Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem nem sikerül pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem sikerül pasit találnom normális kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
szerintetek velem van a baj ?? más szakítás után kb. 2 honap alatt talál mást .. nekem meg még 2 hét kapcsolat se jött össze.. miért van ez? 17/l

2013. márc. 31. 23:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem nagyok az elvárásaid...Nem fogom én is azt traktálni,hogy majd találsz valakit,meg hogy rossz helyen keresgélsz,mert az már unalmas...Pedig tényleg így van :D Ha nem görcsösen keresed,akkor még egyszerűbb, idővel rád talál :)

17F

2013. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerül. Nem is volt még kapcsolatom, mert akivel lehetett volna, tudtam, hogy csak egy lennék a sok közül, ebbe pedig én nem mentem bele.


Hogy miért van ez, nem tudom, de eléggé bosszantó. Egyik barátnőm pl. lassan 2 éve folyamatosan kapcsolatban van. Volt egy pasija, de szakított vele a pasi, aztán pár hétre rá összejött egy másik sráccal, akivel elég sokáig együtt voltak, de néhány hónapja szakítottak. Eltelt kb. 3-4 hét és megint összejött egy sráccal, azóta is tök jól meg vannak. Én meg 18 év alatt egy hozzám való fiút sem találtam. Nem igazságtalan az élet?! :D


De ez van, nem tudok mit tenni.

Az a lényeg, hogy ne akard erőltetni, mert az nem vezet semmi jóra. Majd idővel úgy is jön valaki, ha jönnie kell. Csak nyitott szemmel kell járni. :)

2013. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
aha.. az én barátnőm november óta 3 pasival járt és én álítólag szebbvagyok... ebbe nem vagyok biztos .. de az tuti hogy igényesebb vagyok nála és nem úgy öltözködöm mint egy 10 éves.. nekem mégse jön össze!
2013. ápr. 1. 18:05
 24/26 anonim ***** válasza:
Kicsit rá vagy görcsölve..
2013. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mert el van cseszve ez az generáció.

Bocs. És azoktól is bocs, akik majd jönnek, hogy nincs így.

A fiúknak nincs tökük, a lányok meg azt hiszik a luktól lesznek nők.

Kivételek mindig vannak, de kevés. Na és még azok míg megtalálják egymást?

Annyit tudsz tenni, hogy vársz. Kezdeményezhetsz, de ne ess túlzásba. Nehogy már az oroszlán szelidítse az idomárt.

Majd ha nővé leszel, megérted, hogy néha abban áll a tehetetlensége,és a várakozása, hogy nem akarhatunk más helyett. Férfi helyett pláne nem.

Ha egy férfit nem öl a vágy érted, akkor megette a fene.

Az olyan is lesz, ha te kezded el hodítgatni.

Nehéz 25 alatt "normális" férfit találni, akinek még a helyén van a töke. És nem félénk, de nem is egoista.

Mert van egészséges középút is.

2013. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#9/ 25. azért nem kell bunkónak lenni.

kérdező: privi ment.

2013. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!