Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme ismerkedni lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ismerkedni lányokkal, ha úgyis csak a külső számít és én nem vagyok egy jó pasi, ráadásul alfahím sem tudok lenni, így már sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Persze, ha egy lány csúnya annak úgyis van párja vagy lesz eőbb utóbb, ha egy fiú átlagosan néz ki, akkor már a kutyának sem kell, de, ha ronda és jó fiú típus akkor meg totál reménytelen eset. Most már el vagyok keseredve, utálom a lányokat, mert mind felszínes és eddig mindgi csak megbántottak, a lelkembe gázoltak.
2013. febr. 9. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21:17 es, attól mert te állat vagy attól én még maradok intelligens ember.
2013. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tyler913 ***** válasza:

Ha elég intelligens lennél,nem néznéd le az állatokat. Akár hiszed,akár nem, a ma élő emberek ösztönszinten semmiben nem különböznek az őskoriaktól. A tudatalattink nem tudja, hogy most 2O13 van,mobiltelefon,Internet meg atomerőmű. Ő még mindig fára mászik,mamutra vadászik és a soha be nem következő éhínségre készül. Akármilyen tanult és intelligens valaki,az ösztönvilágát ugyanaz mozgatja mélyen a tudatosság szintje alatt,mint az ősemberét.


Az ember közösségi lény,eredetileg kis csoportokban,törzsekben élt. Az alfa hím pedig nem más,mint a törzs vezetője,ő hozza a döntéseket,és ő viseli a felelősséget. A mai társadalom mesterséges közösségeiben sokszor nem érvényesül a természetes kiválasztódás,és nem mindig az lesz vezető,aki a legalfább. De tegyél ki 1O embert a vadonba,és figyeld meg,mi történik! Secperc alatt kikristályosodnak az erőviszonyok,és kiemelkedik egy vezető,aki rátermettebb a többinél. A csoport őt fogja követni,és a nők őt fogják kívánni. Azok a tulajdonságok,amelyek az alfa hímet jellemzik,a modern társadalomban is tetten érhetőek,és ezek azok a tulajdonságok,amelyek a nőkből erős vonzalmat váltanak ki:

határozottság,felelősség vállalása,gyors döntési képesség,bátorság, önállóság, karizma, másoktól való érzelmi függetlenség, magas értéktudat


Ha nem hiszed el,amit mondok,csak tégy egy próbát,és kezdd el megfigyelni,milyen tulajdonsággal rendelkeznek azok az emberek,akiket a többség a természetes csoportokban követ.

2013. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem azok az alfák akiket a csoport követ, hanem a csoport áll buta és hülye egyedekből, kiknek nincs saját véleményük és kell nekik 1 vezető.


Furcsa hogy akkor én kilógok a sorból mert nincsenek állatias ösztöneim, és senkit se követek, sőt engem se követ senki. Ufó vagyok ezek szerint.

2013. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Tyler913 ***** válasza:

Mondd,Te el is olvasod,amit leírsz? Gyakorlatilag azt írod,hogy vezető csak a hülyéknek kell. Most vagy nagyon be vagy szívva,vagy évezredes antropológiai,társadalomtörténeti alapigazságokat tudsz megcáfolni,ez esetben nálad van a bölcsek köve,és helikopterrel jönnek érted,hogy elvigyenek a Nobel-átadásra.

Gyakorlatilag minden társas kapcsolatban van vezető,a családtól kezdve a klubokon át a pártokon keresztül az állami hivatalokig,a primitív társadalmakban épp úgy,mint a fejlettebbekben.


Nincsenek állatias ösztöneid? Szóval akkor nem éhezel és szomjazol meg (létfenntartás),nincsenek szexuális vágyaid (fajfenntartás),nincs területi ösztönöd? Akkor valóban ufó vagy.

2013. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Éhezés szomjazás nem állatias ösztön, hanem természeti "adottság", de mindegy is okoskodj csak. Területszerzési vágyam, szaporodási vágy megint csak nincs. Vannak ennél fontosabb dolgok is az életemben. Mint mondtam én nem vagyok állat, én tudatosan gondolkodom és irányítom az életemet. Ellentétben sok más emberrel kinek vezetőre van szüksége, mert annyira életképtelen hogy meg kell mondani neki hogy mikor mit csináljon.
2013. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tyler913 ***** válasza:
Nem én okoskodom...Te erőlteted mindenáron az "állati" és "emberi" tulajdonságok közötti különbségtételt,miközben ösztönszinten nem sok különbség van. Az ember képes bizonyos szinten uralkodni az ösztönein,de az ösztönvilága akkor is meghatározza. A területi ösztön nem azt jelenti,hogy ingatlanpanamázol,hanem hogy van egy saját területed (pl. lakás),amit ösztönösen védesz,tisztán tartasz,csinosítgatsz. A szaporodási ösztön sem abban nyilvánul meg,hogy tervezel-e gyereket,hanem hogy ha látsz egy csinos nőt,megkívánod. A vezetés sem azt jelenti,hogy hülye vagyok és irányítani kell,hanem hogy a csoportok úgy működnek,hogy van vezetés. Mert másképp nem igazán működőképesek. Ha ezt nem érted meg,nem tudok mit csinálni. Lerajzolni nem tudom.
2013. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jól gondolja a kolléga a csajok csakis a kinézetre meg a pénzre mennek, más nem számít, szóval ha nem úgy nézel ki mint Brad Pitt és nincs annyi pénzed mint Bill Gates-nek, akkor esélyed sincs barátnőt szerezni...
2013. júl. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!