Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová lettek az érdekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az érdekes a lányok az országból? Kiköltöztek?

Figyelt kérdés

3-5 éve még találni lehetett érdekes, értelmes lányokat, most meg a többség egyforma, buta, undorító egyenlotyó, jobb esetben unalmas-semmilyen félszeg wannabe lotyó.


Mi történt ezzel a világgal? A válság ennyire beolvasztotta őket, vagy külföldre ment mind?

Csak azt tudom, hogy van 1 rakás ilyen ismerősöm, aki egész nap otthon gubbaszt és sehová nem jár el, közösségi oldalakról is eltűnt, és azt állítja hogy neki jó úgy. Elérni is alig lehet őket. Miért fordultak be ezek az emberek (és nem csak lányokról beszélek, de valószínűleg ez lehet velük)?


Az általánosítaszhomivagysoselesznőd közehelyeket mellőzük, rengeteg lánnyal randiztam már, van barátnőm, a kérdést az vetette fel, hogy 1 jóbarátommal beszélgettünk, akinek nincs barátnője, arról, hogy mennyire nehéz manapság egy értelmes lányt találni. És ahogy belegondoltam, végül is igazat kellett adnom neki az általános tapasztalataimat felülvizsgálva.

Megelőzve a találgatásokat nem egy tutyimutyi srác, egyszerűen magasabbak az igényei (amivel gyakorlatilag egyetértek, túl nagy elvárásai nincsenek).


Tudom most valószínűleg felvetődik, hogy kinek mi a jó meg az értelmes, de inkább kérésre fejtem ki.



2013. ápr. 18. 16:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Na jó én végig olvastam az irományaitokat és azt kell, hogy mondjam a #12-es válaszoló tökéletesen leirta a helyzetet. Sőt meg is lepett, hogy egy ilyen anonim dühöngőben valaki érveljen is ahelyett, hogy káromkodjon össze vissza dobálózva. Az a helyzet, hogy 99,99%ban igaza van mindenben amit mondott.
2013. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a feminizmusnak az égvilágon semmi közze az egyenjogusághoz arra mérget vehetsz. Az egész lassan arra korlátozodott, hogyan lehet minél jobban mocskolni a férfiakat és ajnározni a nőket. De tudjátok mi a legszebb az egészben, hogy az ÉLET ÚGYIS MINKET IGAZOL és mindig bebizonyosodik kinek van igaza. A puding próbája az evés és a feminizmus többnyire hányással végződik.
2013. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 csészebögre válasza:
66%
Mint férfi mondom, anyátok szemébe hogy néztek?
2013. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Latom sok a feminista errefele, de attol hogy lenullazzatok a valaszom meg az eletbe szopiztok.

Tovabbi szep estet luzerek!;)

2013. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 piriiiiii ***** válasza:

Figyi. Én most kiállok magamért, igenis érdekes vagyok!

Az érdekes lányok többsége meg elszublimált a kozmoszban. Egy kihalófélben lévő faj utolsó tagjai közül az egyik vagyok. :D

2013. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"A gyakorlati munka önkéntes jelentkezés alapján működik, ez úgy néz ki, hogy a csajok néznek ránk, nagy szemekkel, hogy menjél csináld meg csak nekem ne kelljen. Szerencsére azért van pár szorgalmas lány is, de nem ők dominálnak. A többi csaj, csak a magolásban jeleskedik. "


Tulajdonképp pont ez a lustaság az, ami miatt nem kerülnek feljebb, mert egyszerűbb nyafogni és tüntetni, mint annyit dolgozni mint egy férfi.


Szerintem fölöslegesen magyarázol neki, felmérések mutatják, hogy a nők 1/3a végzi el a felsőfokú iskolákat, és ennyi helyezkedik el a szakmájában. A férfiaknál ugyanez az arány 3/4. A politika (pl női kiváltságjogok) csak azért engedi meg ezt, mert populista ígéretekkel/mozzanatokkal megnyerik a könnyen manipulálható 50%át a szavazóknak.


Egyébként ebben a randis dologban egyetértek. Nagyon sok lány elvárja a kezdeményezést és az "udvarlást". Elég megnézni ezt a sok bugyuta "férfri dolga" kérdést, amiről azt hisszük, hogy 14-16 éves lányok teszik fel. Aztán kiderül, hogy 32 éves nő...

Velem azért előfordult egyszer, hogy meg akart hívni kávéra, és 2 alkalommal kaptam egy kisebb ajándékot is, szóval nem állítom, hogy teljesen fukarok, de aránytalanul nagyobb mértékben használják ki a "nők" a "férfiakat". Most az részletkérdés, mennyire férfi az, aki pl bedől ezeknek a manipulációknak, vagy ki mennyire ért egyet a kopasztahó-bmw + cicababa-szex felállással, és mennyire nő aki csak élősködni tud. De azt hiszem ez a 2 sztereotipikus alkat valahol meg is érdemli egymást.

Az meg egy téves gondolat, hogy a nők értékelik az ajándékokat vagy az anyagi kedvességet. De persze ez már a női pszichológia, nem megyek bele.


