Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Abszolút reménytelen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút reménytelen szerelem esetén van értelme egyáltalán randimeghívást tenni?

Figyelt kérdés

Egyszerű a történetem: van egy lány, akibe teljesen beleszerettem, de ő ebből semmit nem érez viszont, nyugodtan mondjuk ki: sz@rik a fejemre magasból, ma is óra előtt például elment mellettem úgy, hogy még csak rám sem nézett volna. Én viszont sajnos nem tudom kisöpörni magamból az érzéseimet ilyen könnyen. Ezért szeretném majd elhívni valahova, bár szinte reménytelen az egész (mindenképp a neten, élőben még annyi esélyem sem lenne). Szerintetek érdemes mindezt egyáltalán, vagy csak még jobban megaláznám magam előtte? Minden nap találkozunk egymással a suliban, meg ha erről valaki más is tudomást szerezne, akkor lenne csak igazán nagy botrány...

Hülye szerelem :S :/


2013. márc. 26. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy ráfanyalodtam. De ha nem lennénk egymásba fülig szerelmesek, nem lennék vele azóta is. Minden ujjamra jut 2 egyéb vágypéldány, már régen dobbantottam volna, ha nem vele akarnék lenni. De akkor is, ha nem pénzes és nincsen tökéletes külseje, jelleme, olyan dolgokat kapok tőle azóta is folyamatosan, aminek más még a lehetőségét sem csillantotta fel soha.
2013. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele.
2013. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor még mindig az a véleményem, hogy a szerencsém múlik. Legyél jókor jóhelyen!


Ha nem lett volna ott akkor nem lennétek így.


Szóval szerencséje volt. Ha más lett volna ott akkor ő win.

2013. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, szerencséje volt, mindkettőnknek szerencsénk volt. De ehhez az kellett, hogy évekig szeressen a tudtom nélkül, hogy barátkozzon velem, és hogy ne ijedjen meg a kínálkozó lehetőségtől, hogy őszintén segíteni akarjon.


Ha szem előtt tartasz egy célt, és el akarod érni, elég ha egyszer szerencséd van, nem? Ha pedig elég sokáig lézengsz valahol, előbb vagy utóbb adódik legalább egy lehetőség.

2013. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a kivétel, mert eddig semmilyen nagy lehetőség nem hult elém... A szerencse nagyon utál engem - messzire elkerül(t mindig is). Pedig a szerencse nagyon fontos dolog lenne, de mivel nem lehet manipulálni ezért bele kell törődni, hogy van aki szerncsétlen. Mint én.
2013. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jaj már, kicsi Xenophilius. Aki a poor-old-me mentalitással sétálgat körbe a világban, az persze, hogy nem lesz szerencsés. A legtöbb ember akkor sem ismeri fel a lehetőségeit, ha az orra előtt vannak. Egy csomó ilyen ismerősöm volt, aki, ha valami lehetősége adódott, ahelyett, hogy szerencsésnek érezte volna magát, és késznek a változtatásra, a kifogásait kezdte el sorolni. És ők ugyanott vannak, mint 4 évvel ezelőtt.


Ha az ember szerencsés akar lenni, ki kell hegyeznie magát a szerencsére. Másképp nem megy.

2013. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!