Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, hogy a lányok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a lányok vissza sem írnak társkeresőn?

Figyelt kérdés
Van fenn fényképem, nem vagyok csúnya, hogy élből el kéne küldeni, legalább egy esélyt megérdemélnék, hogy megmutassam, milyen vagyok. Elmegy az embernek a kedve is az egésztől. Mi alapján döntik el a lányok, hogy "megtisztelnek" valakit a válaszukkal? 21/F
2013. márc. 26. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
6: Én sem szoktam sablonleveleket írni, hanem személyre szabottan. Kellett egy idő, amíg kialakult a stílusom. Nálam az jött be, hogy poénra veszem a figurát, és nem egy olyan levelet küldök, amit egy közvélemény-kutató is küldhetett volna. Kérdésekben kerülöm az eldöntendő kérdéseket és a hol? mikor? mennyit? típusúakat, helyettük gyakoribb kérdőszavaim a miért? és a milyen? (Ennél több információt kiadni viszont már üzleti titok ;) :D )
2013. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mondtam már, nem küldök control+c, control+v leveleket, sem "ismerkedünk?" témájúakat. De magamról sem írok, mert nem kérdezte. Személyre szabott kérdést teszek fel, valami rövidebbet, mert a hosszúak sem tetszenek nekik, nem szeretnek regényeket olvasni.


11-es

A miért? milyen? kérdőszavak jó ötletek, én például a mit gondolsz? típusúakat is szeretem használni, de sok lánynak nincs annyi fantáziája, hogy ez megfogja őket és hosszabb választ írjanak. Sokszor egy miért?-re két szóban válaszolnak, és akkor ugyanott tartasz, mint az elején, ki kell találnod, hogy most megint mit írjál nekik. (és még ennek is örülnöd kell, hogy legalább visszaírt)

2013. márc. 26. 13:21
 13/17 ivilicious ***** válasza:
100%
biztos rossz a dumád. nem kötelesek vissza írni.
2013. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12: A szótlan válasz is válasz, amire utána tudsz reagálni, de mint mondtam első lépésben a célom nem demográfiai adatok gyűjtése. Ha kevés az adat, használj deduktív logikát, és az alapján építsd fel. És kísérletezz sokat, és használd a humorod! Az ismerkedés is csak egy játék, és minél előbb rájössz erre, annál könnyebb.
2013. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat a késői válaszért, 1. vagyok, igen, én írtam rá a páromra.
2013. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező...... Teljesen megértelek, mert ugyanebben a helyzetben vagyok, csak annyi különbséggel, hogy én még ronda is vagyok ez mellett... 20-éves vagyok, de úgy nézek ki mint egy 15-éves... Kisfiús arcom van, a füleim elállnak és még vékony is vagyok.. Konkrétan egy selejt vagyok....... Mondhatni, hogy még soha nem volt barátnőm, de a visszajelzések alapján gondolom nem is lesz, mert az elutasításokon kívül mást nem kapok.. 20/F
2017. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: siránkozás helyett irány a konditerem. :D


Nekem általában visszaírnak, csak egy idő után elhal a beszélgetés. Jobb élőben ismerkedni szerintem, de jó fotókkal és szöveggel online is lehet tarolni, mivel a legtöbb férfi ott is bénán ismerkedik, nem csak a való életben.

2017. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!