Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleőrülök, mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök, mit tehetnék? Beleszerettem!

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, akivel kb 2 és fél éve ismerkedtem meg. már akkor nagyon bejött nekem, de még nem éreztem olyan komolynak a dolgot, és mivel elég csendes, visszahúzódó vagyok nem léptem semmit. Viszont az utóbbi fél évben rájöttem, hogy őrülten szerelmes vagyok belé, nem tudom (és nem is akarom) kiverni a fejemből, szeretem őt. Viszont most épp van barátja de ettől függetlenül sokat szoktunk beszélgetni és nagyon jóban vagyunk. Segítsetek, mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek hozzá? (nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát, mert nekem fontos, hogy Ő boldog legyen, de nagyon bánt, hogy nem én vagyok az, aki boldoggá teszi)

Kérlek adjatok ötleteket!

16/F

Ő 16/L



2013. márc. 16. 22:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Elmondod most mi van azota?:) (egyik elozo valaszolo)
2013. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi, még együtt van a barátjával és nem akarok bunkó lenni, hogy tudom, hogy együtt vannak és pont most találok mindent! :/
2013. ápr. 5. 16:18
 23/39 anonim válasza:

Szia!

Na lett belőle valami?

Pls írj, mert nagyon érdekel. :)

2013. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
a múltkorában szakítottak, a csaj utána következő két nap, 3 szor volt itt nállam, egyszer a egy lyukas órájábban (én "beteg" voltam) aztán visszament a suliba, suli után megint jött, nagyon jól érezte magát (nem mellesleg én is :) )aztán következő nap megint jött suli után, (ellógott vgy 2 órát hogy többet lehessen itt) megnéztünk egy filmet, hülyéskedtünk, jól éreztük magunkat, és következő nap újra összejött a sráccal akivel 2 nappal azelőtt szakított! :(
2013. dec. 26. 15:17
 25/39 anonim válasza:

Hmmm... Eléggé hasonló cipőben járunk, csak én már 4 éve csinálom ezt.

Írhatnál a lányról, hogy milyen, pasizós, vagy visszahúzódó... Ilyeneket. Aztán fel a fejjel. :D

12-24 20:04 -es voltam.

2013. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Akarod hogy a csajnak ne legyen barátja? Jó pénzért Igor és én megoldjuk. :P
2014. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Kb vagy durván egy hónapja szakítottak, ez a szakítás már végleges. És azóta ő is keres engem, van hogy ő ír rám hogy találkozzunk, ha beszélünk és mondom hogy megyek valahova és éppen ráér akkor mindig kérdezi hogy jöhetne e esetleg velem, meg hasonlók. Segítsetek hogyan johetnél össze vele, nagyon szeretem Őt.
2014. márc. 25. 21:55
 28/39 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ha gondolod, szívesen segítek ez ügyben csak írj privit és ott írj le minden részletet :) Úgy könnyebb lenne. :D

2014. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Remélem mostanra összejöttetek (?!)

Pls írj!

2014. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Hát...igazából beszéltünk róla hogy mi a helyzet, azt mondta, hogy varni akar velem mert nem akarja tönkre tenni sem a barátságot, sem az esetleges kapcsolatunkat. Azt mondta hogy egy két évet még várni akar, hogy komolyodjunk, és a gyerekes hülyeségeket kijöjjünk, hogy az már ne rondíthasson bele a kapcsolatunkba. Azt mondta egy éjszakai SMS beszélgetésünk közepette, hogy mióta csak ismer, azóta tudja, hogy nálam jobbat sose talál maga mellé, mert majdnem mindenben hasonlítunk, és hogy ő mindig olyan embert keresett maga mellé aki olyan mint ő. Egyik reggel mikor jöttem reggel suliba, a buszon ültem rámírt hogy ő már megbeszélte az anyjával is, meg ő is eldöntötte, hogy majd ha eljön az ideje, ő hozzám akar jönni feleségül, azóta ha megyek hozzájuk, az anyja mindig mondja neki hogy nem lesz így jo hogy ennyit halogatja a kettőn közti kapcsolatot, mert hogy a végen én megunom a várakozást, ő meg majd szívja a fogát hogy túl sokáig várt. (Mindezt ott a fülem hallattára szokták megbeszélni! xD )
2014. máj. 9. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!