Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt az üzenetet kaptam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az üzenetet kaptam a társkeresőn, szerintem felháborító, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Idézem:

"Egy dolog nem fér a fejembe... már nagyon sokszor írtál nekem más oldalakon... de.. az a baj hogy te a mennyiségre mégy és nem a minőségre.. minek kell 100 nőnek elküldeni ugyanazt a levelet???? Még a kép nélküli profilomnak is írtál, mi értelme volt??? Ugyanúgy írtál a ronda 160 cm magas 40 éves kövér barátnőmnek is.

Mi értelme van ennek?

Látod nem lett mégsem senkid!

Mert ezzel hogy mindenkinek írogatsz a komoly nőket elriasztod!"


Ahelyett hogy normális választ adott volna, így aztán neki sem lett senkije. Ez milyen "társkereső"? Csak keresni akar, de találni nem?



2013. ápr. 6. 22:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mindegy, de akiknek nincs fent egy darab fotója sem, attól csak üzenetben lehet kérni, nem?
2013. ápr. 7. 12:44
 12/13 hyatt ***** válasza:

Kettővel találkoztam élőben is még az elején. Azután kicsit besokalltam és hanyagoltam az egészet. A profilom lehet még mai napig fenn van megszámlálhatatlan mennyiségű levéllel.


Ez a mindegy ki a társad egy hülyeség, hatalmas a "zaj" és az érdektelenség ezeken a társkeresőkön. Mint lány a totális közöny mint fiú talán mint porszem a szélben.

Szerintem semmi értelme, de úgy gondolom az első pár alkalommal nem árt türelmesnek lenni a másikkal.

2013. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%

Miért baj az, ha egy pasi 1-2 hét alatt 100 különböző nővel akar BESZÉLGETNI? Ezért van a "copy-paste áradat". Kíváncsi vagyok, hogyha belép egy csaj, és fogadja 50 flört, meg 15 levél, hány pasinak kattint rá az oldalára, legalább, hogy leskubizza a buksiját? Én pl. ha felmegyek, akkor egyszerre kb. 50 adatlapot is végignyálazok. De komolyan nem tudom ki az, akinek érdemes írni akármit is.

Ha meg tényleg csak a lyuk lenne a fontos, nem társkeresőre járnánk, hanem elmennénk egy hivatásoshoz.

30f

2013. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!