Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová lettek az érdekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az érdekes a lányok az országból? Kiköltöztek?

Figyelt kérdés

3-5 éve még találni lehetett érdekes, értelmes lányokat, most meg a többség egyforma, buta, undorító egyenlotyó, jobb esetben unalmas-semmilyen félszeg wannabe lotyó.


Mi történt ezzel a világgal? A válság ennyire beolvasztotta őket, vagy külföldre ment mind?

Csak azt tudom, hogy van 1 rakás ilyen ismerősöm, aki egész nap otthon gubbaszt és sehová nem jár el, közösségi oldalakról is eltűnt, és azt állítja hogy neki jó úgy. Elérni is alig lehet őket. Miért fordultak be ezek az emberek (és nem csak lányokról beszélek, de valószínűleg ez lehet velük)?


Az általánosítaszhomivagysoselesznőd közehelyeket mellőzük, rengeteg lánnyal randiztam már, van barátnőm, a kérdést az vetette fel, hogy 1 jóbarátommal beszélgettünk, akinek nincs barátnője, arról, hogy mennyire nehéz manapság egy értelmes lányt találni. És ahogy belegondoltam, végül is igazat kellett adnom neki az általános tapasztalataimat felülvizsgálva.

Megelőzve a találgatásokat nem egy tutyimutyi srác, egyszerűen magasabbak az igényei (amivel gyakorlatilag egyetértek, túl nagy elvárásai nincsenek).


Tudom most valószínűleg felvetődik, hogy kinek mi a jó meg az értelmes, de inkább kérésre fejtem ki.



2013. ápr. 18. 16:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Sosem voltak ilyenek akik normálisan is néztek volna ki.
2013. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, öregszel!
2013. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nem mernek önmaguk lenni. Mert a mai világban úgy van, ha neked "nem úgy áll az egyik hajszálad" mint a többinek, akkor te vagy a kretén, a hülye. (tapasztalat)
2013. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hát férjhez mentek a lányok,a fiatalabbak meg.... ne is mondjam:-)
2013. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem mindegy, milyen korosztályról van szó. a tizenéves lányok (13-18) között sokkal nagyobb ez az arány...szerintem mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy ebben a korban mennyire kegyetlenek tudnak lenni a fiatalok azokkal, akiket nem "fogadnak be" maguk közé, sajnos így megy ez.

viszont, azért 20 felett, nem hinném, hogy ennyire szörnyű lenne a dolog, de az is lehetséges, hogy csak nekem vannak túlságosan pozitív tapasztalataim. az ismeretségi köröm nagy részében szinte minden lánynak van párja (nekem is, évek óta), ezek a lányok nagyrészt okosak, értelmesek és messze nem egyenlányokról van szó. lehet, hogy csak rossz helyeken keresgélt eddig a barátod.

23/l

2013. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Kiköltöztek. Ott aztán vagy férjhezmentek, vagy prostik lettek. Idöben el kellett volna venned egyet. Azt hitted ráérsz, majd késöbb vagy soha, igy most jol megszivtad!
2013. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

" mennyire nehéz manapság egy értelmes lányt találni."


Azt kell mondjam, hogy a jelen korulmenyek kozott szinte lehetetlen. Ezen mi is sokat agyaltunk es pont ezekre a kovetkeztetesekre jutottunk. A normalisakat fiatalon elveszik felesegul vagy hosszu parkapcsolatban vannak, a maradekrol meg ne beszeljunk inkabb...

2013. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Gondolom érdekes dolgokat csinálnak, és nem a gyakorin függenek :D
2013. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"Nem mernek önmaguk lenni. Mert a mai világban úgy van, ha neked "nem úgy áll az egyik hajszálad" mint a többinek, akkor te vagy a kretén, a hülye. (tapasztalat)"


Ezt értem, de miért pont kb 3 éve tűntek el ilyen hirtelen? Vagy különösebb okot ne keressek benne?


