Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy csúnya pasi megkap egy gyönyörű csajt?

Figyelt kérdés

A lánnyal elég jó baráti kapcsolatban állunk és nekem nagyon tetszik, sőt, szerelmes vagyok belé. Másoknak is bejön, de nem randizik senkivel. Meg akarom hódítítani...Az a baj, hogy semmilyen jelét nem adja, hogy bejönnék neki, ugyanis egy kicsit csúnyácska vagyok, nem éppen egy kigyúrt alkat :/ Ő viszont nagyon szép, legalábbis szerintem. Eéőfordulhat, hogy összejövünk? vagy nem fog magához méltónak tartani? Ja, és nem vagyok gazdag.


18/F



2013. febr. 11. 19:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Lányok, ti nem jönnétek össze velem?
2013. febr. 11. 20:38
 22/27 anonim ***** válasza:
Nézd meg a rocksztárokat, csúfabbak az ördögnél és milyen nőik vannak. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy "persze, de ők híresek és gazdagok", a nőik nagy része is az (modellek, énekesek, színésznők stb.) Ezek a nők simán kereshetnének maguknak egy jóképű, rendes, gazdag pasit is, mégis a ronda rocksztár kell nekik.
2013. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha már ismer, és semmi érdeklődést nem mutat irántad, akkor már nem tudod meghóditani.
2013. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél már említettem, h sztárokkal nem ér jönni. Abban a világban a kapcsolatok nagy része érdekből köttetik, és csak a bulvármédiának szól.
2013. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

De ott is kereshetnének a nők érdekből egy jóképű, rendes, gazdag pasit, mégsem ezt teszik. Innentől kezdve lényegtelen, hogy belterjes-e a sztárok világa vagy sem.


Egy nő sem veretné össze magát terhesen valami bedrogozott rocksztárral, csak azért, hogy a médiának megfeleljen, mégis vonzódnak ezekhez a rosszfiúkhoz. Van bennük valami (a hírnévtől és a pénztől eltekintve is), ami vonzó és felülírja az előnytelen külsejüket, illetve a viselkedésüket.

2013. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A sztárvilágban sem ez írja felül a férfiak külsejét, hanem h minél többet beszéljenek a párról. Eleve ha egy szép nő összejön egy csúnya férfivel, az máris egy jó téma a szennylapoknak.
2013. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
persze. A pasim irto ronda..
2013. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!