Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nem túl csinos, inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl csinos, inkább husis lány (aki szép arcú, kedves, rendes egyébként) ne reménykedjen komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kizáró ok az alak?
2013. ápr. 4. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha zavar az alakod, miért nem teszel ellene?...
2013. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem teszek? De az adottságaimon nem fogok tudni változtatni: 180 cm magas, hosszú derekú(tehát eléggé egybe), széles hátú, izmos felsőtestű lány vagyok. Most 76 kg, ez ellen tudok tenni. De sosem leszek modell alkat, imádok enni és mindig rá kell vegyem magam a mozgásra, elég ügyetlen vagyok. Ezt a "sportlédik" sosem fogják megérteni.
2013. ápr. 4. 19:52
 13/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, most nem küldenék senkinek sem képet, tegyük fel, hogy nincs jó alakom.
2013. ápr. 4. 19:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Írhatnál választ a privátra...
2013. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

leszarom a lepontozást, csak érzékeltetni akartam mennyire idióta és értelmetlen kérdést tett fel a kérdező. akinek ilyen megfordul a fejében az ne is vegye az iróniát, nincs remény.

6. voltam

2013. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

180cm 76 kiló nem is sok, még lehet rád is férne xddd


én szeretem az ilyen nőies csajokat, összejöttem egy pont ilyennel múltkor mint te, úgy tűnt imád, de aztán kiderült hogy mégse, 2 hét múlva ki is dobott és egy plátói szerelme után csorgatja a nyálát

F19

2013. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!