Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen elvárások mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen elvárások mellett reménykedhetek abban, hogy rátalálok egy párra?

Figyelt kérdés

Amilyen barátra vágyom: 20-30-as korosztály, 190 cm körüli. Diák/felsőfokú végzettségű, nyelveket beszél, vannak céljai, határozott, intelligens, gyakorlatias. Ad magára, van stílusa, igényes. Tájékozottt, világlátott, érdeklődő. Nem ijed meg a szerszámosládától. Ja és Budapesten él.

Tudom kicsit karácsonyi kívánságlista jellegű, nyilván kompromisszumokat kell kötni, de nagyon kíváncsi vagyok miket fogtok írni.

21/L


2013. jan. 21. 16:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ja, és még piros színű útlevelem van, amivel csak a KGST-tagországokba lehetett akkor menni. Kalászos címerrel, természetesen :)
2013. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én a magasságot és a lakóhelyet kivéve ilyen vagyok,(180cm, a várost hagyjuk, Bp közeli) de: fene tudja bejövős-e a stílusom, nem vagyok divatmajom. Viszont elfoglalt vagyok a suli miatt és maximálisan a célokra, karrierre koncentrálok és nem szeretnék ismerkedni, ez van. Kívánom találj magadnak megfelelőt, bár, és ez a válaszom is: nem lesz egyszerű, persze nem lehetetlen. 22/F
2013. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!