Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám tapintatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tapintatosan kipuhatolni, hogy bejövök-e a lánynak?

Figyelt kérdés

Középsulisok vagyunk, ő 18, én 17. Egy osztállyal feljebb jár, de csak 4 hónap van köztünk. Van pár osztálytársa a lánynak, akik nekem is nagyon jó barátok a számomra.


Szeretnék a lánytól többet, mint barátságot csak az a vicc, hogy még barátok se vagyunk, csak egy bálon sétáltunk fél órát, jót beszélgettünk.


A suliban mindig oda köszön nekem mosolyogva, én pedig kedvesen vissza :)


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 13. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy tetszik-e neki mostanában valaki... :)
2013. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És picit se lenne feltűnő neki :-) ez nem jó megoldás
2013. febr. 13. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad: "tapintatosan kipuhatolni"

Szerintem ez beletartozik... nem nagyon lehet kikerülni a dolgot, de figyeld a jó oldalát! Ebből következik az, hogy neked is tetszik ő. Szerintem ez jó! De majd biztos lesznek még válaszolók, ez csak az én véleményem :)

2013. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, tetszik a làny, nagyon aranyos és bájos.


Várom a többi választ is, neked pedig köszönöm ---> ment a zöld kezecske!

2013. febr. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!