Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy kedves, intelligens lány. Elkezdett közeledni felém. Sokat beszélgettünk, mindig nevetett a vicceimen és a beszélgetések közben folyton mosolygott. Szedtem neki egyszer egy szép szál virágot és azt rögtön ki is tűzte a hajába. Még arra is megkért, hogy fessem ki a kezén a körmét és vegyem fel azt a pólót, aminek ugyanolyan színe van, mint annak, ami az övé. Mintha azt üzente volna nekem, hogy tetszek neki. Én is megmondtam neki, hogy szimpatikus nekem, erre csak mosolygott és semmit sem válaszolt. Vettem a bátorságot, rá 2 hétre elhívtam egy moziba. Innentől kezdve elkezdte tartani a távolságot és minden kapcsolatot megszakított. Nem vagyok erőszakos típus, így többször nem kérdeztem meg. 15/F


U.i.: Normális válaszokat szeretnék kapni.



2013. márc. 31. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Flörtölt veled, de meggondolta magát és nem akar már semmit. Beszéljétek meg őszintén, ha hajlandó rá.
2013. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Veled festette a körmét?

Nem sértésből,de nem lehet,hogy egy meleg barátot akart?

Beszéld meg vele,az a biztos.

2013. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésedet foley, de tudta rólam, hogy hetero vagyok. Ha meleg lennék, akkor nem a lányok érdekelnének. ;)
2013. márc. 31. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak barátot akart. Vagy valami történt vele. Találkozott valakivel, családi gondok, bármi. A legtisztább, ha megbeszéled vele!
2013. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!