"egyáltalán nem mindegy, milyen korosztályról van szó. a tizenéves lányok (13-18) között sokkal nagyobb ez az arány...szerintem mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy ebben a korban mennyire kegyetlenek tudnak lenni a fiatalok azokkal, akiket nem "fogadnak be" maguk közé, sajnos így megy ez.

viszont, azért 20 felett, nem hinném, hogy ennyire szörnyű lenne a dolog, de az is lehetséges, hogy csak nekem vannak túlságosan pozitív tapasztalataim. az ismeretségi köröm nagy részében szinte minden lánynak van párja (nekem is, évek óta), ezek a lányok nagyrészt okosak, értelmesek és messze nem egyenlányokról van szó. lehet, hogy csak rossz helyeken keresgélt eddig a barátod.

23/l"


Igen, ezt már sok lánytól hallottam, csak ugye az illető vagy foglalt, vagy kiderül ezekről a tökéletes barátnőkről, hogy hát picikét butuska, de nyilván senki sem fogja a saját barátnőjét lehülyézni, vagy nem is látja annak, hisz elfogult.

Meg ez is már közhelyszámba megy, hogy rossz helyen keresgél, nem mondom, hogy gyakran próbálkozik, mert szegény eléggé belefásult már, meg is értem, de pl saját tapasztalataimból tudom, hogy szinte mindegy, hol keresgél az ember. Pl sokan hajtogatják, hogy kultúrával kapcsolatos helyeken, de olyan művészlányokat ismertem meg, hogy 1 életre elment a kedvem tőlük.

Most kínjában idősebb nőkkel akar ismerkedni, de azok meg nem merik felvállalni.


"Kiköltöztek. Ott aztán vagy férjhezmentek, vagy prostik lettek. Idöben el kellett volna venned egyet. Azt hitted ráérsz, majd késöbb vagy soha, igy most jol megszivtad!"


Leírtam, hogy van barátnőm.


"Azt kell mondjam, hogy a jelen korulmenyek kozott szinte lehetetlen. Ezen mi is sokat agyaltunk es pont ezekre a kovetkeztetesekre jutottunk. A normalisakat fiatalon elveszik felesegul vagy hosszu parkapcsolatban vannak, a maradekrol meg ne beszeljunk inkabb..."


Erre gondoltam már én is. De ez sem teljesen igaz. Nem is ismerek olyan lányt, aki mondjuk 20 felett van és az első barátjával van együtt. Tehát valamikor váltania kellett. Vannak olyanok is akik jól néznek ki, kulturáltabbak mégis évente váltogatják őket. És így évek távlatában azt látom, hogy ugyanúgy lesüllyedtek a többi közé.

Talán kimondhatjuk, hogy ma már nincs is értelmiségi nő. Igazán értelmiség sem, de a férfi ismerőseimmel valahogy jobban el lehet beszélgetni.


"Gondolom érdekes dolgokat csinálnak, és nem a gyakorin függenek :D"


Persze, de nyilván az ember nem jár pl raftingolni minden hétvégén, hogy ismerkedjen, vagy minden hónapban körbejárja a földet. Ráadásul az ilyen életvitel mellett nem is lehet komoly párkapcoslatot kialakítani. Itt nem feltétlenül attól lesz valaki érdekes, hogy ejtőernyőzik vagy színésznő. A személyiségéről van szó inkább.

2013. ápr. 18. 17:05
 10/32 anonim ***** válasza:

hidd el, a barátságtól függetlenül tisztában vagyok azzal, hogy ki az aki lehet, hogy okos, de mellette az élethez kicsit butácska :D nem tagadom, ilyen barátnőm is van a társaságban, de ő is talált magának párt. természetesen a srác is hasonló kaliberű :D lehetne kisregényeken át témázni erről, de mindig mindenben találnál kifogást, ebben én teljesen biztos vagyok. tudod, semmi és senki sem tökéletes. én elhiszem, hogy X idő után már kiábrándító, ha sok a csalódás, de nem feltétlen csak a rendszerben kell keresni a hibát ;)

23/l

2013. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!