Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted, ha az ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted, ha az ember nem biztos 100%-ig abban az elején randizásnál (bár 2 év ismeretség után), hogy többet akar a másiktól, akkor halálra van ítélve a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 éve ismerjük egymást, és ha odavagyok az illetőért intellektuálisan, de fizikálisan még nem tudom, hogy igazából vágyódok-e rá/hozzá, akkor mi van? Akkor tuti, h nem ő az igazi, vagy csak félek?

2013. ápr. 7. 00:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A puding probaja az ....
2013. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nos, eltelt a kérdésem kiírása óta 1év. Még mindig ugyanez van. Csak már jobban vonz, de még nem úgy, mint egy fellángolás vagy hirtelen szerelemnél. Imádok vele lenni.
2014. ápr. 30. 23:30
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia ! Szerintem ez már rég több annál ,hogy imádsz vele lenni ;) !

Ezalatt az egy év alatt randizgattál mással is ,vagy csak vele ? Ha csak vele ,akkor vállald már föl végre az érzéseidet ,a külsőségeknél vannak sokkal fontosabb dolgok is ... pl az ,hogy ti egymásra találtatok . A srác mit szeretne ? Ő hogyan vélekedik rólatok ? :-)

2014. máj. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Persze, randizgattam mással is. Most az 1 év alatt amúgy egy jó fél év kimaradt, akkor nem igazán beszéltünk, bár ennek is meg volt az oka (nem összeveszés, csak úgy alakult, hogy majdnem csók volt és én még nem voltam rá valahogy kész, utána nem beszéltünk, majd újra egymásra találtunk...). Bár nem mondja, de én 90%-ban biztos vagyok benne, hogy többet akarna, hogy többet érez sima barátságnál. De én is, csak ez még mintha nem szerelem lenne. Nem tudom... Ő is úgy vélekedik és beszéltük is, hogy olyanok vagyunk egymásnak, mint két energiabomba, ha együtt vagyunk, akkor kifulladásig bírunk beszélgetni és mintha feltöltenénk egymást pozitív energiával. Nem létezik köztünk semmilyen negatív dolog vagy érzés... Megszűnnek az ilyen dolgok.
2014. máj. 1. 07:14
 15/18 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni hány évesek vagytok ?
2014. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, én sem tudom belőni hogy hány éves lehetsz. Az alap sztoriból azt gondtolatm hogy egy kis tini lány. De ahogy fogalmazol az inkább huszas évek közepére enged következtetni. De tippeim szerint még tanulsz, nem dolgozol (?)
2014. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szabad, mindketten 25 évesek vagyunk. És dolgozok, nem régóta.

Amúgy még neki sem volt komoly kapcsolata, meg nekem sem...

2014. máj. 1. 20:08
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2015. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!