Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ezt tapintatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt tapintatosan közölni?

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzet. Van egy lány aki "nyomul" rám. Nagyon szép arca van, tetszik is, kedves, jól eldumálunk, csupán egy bibi van. A testsúlya nem tetszik. 167cm és 85 kg. Tényleg nagyon aranyos lány, el is bírnám képzelni, hogy járunk, de a testsúlya visszataszít. Hogyan lehet az ilyesmit tapintatosan közölni? Nagyon hülye helyzet, én mondtam neki, hogy most nem akarok kapcsolatot, de nagyon nyomul. Nem mondhatom neki, hogy fogyjál le 20 kilót és akkor járunk... valami ötlet?
2009. nov. 3. 11:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kifogásokat mondasz neki akkor azzal hülyíted.

Sokszor fájdalmas az igazság , de az a legcélravezetőbb

2009. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne az igazságot mond neki!!!! mert ezzel komoly nyomokat hagyhatsz benne. lehet h eddig elfogadta magát 85 kilosan de ha ezt elmondanád neki akkor már nem így lesz és ki tudja hova fog vezetni (a legjobb h lefogy önakaratából).
2009. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd neki, hogy ő a túlsúlyos, hanem, hogy neked a karcsú lányok tetszenek. Ez nem bántó, mert nem az ős súlyát kritizálod, hanem a többi lány előnyös karcsúságát helyezed előtérbe. Talán így tapintatos lenne. De nem vagyok ebben szakértő, én még nem voltam ilyen helyzetben, de akkor is legyél őszínte, hogy ha ezzel átmenetileg megbántod, ez így lenne korrekt. :S
2009. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

nyilván nem arra gondoltam hogy mondja meg neki hogy undorító kövér, hanem arra hogy mondja azt hogy neki a karcsú csajok jönnek be

2009. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Te milyen testalkatú vagy?

2009. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2009. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
21 vagyok, 185cm 80kg átlagos. nincs pocakom, de kockahasam se.
2009. nov. 3. 11:26
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle hogy elbír-e egy cementeszsákot. Ha annyira jó húsban van akkor még jól is járhatsz vele ;-D.
2009. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:

Üdv!

Ha nagyon jól elbeszélgettek meg minden akkor nem értelek.(elvagytok együtt)Én is hasonló cipőben jártam a mostani páromnak hasonló elképzelései voltak hogy karcsú lányok jönnek be neki aztán egy iskolai kiránduláson ahol két osztály ment el megismerkedtem vele(azt tudni kell hogy elötte egy nagy bu*** tartottam)aztán beszélgettünk és lám 2,5 éve együtt vagyunk Ő vékonyabb mint én!Együtt járunk edzeni meg minden ilyen dolog!!

Szerintem ha minden rendben van azon kivül hogy az nem tetszik neked hogy több a súlya mint kellene beszéljétek meg!Szerintem ne hagyd annyiba!MINDENT MEG LEHET PRÓBÁLNI ÉS MEG IS KELL TENNI!

Sok sikert! Várjuk a beszámolót mindannyian!

2009. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt semmiképp ne mondd neki, hogy fogyjon le húsz kilót, és akkor jártok... Ugyanis ez NEM így működik. Aztán ha jártok, és valami nem tetszik, akkor jön a folytatás, hogy bocsánat, de ha "nem úgy csinálod", "nem így csinálod" ezt és azt, akkor folytatjuk a járást? A végén meg majd jön, hogy ha fiatalodsz tíz évet, akkor újra egymáséi leszünk?

Egy kapcsolat kompromisszumokról, és nem feltételekről szól. Márpedig amit te írtál, az feltétel.

Ha te így nem tudod elfogadni, akkor ne fogadd el. De egy percet se játssz vele. Igenis mondd meg neki, hogy nem az eseted, és nem tudod elképzelni vele a kapcsolatot. Én ezt KÖVÉRKÉNT mondom, és a legundorítóbb dolog, amikor valaki ezt nem meri megmondani az ember szemébe. Mindenki megtalálja a maga párját, ha erre lehetőséget hagyunk neki. De azzal megfosszuk a lehetőségétől, ha hülyítjük.

Kicsit sem sérül az önelfogadása, ha lehetőséget biztosítasz neki arra, hogy egy olyan férfit találjon magának, aki képes elfogadni minden feltétel nélkül ilyennek.

Lehet, hogy szép arca van, és lehet, hogy lefogy miattad húsz kilót, és akkor majd jártok. Az jön egy autóbaleset, amelyben plasztikázzák a fél arcát, mert úgy megsérült. Utána majd az lesz a feltétel, hogy cserélje le a fejét?

Ne csináld. Nem egymást keresitek. És ezt közöld vele.

2009. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!