Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért nem szeretnek még barátkozni sem csúnya fiúkkal? Még a barátságok terén is a szép, helyes fiúk vannak előnyben?

Figyelt kérdés
Én sajnos ezt tapasztalom. Nem rég meg is írtam egy csajnak, hogy alacsony vagyok és nem egy leányálom külsőre, egyből éreztem, hogy már haverkodni sem igazán akar velem, pedig előtte még majdnm randinál tartottunk. Egyforma magasak vagyunk egyébként.
2013. márc. 28. 22:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az 5ös mondta jól.

az a baj, hogy fiúknál nincs olyan, hogy haverkodni akarnak egy csajjal. volt, hogy több mint egy évig nagyon jól eldumálgattam egy sráccal, de megmondtam neki, hogy nekem nem tetszik, nem akarok tőle semmit. azt mondta vette a lapot, mintha felfogta volna, aztán amikor összejöttem a barátommal számon kért, hogy mit képzelek magamról, ő már mióta 'próbálkozik' és vele nem akartam találkozni. erre írtam, hogy tök mindegy lett volna mert elvileg megbeszéltük, hogy ne nyomuljon rám... akkor közölte, hogy ja azt leszarja, akkor is bepróbálkozott volna.


én pl ezért nem szeretek, mert ha valaki TÉNYLEG nem tetszik, amiről nem tehetek, akkor nem akarom, hogy azt higgye, hogy majd összejövünk, meg hogy bepróbálkozhat mert úgyis csak kínos lesz... hiába vagyok meg vele jól és tartom havernak, a pasik ezt teljesen máshogy látják... nyilván ha meg nincs pasim és helyes pasival dumálgatok ott meg nincs ilyen, mert ha rám hajtana az se lenne gond. érted?

2013. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!