Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha csak olyan lányok kezdeményeznek nálam, akik nekem egyáltalán nem jönnek be külsőre, akkor ez azt jelenti, hogy csúnya fiú vagyok vagy mi lehet ennek a oka?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 21:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
:D Wow :) Nem csoda, hogy nem találsz magad mellé csajt, kedves utolsó. Nem tudom, meglep-e, de senki - a nők sem - szeretik, ha utálják őket. Szóval ha talán, de csak talán, változtatnál a hozzáállásodon és az alapvető nőutálatodon, esetleg lenne köztünk olyan, akinek bejössz. Így nem. Ha van BMW-d, ha cuki vagy, ha Swarzenegger bicepszed van, akkor sem. :) Nem kell gyúrni, meg pénzelni egy nőt hogy sikeres legyél. Elég, ha nem utálod.
2013. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%

Nem szeretik ha utálják őket? Késő bánat, már sikerült összehoznotok. Talán a felszínességen, anyagiasságon, önteltségen kellene (kellett volna!) csiszolni kicsit, tudod mindennek megvan a maga oka. Senki nem azért utálja a nőket, mert az neki olyan nagyonnagyon jó, hanem vélhetően voltak előzményei.

A másik meg, hogy pont az olyan sportkocsis tahó türhő állatoknak jut minden ujjára 8-10 barátnő, aki semmibe veszi őket & az érzéseiket, úgy beszél velük ahogy egy kutyával szokás, és nem is nézi, kinek sóz oda egy jókorát ha olyanja van. Olyan érdekes hogy a pénzesek közt valahogy egy szingli se fordul elő :))) Bizonyára pont elkerültük egymást.

2013. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, miért lennél különb egy olyan gyökértől, akinek sport kocsija van. Te is ugyanolyan bunkó paraszt vagy, mint egy sportkocsis bunkó paraszt, csak éppen nincsen sportkocsid. Miért lennél te éppen ezért a jófiú?

Én elhiszem, aranyom, hogy könnyebb másra fogni a sikertelenségedet, és azt mondani "fúh, a mai nők olyan anyagiasak, én meg itt vagyoks zerencsétlenül és senki nem ugrik rá a farkamra önszántából, pedig rohadt rendes vagyok ám, csak a nőket utálom". Szóval ja, baromi könnyű megoldást az egész világot hibáztatni, és az áldozati bárány szemében tetszelegni, a lényeg ugyanaz: ezzel csajt nem szerzel.

Ha a lelkedet az a tény nyugtatja meg, hogy azért nem szerzel csajt, mert csóró vagy, akkor én nem fogom tönkrevágni az illúzióidat. A végeredmény ugyanaz. Ha nekem van igazam, azért nem lesz csajod, mert gyökér vagy, ha neked, akkor meg azért, mert csóró. Legyen boldog életed önmagaddal :)

2013. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
9%

Na kb. ilyen válaszra számítottam, igen. Most is hisztizel hogy bunkó paraszt, még sportkocsija sincs, de az első Porsche ülésére beficcennél. A ti fajtátoknál a lelkiismeret és az érzések az valami ismeretlen kőzetfajta lehet. Tipikus példája vagy a másikra magasról szaró véglényeknek...

Szépségem, ha mi nem kellünk nektek, akkor kire fogjuk? :DDD Ti vagytok anyagiasak, beképzeltek, ti nem vagytok hajlandóak kilépni a saját árnyékotokból. Sokkal kényelmesebb magatok köré vizionálni a rózsaszín helókittys barbivilágot, és valahogy megtűrni egy barmot, aki mindezt finanszírozni fogja nektek. És persze ez a mi hibánk, mert csórók vagyunk, és fúj, monnyonle.

Aztán majd ne lepődj meg, ha a ricsiriccs pasid 2 nap után páros lábbal rúg ki, mert talált egy szőke macát akinek nagyobbak a mellei, és bömbizni se nagyon gyere hogy fúj,a szemét pasik így meg úgy...te döntöttél cicám, neked kellett ilyen, eheted amit főztél.

Hogy szerzek-e csajt? Ha nem, abszolút nincs gond, nye problemá. Ha pedig ILYET nem, mint te,annak még külön örülök is. Szerencsére nem ti vagytok a boldogsághoz vezető út, azonkívül nem nekünk ketyeg a szent biológiai óra, hanem nektek :D szóval magatokkal toltok ki, de nagyon ám.

2013. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"fúj,a szemét pasik így meg úgy...te döntöttél cicám, neked kellett ilyen, eheted amit főztél. "


Ezt így itt hagyom az utókornak. Mert te láthatóan még mindig abban a tévhitben vagy, hogy te "rendes pasi vagy", ami azért elég mókás :D Ezt így ide kimásolom, remélem mindenki látja.

2013. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
21%

Aki megérdemli, azzal rendes vagyok, sőőőt, vagyok akkora ökör hogy még a pénzt se sajnálom rá!

Ha neked ez tévhit, őszintén kívánom hogy valami idegbeteg barommal hozzon össze a sors, aki naponta lezavar 2-3 átszállót neked csak mert szar napja van. Csak hogy legyen összehasonlítási alapod, milyen a nem-rendes pasi :D Kemény tanulópénz lesz, de úgylátom szükség volna rá.

2013. ápr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 14-es válaszoló, aki előtte és utána is írt!

Na szóval, ifjú(?) barátom, az a helyzet,hogy már megbocsáss, de miért hordod itt le így a nőnépet? Csak azért mert valami óriási csalódásban/ elutasításban volt részed, még nem szükséges általánosítanod. Azért,mert szerinted csak az a kategória létezik,amit te elég rendesen a porig mocskoltál... tévedsz. Mindig akadnak kivételek. Igazából nem is akarok csatlakozni a vitához, csak annyit szeretnék mondani,hogy sajnálom, amiért te senkinek sem kellesz és ilyen megkeseredett nőgyűlölő életed van.

2013. ápr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
21%

Minden általánosításnak van alapja. Ha egy almának a 99%-a rohadt, nem fogod azért az 1%-ért mégis megenni, maradjunk ennyiben.

És az a baj, hogy nem is törekedtek rá, hogy másként legyen...De abban igazatokvan hogy a szépség az relatív,ezt nem is vitattam.

2013. ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
És tessék. Egy kalap alá soroltál azokhoz,akiket utálsz.Holott nem is ismersz.. És még,hogy a nők előítéletesek meg felszínesek.
2013. ápr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11%

Félreértesz, nem skatulyáztalak be sehova :) Nem is előítéletből nyilatkozok hanem tapasztalatból (közvetlen és közvetett).Azt írtam, hogy minden általánosításnak van alapja. Ez most olyan mint az MLM-átverés: az ilyen cégek bő 95%-a natív pénzlegombolásra megy, a maradék 5% az ami valóban becsületes. Kérdés, hogy az ember meddig hajlandó saját magát becsapni azzal, hogy folyton új esélyeket ad..."itt már biztosan fizetni fognak, ezeregy százalék!"

Kivételek tehát léteznek, ők erősítik a szabályt.

2013. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!