Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti ugyanúgy próbálkoznát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ugyanúgy próbálkoznátok lányoknál, ha olyan testben élnétek, amiről köztudott, hogy a lányok egyből elutasítanának?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

23:36, erről beszélek. Fáj a kritika? Ha a pasi ronda is,csóró is,akkor dögöljön csak meg. Természetesen az én hibám hogy nemvagyok kőgazdag és Porschém sincs :DDD még véletlenül se a tietek ám, a felelősséget is szépen átpasszoljátok a pasikra, és még milyen szépen meg is ideologizáljátok :D Nekünk ronda pasiknak legalább önkritikánk van.

És ezek után csodálkoztok ha utálnak titeket. Tesztek ám róla. A mínuszt pedig élből küldtem.


Csak vigyázz, mert nehogy én is hasonlóképp gondolkodjak a prasnya nőkről :D Elvégre egyenjogúság van.

2013. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Úgy gondolkodsz, ahogy jól esik. Engem ugyanis nem vág földhöz, ha egy pasi nem tart külsőre elég vonzónak, mert van valamim, amim neked nincsen: önbecsülésem.

Azért nincs csajod, mert gyökér vagy, és azon, hogy gyökér vagy, nem enyhít a tény, hogy mellé még csóró is vagy.

Ha viszont téged megnyugtat a tudat, hogy ezért nincs csajod, akkor hidd ezt. Egy gyökérrel több vagy kevesebb, nekem rohadt mindegy.

2013. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az önbecslés nem egyenlő öndícséret, csak szólok.

Ne aggódj, én se neked akarok megfelelni, nem kéne ilyen korlátolt, pénzéhes, agyatlan nő, aki még a saját hülyeségét is képes profitnak elkönyvelni. De jó tudni, hogy egy medúzához képest azért van gerinced, és elismerted hogy a pénz mondja meg neked, ki a jópasi és ki nem. Értetek, anyagias öntelt lotyókért abszolút nem kár, így is túlkínálat van belőletek mindenütt.

2013. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7: Nem az a baj, hogy valakinek nem jövök be, hanem az, hogy senkinek. Érted a különbséget. Csak egy példa, ha végigmegyek az utcán, és minden szembejövőre rámosolygok, mindenki(!) arcára kiül az undor. Annyira ocsmányul nézek ki, hogy ez van. Neked fogalmad sincs, hogy igen léteznek ilyen emberek, mert a lelki nyugalmad érdekében meg sem látod őket. Ráadásul, ha gondolkoznál egy kicsit, tudom, hogy ez esetleg meghaladja a képességeidet, de azért jó lenne megpróbálkozni vele: nem minden ronda pasi nőgyűlölő, én pl. szeretem a nőket. Más kérdés az, hogy ők gyűlölnek engem, mert rettenetesen ocsmány vagyok, és már a létezésemmel sértem a jóízlésüket. Valamint a passzív-agresszív szindróma sem igaz rám, sőt az ide írogató többiekre sem, sokkal inkább jellemző a sima passzív. Ez van ha az ember annyira rémségesen ocsmány, hogy az emberek szóba se nagyon akarnak állni vele.
2013. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem akarnak veled szóba állni, mert egy hülye here vagy. Vagytok.
2013. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

17:24, látom ma sincs jobb dolgod mint trollkodni. A mínuszt meg gerincből kaptad, as usual.


(a heréről meg annyit, hogy élősködőt jelent. Az meg pont hogy rátok jellemző vastagon. FAIL!)

2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én olyan testben élek Kérdező

Próbálkoztam, és ahogy sejtheted, eredmény nélkül

Aki nincs tele lóvéval vagy nem jóképű, esélye nincs a nőknél.


"Nem, ez hülyeség. Ez a lúzerek hozzáállása"


Nyet. Ez a realista hozzáállás.


"Könnyebb áthárítani a felelősséget arra, hogy "hát, bocs ez van, szarul nézek ki", mint összeszedni a bátorságot és csajozni, vállalva, hogy hát, igen, lesz, akinek nem jövök be."


Ez ugyanolyan kamu melléduma, mint a nőibulvár oldalakon a kisugárzás-kémia baromság. És amúgyis, mindig a nők választanak, nemde? Hát de. Akkor ők viszik el a balhét is. Simple as that.


"Szóval rohadtul nem tudom sajnálni az ilyen önsajnáló szerencsétleneket."


Nem szorulnak rá senki sajnálatára, legkevésbé a tiedre. Úgyis csak trollkodni, kötekedni jöttél ide.


" Tipikus "jó fiú vagyok, csak a genetika kib.szott velem" hozzáállás, ami valójában a passzív-agresszív szindróma és enyhe nőgyűlölet velejárója."


Ha nőgyűlölő lenne, akkor nem akarna magának barátnőt, hisz gyűlöli őket. Jó adag ostobaságot összehordtál, meg is kaptad a piros kezet rá.


"Ne rinyáljatok!!!Tegyetek azért,hogy másképp nézetek ki!"