"Ja és a feminizmusnak az égvilágon semmi közze az egyenjogusághoz arra mérget vehetsz."


Ebben gyakortlatilag egyetértek. Habár elméletileg valami pozitív dolognak állítják be, és felvillantják az egyenjogú szót is, de a gyakorlatban erről szó nincs. Már maga a terminológia ott hibás, hogy nem az egyenjogúságért küzdenek, hanem a nők jogaiért.

Abban szerintem semmi egyenjogúság nincs, hogy a férfiak többsége megerőltető fizikai munkát végez, átlag életkora 5 évvel kevesebb a nőénél, de egy nő 15 évvel korábban is nyugdíjba mehet. Abban sincs semmi egyenjogú, hogy erőszakkal kvótákat vezetnek be a parlamenti részvételben. Ennyi erővel bevezethetnénk 50%os kvótát a férfi műkörmösöknek, miközben a férfiak igen kis töredékét érdekli a téma, és közben sipítozhatnánk, hogy a nők nem ismerik a maszkulinista mozgalom célját és elnyomnak minket.

Csak ugye alapvető különbség a férfi átlag és a női közt, hogy a férfi nem csinál problémát midenből, és nem nyivákolással oldja meg a problémát, hiszen nem számíthat senki másra, aki megoldja a problémát, hanem belenevelték és hozzászokott ahhoz, hogy végére járjon a dolgoknak.


Szerintem ezeknek a fenti példához hasonló matrózlányoknak valami illemtan+logika+meditáció tanfolyamot kéne végezni, hogy emberszerűbben viselkedjenek, hogy végre tényleg büszke lehessen az átlagférfi a feleségére, és érdem legyen egy nőt elnyerni, akivel beszélgetni lehet és nem csak mindennapi "betevő".

És ezért a férfiak a felelősek, mert tudjuk, hogy a nők nem fogják megoldani a problémát.


Egyébként megjegyzem, hogy az Iszlám világ már évszázadokkal ezelőtt rájött arra, hogy a nők havi problémája kihatással van az idegeikre és viselkedésükre, és ezzel kalkuláltak is. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem támogatom a tekintélyelvű rendszereket.

2013. ápr. 20. 08:51
 27/32 A kérdező kommentje:

"Latom sok a feminista errefele, de attol hogy lenullazzatok a valaszom meg az eletbe szopiztok.

Tovabbi szep estet luzerek!;)"


Ne süllyedjünk erre a szintre, az "antifeminizmus" meg a tahóság közt van különbség.


"piriiiiii válasza:


Figyi. Én most kiállok magamért, igenis érdekes vagyok!

Az érdekes lányok többsége meg elszublimált a kozmoszban. Egy kihalófélben lévő faj utolsó tagjai közül az egyik vagyok. :D"


Ezt már túl sok lánytól hallottam, remélem nem sértődsz meg, ha nekem így nem jelent sokat ez a mondat. De kíváncsi vagyok te mitől tartod magad érdekesnek.

2013. ápr. 20. 09:07
 28/32 piriiiiii ***** válasza:

Ahhoz meg kéne ismerned. Tudok értelmes gondolatokat szőni, mindenem a művészet, nagyon sok minden érdekel, és kreatív vagyok. Persze vannak hibáim, de azokat be is ismerem. Ez még nem jelenti mondjuk azt, hogy tisztában vagyok a képességeimmel.

Szóval... érettebb vagyok a koromnál (16 év körül), látom az egész életemet, de tudom, hogy hülyeség persze előre tervezgetni, mert tulajdonképpen sosem lehetek biztos a jövőmben. Tudom, mit szeretnék majd csinálni, és hogyan szeretnék élni... mármint ÉLNI.

Vannak értelmes lányok, emberek. Tény, hogy nem túlnyomóan, én is tudom, az emberek legtöbbje észveszejtően ostoba tud lenni néha.

Az pedig, hogy külön mi az ország helyzete, s hogy emiatt változnak az emberek... hát fogalmam sincs, egyrészt a politikát kerülöm (mert itt arról van szó), meg 16 évesen nem is pont ez érdekel, viszont van bennem hazaszeretet, és az biztos, hogy én nem hagyom csak úgy itt az országot.

Egyébként pedig nem lehet, hogy rossz helyen figyeled a nőket, embereket? Menj el könyvtárba, egy művészeti összejövetelre, vagy hasonlóra, mindjárt találhatsz értelmesebb egyedeket.

2013. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt is mondták már párszor, de úgy látszik pont azok, akik nem járnak könyvtárba. Annyi tahó van ott is, hogy hihetetlen. Engem már nem téveszt meg egy frakkos öltöny sem, meg hogy sznob fejjel élvezkedik az áriára, amikor kijön a lépcsőn és köp egy nagyot balra...


Jó, tegyük fel elhiszem, melyik városban laksz?

2013. ápr. 21. 09:14
 30/32 piriiiiii ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz reményvesztett.

Csongrád megyében lakom. Hódmezővásárhelyen.

2013. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!