Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy jó srác csinál valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy jó srác csinál valamit az édes, szexi, hízelgő, ha egy ronda, kövér vagy sovány lúzernek mondott az meg szinte perverz! De miért?

Figyelt kérdés

Nem a bunkózásra gondolok, hogy arra kinek hogy reagál egy lány.


Hanem enyhe szexuális töltetű vagy udvarlós, szeretgetős megjegyzés.

Vagy ha nem is járnak együtt, csak beszélgetés során.


Ha egy jól kinéző srác, jó külsővel, magabiztos, akire szeretik azt mondani, hogy "férfias" csinál, mond valamit akkor az hízelgő, a szép, csinos lányok élvezik, kedvesen mosolyognak rajta vagy ők is úgy reagálnak, hogy vevők rá.

Tetszik nekik.


Ha egy átlagos vagy inkább az alatti, akkor meg ugyanazokat a lányokat taszítja, ellenségesen reagálnak, de minimum elutasítón.

Vagy egyesen perverznek, undorítónak tartják, szinte megijednek tőle.

Pedig szó szerint ugyanaz mint amit a "jó pasi" mondott.


Ja és nem pénz kérdése. Ha még csak arról lenne szó, nem zavarna annyira, de konkrét eseteket tudok ahol nem az.


És nem kőbunkó kigyúrt állatokról meg ostoba r*bancokról van szó. Azt még csak megérteném úgy-ahogy, de nem!


Miért ilyenek a lányok, főleg a szép lányok? Bár még az átlagosak egy része is biztos ilyen.



2013. márc. 24. 21:15
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Az semmi! Én olyan ronda vagyok, hogy még a génjeimet is megvizsgálták, hogy aki ennyire ronda, az biztosan ember-e :D

Olyan ronda vagyok, hogy egy B kategóriás zombifilm készítői a castingon azt mondták, hogy nem kellett volna zombinak beöltözve megjelennem, de különben is, túl félelmetes vagyok, pedig akkor még azt is hittem, hogy kiöltöztem.

Olyan ronda vagyok, hogy más emberi lény csak azért nem piszkál meg bottal, mer olyan stressznek még az egyszerű botot sem akarja kitenni, akinek van egy cseppnyi jó érzése is.

Soroljam még? :D

2013. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Jól elment a téma vakvágányra, aminek semmi értelme.
2013. ápr. 13. 15:44
 33/57 anonim ***** válasza:

Ok,ne fokozzuk tovább!!!

A lényeg,hogy se te,se én nem kellünk egy nőnek sem,mert bibaxottúl rondák vagyunk akár így,akár úgy!

2013. ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 Polipop ***** válasza:
Önsajnálók gyülekezete mai ülését láthatták. Talán ne próbálkozz be olyan csajoknál, akiknek nem jössz be, hm?
2013. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Ez a két alak aki itt veszekedik melyikük a rondább, küldjetek már légyszi nekem képet privátba. Esküszöm életemben nem láttam még olyan férfit aki annyira visszataszítóan ronda lett volna hogy fájt ránézni is... Tényleg kíváncsi vagyok rátok.
2013. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

35: Erre csak egy válaszom van:

A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

(Az egyik ronda srác)

2013. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Térjünk már vissza az eredeti témához!
2013. ápr. 20. 19:49
 38/57 anonim ***** válasza:

Ha képen meglátnátok engem,tuti azonnal szívinfarktust kapnátok a sokktól!

Még a csernobilban félresikerült egyedek is szépségek hozzám képest,még ők is jobban kellenek a nőknek,mint az én ronda,rusnya,undorító képem,no meg testem.

(A másik rusnya szörny)

2013. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már abba, a hozzászólások nagy része már a ti hülye vitátok. Ne itt intézzétek!
2013. ápr. 20. 23:28
 40/57 anonim ***** válasza:
nekem van nèha hogy rámmosolyog srác az utcán meg ilyenek.egyszer sem volt hogy ne mosolyogtam volna vissza!!! nem hiszem el higy akikre ramosolyogtal azok arcara kiült az undor (?) ..kicsit durva lenne..meg alapbol en pl amiatt h milyen kedves hogy rammosolygott mindenkire visszamosolygok! es nem lehettek olyan rondak...milyen szó már az hogy ronda?? ahh....nemar..
2013. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!