Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más fiú is, akinek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, akinek már elment az életkedve, mert mindig csalódnia kell a lányokban, de leginkább azért, mert folyton elutasítják, bunkóznak vele?

Figyelt kérdés

Nem értem miért szívok folyton a lányokkal. Nagy ritkán sikerül rendeset kifogni, de neki sem kellek csak maradjunk barátok dumát nyomatja. De már ez is csoda, ugyanis a többség élből elutasít, főleg, ha lát képet rólam a facebookon. Most vagy ilyen sok a felszínes lány vagy én vagyok nagyon ronda.

Személyesen is szoktam próbálkozni, de ott is csak a lekoptatást kapom, többnyire azzal jönnek, hogy van barátjuk. Úgy érzem egy selejt fiú vagyok, aki nem kelle egy lánynak sem. Aztán most ott tartok, hogy nagyobb örömöm lelem egy online játékban, kezdek kockává válni, szerintem így menekülök a sok elutasítás elől, míg pár hete még olyan lelkesen próbálkoztam a lányoknál, hiába is utasítottak el, mentem a másikra, most meg, már kedvem sincs csajozni, nem is érdekel az egész, olyan értelmetlenne látom a csajozást. Úgyis csak elutasítanak. Kezdem elhinni, hogy a külső a lényeg, én meg nem vagyok egy adonisz, á, feladom megyek prostizni majd. :/


2013. márc. 5. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Szóval nem robot módjára "próbálkozni" kell (már ebben a szóban benne van, hogy milyen lesújtó véleményed van magadról, hiszen "próbálkozol" egy veled egyenrangú ember kegyeit elnyerni), hanem higgadt fejjel megnézni egy visszautasítás, mit rontottál el és tanulni a hibákból.
2013. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vad-Ász ***** válasza:

én tanultam a hibáimból....

megtudtam hogyan kell közeledni beszélgetni a csajokkal,és azt is hogy mikor érdemes elhivni valahova...

2013. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!