Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha csak olyan lányok kezdeményeznek nálam, akik nekem egyáltalán nem jönnek be külsőre, akkor ez azt jelenti, hogy csúnya fiú vagyok vagy mi lehet ennek a oka?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 21:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nagyjából igaza van az itt írogató srácnak. MOndjuk annyit, hogy a nőket nem kellene ennyire utálni. Én nem gyűlölöm a nőket, amiért ilyenek. Magamat gyűlölöm, hogy egyszerűen annyira ronda, ocsmány rémség vagyok, hogy megértem őket, hogy még bottal se piszkálnának meg. Mellette még dagadt is vagyok, és alacsony. Ezeken nem lehet változtatni. Mit lehet tenni: felkészülni az örök magányra! Semmi más nem jut a hozzám hasonló rettenetesen ronda embereknek.
2013. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 csészebögre válasza:
64%

Hát, őszintén szólva egyrészt meglepő és lesújtó, hogy férfitársaim között vannak ilyen idióták, másrészt meg... legalább több "pénzéhes felszínes macát" tudok felszedni, több jut nekem :D

Öregem, ha nem méred fel, hogy súlyos gondolkodásbeli problémáid vannak, akkor halálra vagy ítélve ezen a világon. Nem hogy csajod nem lesz, de normális, megbecsült munkahelyed és barátaid sem. Nem foghatsz mindent a körülményekre, és kihúzni magad bárminemű felelősség vagy munka, erőfeszítés alól, mert a büdös életben nem jutsz soha egyről a kettőre.

2013. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
jé, az én pasimnak nincs BMWje, de bőven 100kg felett van és így is aranyos maci. Lehet azért látom így, mert tisztelettel bánik velem, kedves és odaadó.
2013. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez a fajta vélemény a hozzád hasonló heréknek jön csak be, se normális nő, de normális pasi sem fog téged támogatni ebben a magadra kényszerített áldozati szerepben. De hát, eddig is tök jól elvoltál egyedül.
2013. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
szeretném, ha bemásolnád azt, ahol én ekéztem a csóró pasikat. a véglény pedig az anyád, aki a világra sz@rt. :-)
2013. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy konkrétan miért tetszel egy lánynak, azt sose fogod megtudni. Mellesleg ez a huszonkettes csapdája mindig is benne volt a párkeresésben: aki neked kell, annak te nem, akiknek meg te kellesz, azok meg neked nem.

A nők döntő többsége meg olyan végletekig felszínes, hogy aki külsőre nem tökéletes, az "csúnya". Persze ahogy írták korábban, a pénz mindenkit megszépít. A #10 válaszadó BMW-s vicce nagyon találó volt :DDDDDDDDDDDD


"Hát, őszintén szólva egyrészt meglepő és lesújtó, hogy férfitársaim között vannak ilyen idióták, másrészt meg... legalább több "pénzéhes felszínes macát" tudok felszedni, több jut nekem :D"


Viheted az összes pénzvadász csajt, egyiket se sajnáljuk tőled :D legyél velük boldog :DDD nekünk teszel szívességet hogy elvonod tőlünk a vérszívókat.


"a véglény pedig az anyád, aki a világra sz@rt. :-)"


Ásd el magad kérlek. Jó mélyre. Vissza se gyere.

Kaptad a mínuszt.

2018. jan. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!