Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen elvárások mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen elvárások mellett reménykedhetek abban, hogy rátalálok egy párra?

Figyelt kérdés

Amilyen barátra vágyom: 20-30-as korosztály, 190 cm körüli. Diák/felsőfokú végzettségű, nyelveket beszél, vannak céljai, határozott, intelligens, gyakorlatias. Ad magára, van stílusa, igényes. Tájékozottt, világlátott, érdeklődő. Nem ijed meg a szerszámosládától. Ja és Budapesten él.

Tudom kicsit karácsonyi kívánságlista jellegű, nyilván kompromisszumokat kell kötni, de nagyon kíváncsi vagyok miket fogtok írni.

21/L


2013. jan. 21. 16:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Magasságom nem stimmel a többi igen. Sajnos kiestem. Ilyen elvárások mellett neked is tökéletesnek kéne lenned.Ha az lennél, nem lennél itt és ez a kérdés sem létezne.Azért sok sikert
2013. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Há' én böszílek. Oszt a 28-cal még a 30 alatt vagyok. Nyüstölnek is rendesen privátban fordításokért, miután betettem a lábam a 'Nyelvek' kategóriába néhány válasz erejéig.
2013. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Na akkor... Ugyan kíváncsi vagyok... Ezek a dolgok eléggé tág fogalmak.

Itt vagyok pl Én:

- 20-30 korosztály (22)

- kereken 190cm magas

- Rendszerinfo OKJ (madártávlatból mondhatjuk felsőfokúnak, még sem érettségi, de annyira nem a felsőfokú kategóriába tartozik, csak emelt szintű.)

- Nyelveket beszélek (angol, magyar, ez ugyebár kettő)

- Vannak céljaim, de mondjuk, hogy ebbe mi tartozik bele, az megint durván tág témakör.

- Intelligens.. Hát.. Az az ember aki magáról ilyet állít, inkább beképzelt, ezt nem tudom megmondani.

- Gyakorlatias vagyok. Ezért sem mentem fősulira. Azzal a sok hasztalan nyers elmélettel a való életben kitörölhetem.

- Adok magamra amennyire tudok, havonta fodrász, normális parfüm, tiszta ruhák, szezonálisan cserélve. Habár van túlsúlyom rendesen (kb 15kg), lehet ez már a te igényességi kategóriádon túlmegy. Habár a túlsúly önmagában nem igénytelenség, de ez van.

- Fogalmam sincs, hogy van-e stílusom, de senki nem panaszkodott még.

- Koromhoz képest úgy érzem tájékozott vagyok, érdeklődő. Világot látott kevésbé, ez szakmai ártalom.

- A szerszámos ládától nem, hogy nem ijedek meg, de van sajátom. :P Szakmai alapkellék.

- Hát éppenséggel nem Budapesten élek, de közvetlenül mellette. Nyugati kb 20 perc.


Ezek alapján kb 85-90%-ban megfelelek az elvárásaidnak és én igencsak messze vagyok egy jópasitól. Száz meg száz jobbat találsz bárhol.


Összességében, igen, reménykedhetsz. Normális társat találni sohasem egyszerű, de aki keres... Talál.

És ezek az elvárások messze nem annyira egetrengetőek.

Úgyhogy... Hajrá!



22F

2013. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Na és mi van akkor ha ennek csak kb a 40%-a illik rám(szerencsére köztük a "van célja" meg az "intelligens"), de van sok pénzem?

Megköthető kompromisszum?:D

2013. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
A nők és a kompromisszum???? Hol élsz?
2013. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Rám illik a leírás, kivéve a magasság (185cm vagyok) illetve nem Pesten lakok.


Viszont, ha Te nem úgy nézel ki, mint aki most lépett le egy magazin címlapjáról és nem summa cum laude végeztél el egy nem büfészakot, és kevered Manet-t Monet-val, akkor nincs miről beszélnünk...


Romantikus elvágyódásban szenvedő, későn érő lelkivilágú lányt itt is találok tucatszámra.

2013. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Én inkább furának, mint magasnak gondolnám az elvárásaidat..hol marad az, hogy őszinte legyen például vagy udvarias? Ez nem számít?

Én volt barátomra egyébként 90%ban ráillik ez a leírás (csak a magasság nem stimmel egészen, ő 185 cm)..hiába ilyen, nem tiszteli a női nemet, érzéketlen fatuskó..

Szóval szerintem ne csak a külsőségekre meg az egzisztenciára összpontosíts, bár kinek mi a fontos, mert ami az egyik oldalon megvan, a másikon hibádzik..

2013. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Sajnálom, már foglalt. :D

Bár csak 183 centi, de naaaa. ;D

2013. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Elég magas. Egy elég nagy horihorgas létra nő lehetsz, azért kell zsiráfkan, illetve sejthető ,hogy Budapestcityn kivül azt hiszed mindenütt lovaskocsival mennek, mert csak az a metropolis. De lehet hogy tévedek. Pestiek áltlában ilyenek. Olyan mint amerika, azt se tuják,hogy Európa hol van. Eszik e vagy isszák.
2013. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
OKJ-s végzettségem nekem is van,de az nem felsőfokú,hanem csak emelt szintű végzettségnek számít.
2013. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!