vallásosokat is, de lenézem azokat is akik kitanultak valamilyen szakmát egy akármilyen egyetemen(őket sem mind. például a tudósokat különösen tisztelem). Ők is élnek a szaros fizetésükkel, aztán emghalnak és elfelejtődnek.

Szerintem tiszteletet csak azok az ambíciózus emberek érdemelnek, akik készek otthagyni az iskolát, hogy belefogjanak a vállalkozásukba, és ez sikerül is nekik. Gazdagok lesznek. Ahogy a világ legsikeresebb emberei közül sokan ilyenek. A diplomások meg nyalják a seggüket:D

Tudom, nem túl népszerű szemlélet, de van ilyen is.

Bocs az OFF-ért, kikívánkozott.

2013. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Magadat nem nézed le? :D
2013. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 The Other ***** válasza:

Miért van az a gonosz megérzésem, hogy végül a Kérdező lesz az a nő, aki belecsömörlik a férfiakba, és végül 35 évesen végső elkeseredésében hozzámegy egy alacsony, köpcös, s*ggvakaró kazánkovácshoz (a foglalkozás csak példa), aki a könyveket arra használja, hogy ne billegjen az asztal... És a csöpögő csapot se szereli meg, mert az nem a szakterülete.


Én drukkolok, hogy ne így legyen :)


Amúgy milyen magas vagy?


És miért baj az, ha valakinek nem adatott meg a lehetőség világot látni? Én is ismerek olyan embert, aki sajnos anyagi okok miatt nem tud utazgatni, viszont többet tud például a japán kultúráról, mint az, aki 1 évet ott élt...

2013. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Én meg olyat ismerek, aki 3 hónap alatt fogadásból nulláról vállalta, hogy megtanul japánul és elmegy letenni a középfokút. Csak a listening-en hasalt el.


#24: Hát igen, innen látszik, hogy őskövület vagyok, ugyanis oviba nem járhattam, mert a szüleim osztályidegenek voltak. A nyelv, amit oviban tanulhattam, az a ruszki lehetett volna, nem az imperialista ellenség nyelve, az angol :)


Ja, és '89-ben voltunk kint Csekoszlovákiában kínai tornacipőt venni, mert itthon még a lengyeleknél sem lehetett kapni. Úgyhogy világlátott vagyok ám!!!!! :D


Az útlevelem, ha valahol még megvan, azt hiszem '95-ben lejárt :)

2013. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!