Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk, akik vonzóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, akik vonzóak a szép lányok számára, ti azért vagytok sikeresek, mert elfogadtátok, hogy rondák vagytok és csak nevettek rajta, ha egy lány kigúnyol már titeket vagy hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
úgy van, hogy tényleg nem vagyok olyan pasi mint akit egyenesen párizsból szalajtottak, de vannak akiknek bejövök, és ez nekem bőven elég :) magammal sincs különösebb bajom, tehát nem nagy ügy ez az egész...
2013. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én nagyonszép vagyok! És a csajom is szép!8és gazdagok vagyunk)
2013. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez elég összetett kérdés. Először is tisztában kell lenni a lányok elvárásaival (sok zseton, menő sportkocsi, toronyóra lánccal). Ha ezek megvannak, kb. minden percben lehet barátnőd. Ha nincsenek, akkor esélytelen, és azt javasolnám, ne bajlódj a nőkkel. 12:41 remekül leírta, adtam is neki a zöld kezet.

Azonkívül hogy elfogadod ha ronda vagy, mást nemigen tudsz tenni,a külsején úgyse változtathat az ember, a fenébe is. Ha meg egy lány emiatt nevet ki, magasról le kell sajnálni, és közölni kell vele hogy egy beképzelt öltelt lotyó. Nekem is ugatott már be pár ilyen díszpinty, elküldtem őket a halál fszára, megsértődtek és mentek hisztizni a helókittys párnájukba.

2013. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz! Aki ronda annak csak egy választása marad: magány. Bármit tehet, akkor is ronda marad, és sosem fog kelleni egy csajnak sem. Az egész belső ügy hülyeség, sokszor hozzák az almás hasonlatot. Szerintem akik ezt hozzák, életükbe nem vásároltak még almát, hiszen a piacon is melyik alma kerül a kosárba? Amelyik szép. (Hiába nem finom belülről). Ha alma lennék, akkor én lennék az, amit az eladó annyira szégyell, hogy nem is rakja ki a többi közé, hanem gondosan elrejti, mert kívülről annyira ronda és ocsmány, hogy csak elriasztaná a vevőket.
2013. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sporttal lehet alakìtani a külsőn. Aki sportos,jo kiàllasu az màr eleve nem ronda. Tökèletesìtsd magadat legyel àpolt jòl öltözött
márc. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!