Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó elgondolás szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó elgondolás szerintetek?

Figyelt kérdés
Üdv, tetszik egy lány, arra gondoltam, hogy amikor látom fent facebookon ráírnék, hogy: Szia, éppen unatkozok, beszélgetünk? - szerintetek ez így jó?

2013. febr. 18. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem a legjobb, de ha más nem jut eszedbe...
2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...ne azért keresd mert unatkozol..ez akár rosszul is eshet neki..valami ürügy miatt írj rá:D
2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ne írd azt, hogy unatkozol és azért írsz, de az jó, hogy kezdeményezel és írsz neki


24/F

2013. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pl: Szia, nem tudod ki lesz holnap ügyeletes? :) - ez jó?
2013. febr. 18. 21:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem, mert ne azért írj rá, mert unatkozol.

A második kis verziódnál pedig: Megmondja ki lesz, aztán lelép. Miért lenne jó?....

2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell megvágni, hogy felcsatlakozzon. Bár ha csak úgy ráírsz akkor ez a koncepció nem állja meg a helyét.

Ha viszont látod őt személyesen, akkor inkább úgy nyaggasd, mint facebookon. Az elég gyenge dolog ám, ha más közvetlenebb lehetőségek is adottak lehetnének.

Azonban, ha csak a facebookon az egyedülő normális kapcsolat teremtésre szolgáló felület akkor meg komolyabban is megerőltethetnéd magadat ennél az egyetlen karcsú mondatnál. Pláne, mert nincs vesztenivalód, még annyi se, hogy beégsz előtte, mivel nem nagyon találkoztok IRL. És igyekezz olyat írni neki ha nincs fent, amire mindenképp válaszol.

2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor a való életben suliban, hogy tudnék vele beszélgetni? Mert általában barátnőivel van.
2013. febr. 18. 21:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Esetleg ha odamennék hozzá, és megkérdezném mikor lesz mondjuk röplabda edzés? És akkor ott megkérdezném, hogy ez minden korosztálynak van-e. Aztán a végén elköszönnék, hogy: Szia, akkor majd edzésen találkozunk- beválhat?
2013. febr. 18. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
De nem értem miért mindig kérdezgetni akarsz valamit... Abból nem lesz beszélgetés. Szerintem amíg nem tudsz beszélgetni az emberekkel, addig nem kell csajozni. Üzenem ezt mindenkinek!
2013. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért, akkor menjek oda, hogy Szia, beszéljünk! - Vagy, hogy kezdjem a beszélgetést? Nem faggatnám, de másképp nem tudom, hogy kéne elkezdeni egy beszélgetést ismeretlen emberrel.
2013. febr. 18. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!