Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régebben kövér voltál, de ma...

Régebben kövér voltál, de ma már szexi vagy? Hogy sikerült elérned?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
úgy, hogy felemeltem a seggem és elmentem futni, meg sokat sétálni, és ezt 2-3 pihenőnapot kivéve, minden nap. + pihenő napon is sok séta.
2010. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint az első, csak én mindennap futottam.
2010. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
megváltoztattam az étrendem és elkezdem napi szinten 40 percet mozogni.
2010. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor észrevettem, hogy hízok, nem zabáltam tovább, és nem is híztam el annyira, hogy ne lehetett volna hamar leadni.
2010. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
depressziós lettem, alig ettem vagy bánatomban kóvályogtam:S diéta és mozgás...:( azóta szerencsére helyre állt az életem, de nem híztam vissza.
2010. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Drasztikusan hozzányúltam az étrendemhez és elkezdtem edzeni.
2010. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Úgy, hogy bezártam magam a szobámba és csak wczni mentem ki vagy akkor, ha elfogyott a vizem. :) -15kg.
2010. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 kg-t fogytam január óta. Elegem lett magamból, abból hogy nem jönnek rám a ruháim, utáltam kb az egész világot már:) Edzés heti 4x 1-1,5 óra (futás, szobabicikli), kajában pedig inkább egészséges dolgokra álltam rá és elhagytam azt ami amúgysem kell (tészta, édességek).
2010. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én fél év alatt fogytam 17 kg-ot (most: 175 cm és 63 kg)

Eldöntöttem. Elegem volt, és még ez nap hogy megelégeltem, elkezdtem utánanézni az egészséges életmódnak, mit hogyan is kell. Eljártam futni, ami gyönyörűen formálta a combjaimat, de úgy egészében átformálódtam. Ja és diéta. Anélkül az egész sz**t sem ér. Több fehérje, csökkentett szénhidrát, több zöldség, gyümölcs(ezeket ne vidd túlzásba). amikor éreztem hogy keveset ettem aznap, akkor megettem 1-2 főtt tojást zöldségekkel. Jobban teszed ha nem teákat iszol(kivéve ha nem teszel bele cukrot..), inkább tiszta vizet, hogy átmosson belülről rendesen, és az anyagcserédet is felgyorsítja. Ha heti egyszer-kétszer tartasz egy bűnözős napot, az nem baj, de azért ne vidd túlzásba.


Egyébként eddig nagyon elégedetlen voltam magammal, mert még nem szoktam hozzá hogy milyen is lettem. Aztán egy-két hete, mikor volt egy melegfront, elmentem randizni egy sráccal, miniszoknyát vettem fel harisnyával, tükörbe néztem (már régen tettem meg, mert nincsen egészalakos tükrünk, meg amúgy télen az ember nem igazán nézegeti magát miniben :) ) Szóval, amit láttam, hát leesett az állam. Véleményem szerint nagyon csinos lettem, a lábaim meg... ;) nagyon tetszettem magamnak.

Egyébként sosem késő elkezdeni, sok sikert! ;)


16/L

2011. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!