Tehát adjuk a felszínes lányok alá a lovat. Jú ár ö fákin dzsíniösz...


A #15 válaszadó meg egy ostoba idióta troll. Neki is piros kéz.

2018. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én olyanban élek és nem, nem próbálkozok

nem akarom megadni egyiknek se az örömöt hogy bunkó módon lepattintson.


#2, 2-3 ezer elutasítás után fel fogod adni, akármilyen kemény szörvájvörnek is mutatod magad. Bármilyen fogadást állok.


#5 akarsz fogadni? Mennyid van rá?


#7 és ha szar a külseje mégis mivel kompenzálja? Mesélj kérlek!

Nektek minden nőgyűlölet aki nem a seggeteket nyalja kritikátlan hódolattal. Kaptad a piros kezet.


#8, írd le a varázsformulát kérlek. Addig is, neked is ment a piros kéz.


#10, a párkapcsolat mindig a nő döntésétől függ. A férfi udvarol, a nő meg eldönti, hogy lesz-e párkapcsolat. Így van? Igen, így. Akkor a balhét is ti viszitek el, ez ilyen egyszerű. Kaptad te is a piros kezet.


#12 te meg ostoba troll vagy. Piros kéz.


#15 te szintén. Neked is ment a piros kéz.

2018. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

mivel én is ilyen testben élek, nem próbálkozok lányoknál

mi a francnak? mindegyiktől csak a megalázást, elutasítást kapom

olyan, mint bemenni egy labirintusba, aminek nincs kijárata - semmi értelme az egésznek!!!


"Az ilyen hozzáállás a veszteseké."


meglehet, de nekik van igazuk, ez itt a bibi


"Nincs olyan ami senkinek nem tetszik....."


akarsz fogadni?


"Nem, ez hülyeség. Ez a lúzerek hozzáállása."


nyugodtan állíthatjátok ketten is ugyanezt a baromságot, nem fogja igazzá tenni


"mint összeszedni a bátorságot és csajozni, vállalva, hogy hát, igen, lesz, akinek nem jövök be"


és gyűjteni az elutasításokat egymás után, baromira megéri erre pocsékolni a drága életidődet!


"Szóval rohadtul nem tudom sajnálni az ilyen önsajnáló szerencsétleneket."


nem is ezért vagy itt, hanem hogy kiröhögd őket

ugyanolyan vagy, mint a többi paresnyákov proli, aki mások kárára jár fel ide szórakozni...


"valójában a passzív-agresszív szindróma és enyhe nőgyűlölet velejárója."


nem tudom, kisapám, ha te folyton csak elutasításokba és megalázásokba ütköznél, mennyire lennél "nőgyűlölő"...gyanítom, hogy legalább két és félszer ennyire

persze akinek nincs gondja a párkereséssel, az könnyen ordibál be a pálya széléről baromságokat, már megszoktuk

kaptad is helyből a mínuszt, ostoba


"Ne rinyáljatok!!!Tegyetek azért,hogy másképp nézetek ki!"


mesélj észvitéz, mit kéne csinálnunk?

szülessünk jóképűnek?

kaptad te is a mínuszt


"Viszont az, hogy rinyáló punci vagy, aki a nőket blamálja a saját szerencsétlensége és pszichológiai problémái és önértékelési zavarai miatt, az meg tény."


tudod kisapám, amíg a nők döntésétől függ, hogy lesz-e párkapcsolat vagy sem, addig teljesen jogosan savazzák a nőket

akkor is, ha nem veszi be a gyomrod az igazságot

ha focimeccsen a bíró ellened ítél, kisapám, kit fogsz okolni? az ellenfelet, vagy a bírót?

erről pedig ennyit, a mínuszt kaptad


"Azért nincs csajod, mert gyökér vagy, és azon, hogy gyökér vagy, nem enyhít a tény, hogy mellé még csóró is vagy."


nos, akkor csak kibújt a szög a zsákból, kisapám

ha sok pénze lenne, de "gyökér" lenne, akkor már kellene, mi?

akkor tehát elismered, hogy igaz, amit a férfiak állítanak, hogy pénzzel be lehet csajozni

(ez állítás volt, nem kérdés)

köszönöm, ezt akartam hallani


"Ha viszont téged megnyugtat a tudat, hogy ezért nincs csajod, akkor hidd ezt."


ez az igazság, kisapám, függetlenül attól, hogy a te bugyuta kis világodban mit tartasz igaznak


"Egy gyökérrel több vagy kevesebb, nekem rohadt mindegy."


hát kisapám, ez a magyarázat, hogy NEKED nőként miért nincs párod

az ilyen öntelt, kivagyi, ostoba nőktől menekülnek a férfiak

a mínuszodat kaptad is azonmód


"Szerintem azért nem akarnak veled szóba állni, mert egy hülye here vagy."


már megint te???

senkit nem hatnak meg a baromságaid, kisapám

fejcsóválósan, szánalmasan sötét ostoba vagy, elkéne neked egy fekete lyuk oda,hogy világítson

a mínuszt megint kaptad

2019. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!