Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleőrülök, mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök, mit tehetnék? Beleszerettem!

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, akivel kb 2 és fél éve ismerkedtem meg. már akkor nagyon bejött nekem, de még nem éreztem olyan komolynak a dolgot, és mivel elég csendes, visszahúzódó vagyok nem léptem semmit. Viszont az utóbbi fél évben rájöttem, hogy őrülten szerelmes vagyok belé, nem tudom (és nem is akarom) kiverni a fejemből, szeretem őt. Viszont most épp van barátja de ettől függetlenül sokat szoktunk beszélgetni és nagyon jóban vagyunk. Segítsetek, mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek hozzá? (nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát, mert nekem fontos, hogy Ő boldog legyen, de nagyon bánt, hogy nem én vagyok az, aki boldoggá teszi)

Kérlek adjatok ötleteket!

16/F

Ő 16/L



2013. márc. 16. 22:33
1 2 3 4
 11/39 petrushhh ***** válasza:
100%
nagyon nagyon szívesen!!!!! :) tudod nagyon megérdemelne most már az a csaj téged!!!! nagyon aranyos vagy! és lécci ha van bármi történés írj! :) :) :)
2013. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

oké! :D

írok, de azt már majd priviben! :D

2013. márc. 18. 17:35
 13/39 petrushhh ***** válasza:

oké! :D

Várom! ÉS SOK SOK SOK SOK SZERENCSÉT KÍVÁNOK!!!!!! (leírhatatlan, hogy mennyire) :)

2013. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2013. márc. 18. 17:47
 15/39 anonim ***** válasza:
Szia:D szerintem ez nagyon aranocs dolog töled :) Gondolkoztam egy csomot hogy tudnék neked sehiteni...egy fontos: MINDIG LEGYÉN ÖNMAGAD! ne probálj más ember lenni azért hogy megszeressen mert ö igy szeret téged ha nem is ugy ahogy te:) emlékszelk a legszebb vele töltott napra? probald felidezni mikor kettesbe vagytok :)és ha átmegy hozzád legkozelebb szemezz vele uljetek le az agyadra kényelmesen doljetek neki a falnak és mosolyogj rá:)kezd fel idézni régi sztorikat a megismerkedésetelkrol meg közös pillanataitokrol amiket tudod hogy o is szeret es kozbe kozelrol nézzetek egymas szemebe es mosolyogj ré majd a végén mikor azt érzed a kello pillanatban kimondhatod azt hogy szeretlek és megcsokolhatod:) bocsi a helyesirási hibákért légyszi ha elolvastad reagálj rá:) remlélem összejöttök
2013. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem akarom minden áron megcsókolni, sem kapásbol most rögtön elmondani neki, hogy szeretem, mert most, mint írtam is, van barátja, és nem akarok tahó lenni, hogy pont olyankor csinálom ezeket mikor Ő jár valakivel, és nem mellesleg a srác MMA-zik, és nincs kedvem péppé veretni magam! xD (De azért köszi hogy próbálsz te is segíteni! :D :D )
2013. márc. 18. 19:29
 17/39 anonim ***** válasza:

Nem akarok itt ünneprontó lenni stb, át tudom érezni a helyzetet abszolút szerelmes voltam egy lányba akivel a legjobb barátom járt. Átvészeltem azt az időszakot mert így tisztességes és a barátság az első. Nem akarlak megbántani Petraa tudom hogy a szerelem milyen hatással van az emberre de azért nagyon sajnálom a volt barátnődet akit minden valószínűséggel szépen a padlóra küldtetek.


Én nem javaslom neked hogy beleavatkozz egy kapcsolatba mert nem tartom tisztességes dolognak. De ahogy korábban kifejtettem, azzal semmi gond nincs ha mellette vagy, ki tudja hogy alakul a kapcsolata és lehet idővel ő is másképp tekint rád. Az is elképzelhető hogy akár emiatt is szakít a jelen barátjával de direkt kieszközölni manipulálni nem szép dolog. Ha valóban szereted tiszteletben tartod hogy most barátja van. Én drukkolok neked hogy idővel egymásra találjatok de nem mindegy milyen áron és milyen körülmények között. Semmiképp sem csókolnám meg most, ne akard olyan helyzetbe hozni azt akit szeretsz hogy megcsalja a barátját. Ha ő akarja az más. Elmondom mit tennék egy olyan helyzetben ha majdnem csókolozásra kerülne a sor. Mikor már majdnem megtörténte szint vallanék, elmondanám hogy erre a pillanatra várok nagyon nagyon régen és a világot jelentené de nem akarom ezt tenni vele, érzelmileg kihasználni mert fontosabb nekem. Ergo kifejezném hogy vele akarok lenni de amíg a barátja van nem lehet. Nagyra értékelné a gesztust hogy így törődsz vele és ha valóban elindult benne valami irántad sanszos hogy szakítana. Ez persze csak egy lehetséges forgatókönyv a lényeg amit az üzenet első felében megfogalmaztam. De a te életedet te döntésed. Úgy cselekedj ahogy helyesnek érzed ez a legfontosabb.

2013. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Én is írtam, hogy nem szeretném ilyen helyzetbe hozni mint amit jvasoltak. tiszteletben tartom, hogy van barátja! Viszont, ha legközelebb átjön ha sikerül olyan helyzetet előhozni, akkor én is valami nagyon nagyon hasonló dolgot tervezek mint ahogy utolsó is írtad, elmondok neki mindent, de nem csókolom meg (bármennyire is vágyok rá már nagyon régen) Aztán ha úgy kell legyen akkor (ha nem is most de egyszer) együtt leszünk, ha pedig semmi esélyem, akkor maradok úgy, ahogy vagyok, tök egyedül egy jódarabig!
2013. ápr. 2. 03:01
 19/39 anonim ***** válasza:
A nemeslelkűség ritka és az egyéb legjobb emberi tulajdonság. Helyesen cselekedsz függetlenül attól hogy a dolgok hogyan alakulnak. Én drukkolok neked csak őszintén és nyugodtan. Hidd el a sors még visszaadja neked azt hogy most helyesen cselekszel! Ne add fel!
2013. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Ő az életem értelme, attól félek ha elmondom neki azt amit el kell és el is szeretnék, akkor eltávolodhatunk egymástól. És pont ez számít nagyon de nagyon nem szeretnék! Nem tudom mihez kezdenék magammal ha nem lenne nekem még beszélgetőpartnernek sem. Nem bírnám ki,!
2013. ápr. 2. 23:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!