Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleőrülök, mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök, mit tehetnék? Beleszerettem!

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, akivel kb 2 és fél éve ismerkedtem meg. már akkor nagyon bejött nekem, de még nem éreztem olyan komolynak a dolgot, és mivel elég csendes, visszahúzódó vagyok nem léptem semmit. Viszont az utóbbi fél évben rájöttem, hogy őrülten szerelmes vagyok belé, nem tudom (és nem is akarom) kiverni a fejemből, szeretem őt. Viszont most épp van barátja de ettől függetlenül sokat szoktunk beszélgetni és nagyon jóban vagyunk. Segítsetek, mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek hozzá? (nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát, mert nekem fontos, hogy Ő boldog legyen, de nagyon bánt, hogy nem én vagyok az, aki boldoggá teszi)

Kérlek adjatok ötleteket!

16/F

Ő 16/L



2013. márc. 16. 22:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy bántő lesz amit írok, de azt hiszem igazam van, ezért leírom. Szerintem ha egy nő szerelmet érez egy férfi iránt, akkor nem tud racionálisan cseelekedni. Ez a lány szeret (mint embert), értékel, tudja h értékes vagy, és az esze azt mondja neki, Veled kéne lennie. De nem szerelmes beléd, részéről nincs meg az a mindent elsöprő szerelem amit Te érzel iránta. Biztos őszintén mondaja, amit mond, de Te mégsem vagy ezzel kisegítve, mert megválaszolta azt a kérdést, szerelmes-e beléd. És a válasz nem. Lehet, hogy őt bosszantja ez a legjobban, mert az esze azt mondja, Te vagy a jó választás, de ez a lényegen nem változtat. Nem azt érzi amit Te.

Én azt mondom, próbálj meg tovább lépni. Tudom, hogy baromi nehéz, de akkor is. Picit távolodj el tőle. Ha másért nem, taktikából. Mégpedig azért, mert ha hosszabb időn át nem lát, új emberként fogja megismerni azt az úvaembert aki Te 1-2 év múlva leszel. És addigra ő is más ember lesz. nem a gyermekkori haver leszel neki, hanem egy megismerendő férfi, akit akkor ismer meg, és aki iránt fellángolhat a szerelem. Ő is változik az évek során, stb.

Drukkolok, hogy összejöjjön.-)

2014. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
igazad van, de nem tudok eltávolodni tőle, próbáltam már, 2 hétnél többet nem bírok nélküle, 2 hét után muszály beszélnem vele...
2014. máj. 10. 20:03
 33/39 A kérdező kommentje:
Az nem idézheti elő véletlenül azt a bizonyos fellángolást amit enlitettél hogy ha egy ilyen fimnézés közben vagy valamikor ha van rá alkalom megcsókolom?
2014. máj. 11. 10:53
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de próbáld ki. ímodt komolxsn, mi történhrtí, ínrm vsgxtok már ovodások, biztos nem fog sírva elszaladni. Max nem csókol vissza, vagy azt mondja, ezt inkább hagyjuk/ne eröltessük. És akkor mi van? Akkor azt mondod, OK, bocs, cak nem bírtam Neked ellenállni. Ismer x éve, most ezért nem fog megutálni.Nem is értem, mi a fenén töprengsz még itt évek után. Mi szól az ellen, hogy megcsókold?


De én attól féltelek Téged, hogy összejön Veled, mert ki akarja próbálni, éd rájön, hogy ő nem szerelmes.

De végül is

2014. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
telefonról írtam és most látom hogy elég sok betű felcserélődött. remélem azért el tudod olvasni.
2014. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Szia,na azóta miújság van veletek?:)
2014. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
ne történt még semmi, a szombati este lehet a sorsdöntő, hónapok óta most először sikerül végre hoszabb időt eltöltenünk együtt, szombaton lesz pontosan 3 éve, hogy először találkoztunk.
2014. júl. 10. 22:09
 38/39 anonim ***** válasza:
Na,és volt valami? :)
2014. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Nem igazán történt semmi, szombaton nem tudtun találkozni mert elutaztak, de péntek este itt volt egy pár közös narátunkkal, elvoltunk egy darabig de nemigazán történt semmi! :/
2014. júl. 17. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!