Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová lettek az érdekes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az érdekes a lányok az országból? Kiköltöztek?

Figyelt kérdés

3-5 éve még találni lehetett érdekes, értelmes lányokat, most meg a többség egyforma, buta, undorító egyenlotyó, jobb esetben unalmas-semmilyen félszeg wannabe lotyó.


Mi történt ezzel a világgal? A válság ennyire beolvasztotta őket, vagy külföldre ment mind?

Csak azt tudom, hogy van 1 rakás ilyen ismerősöm, aki egész nap otthon gubbaszt és sehová nem jár el, közösségi oldalakról is eltűnt, és azt állítja hogy neki jó úgy. Elérni is alig lehet őket. Miért fordultak be ezek az emberek (és nem csak lányokról beszélek, de valószínűleg ez lehet velük)?


Az általánosítaszhomivagysoselesznőd közehelyeket mellőzük, rengeteg lánnyal randiztam már, van barátnőm, a kérdést az vetette fel, hogy 1 jóbarátommal beszélgettünk, akinek nincs barátnője, arról, hogy mennyire nehéz manapság egy értelmes lányt találni. És ahogy belegondoltam, végül is igazat kellett adnom neki az általános tapasztalataimat felülvizsgálva.

Megelőzve a találgatásokat nem egy tutyimutyi srác, egyszerűen magasabbak az igényei (amivel gyakorlatilag egyetértek, túl nagy elvárásai nincsenek).


Tudom most valószínűleg felvetődik, hogy kinek mi a jó meg az értelmes, de inkább kérésre fejtem ki.



2013. ápr. 18. 16:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Istenem,hogy neked is hogy is került csajt felszedned? Szerinted 3 éve minden nő azt mondta "basszunk már ki xy-nal és húzzunk a p.csába?" Ugyan már! Vagy rossz helyen keresgéltek, vagy általánosítotok, vagy pedig rohadt válogatósak vagytok és az égvilágon semmi nem jó nektek.
2013. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 23 éves hölgy, alapvetően az a helyzet, hogy a 90 százalékotok baromi okosnak képzeli magát, mert sikerült bekerülnie, valami gagyi bölcsész, vagy közgáz szakra, és ha véletlenül nem bukik meg egyből, akkor ő lesz a zseni. A valóság a következő, orvosin is egyenesen katasztrofális a lányok értelmi színvonala. Logika? Olyan nincs. Tíz lányból jó ha négy tényleg intelligens, ebből egy olyan, aki tényleg orvosnak is való, mert rendelkezik némi empátiával is. A többi csaj csak seggelni tud, megérteni a dolgokat? Az luxus. Persze nálunk férfiaknál is vannak hülyék, de messze nem annyi, ráadásul ha valamit meg kell csinálni, akkor a csajokra egy-két kivétellel nem igazán lehet számítani. Néznek nagy boci szemekkel és elvárják, hogy dolgozz helyettük is... Kedves leendő betegek egy jó tanács, ha fiatal doktornőt láttok, akkor FUSSATOK! Az idősebb generáció viszont még nem ebben a liberalista, feminista retekben szocializálódott meg is látszik, nekik be kellett mutatni, hogy érnek annyit, mint a férfiak, és általában kiváló szakemberek, sőt talán jobbak is a férfi kollégáiknál, mert empatikusabbak, a fiatal hölgyek ebben sem hasonlítanak rájuk.

Egyébként pedig tényleg baromi unalmasak, egyetemi témákon és esetleg mozi élményeken, vagy háziállatokon kívül nem igazán lehet velük beszélgetni. Hobbi? Sport? Néha elmennek kondizni, vagy aerobicra.

Na most, ha nálunk egy viszonylag jó szakon ez a helyzet, akkor mi van mondjuk a közgázon... bele sem merek gondolni.

2013. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy érdekes vagyok-e, de van eszem és nem a tömeglányok közé tartozom, 20 év fölött is vagyok, első kapcsolatban hosszú ideje, szóval élő példa. :D
2013. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

" Kedves 23 éves hölgy, alapvetően az a helyzet, hogy a 90 százalékotok baromi okosnak képzeli magát, mert sikerült bekerülnie, valami gagyi bölcsész, vagy közgáz szakra, és ha véletlenül nem bukik meg egyből, akkor ő lesz a zseni. A valóság a következő, orvosin is egyenesen katasztrofális a lányok értelmi színvonala. Logika? Olyan nincs. Tíz lányból jó ha négy tényleg intelligens, ebből egy olyan, aki tényleg orvosnak is való, mert rendelkezik némi empátiával is. A többi csaj csak seggelni tud, megérteni a dolgokat? Az luxus. Persze nálunk férfiaknál is vannak hülyék, de messze nem annyi, ráadásul ha valamit meg kell csinálni, akkor a csajokra egy-két kivétellel nem igazán lehet számítani. Néznek nagy boci szemekkel és elvárják, hogy dolgozz helyettük is... Kedves leendő betegek egy jó tanács, ha fiatal doktornőt láttok, akkor FUSSATOK! Az idősebb generáció viszont még nem ebben a liberalista, feminista retekben szocializálódott meg is látszik, nekik be kellett mutatni, hogy érnek annyit, mint a férfiak, és általában kiváló szakemberek, sőt talán jobbak is a férfi kollégáiknál, mert empatikusabbak, a fiatal hölgyek ebben sem hasonlítanak rájuk.

Egyébként pedig tényleg baromi unalmasak, egyetemi témákon és esetleg mozi élményeken, vagy háziállatokon kívül nem igazán lehet velük beszélgetni. Hobbi? Sport? Néha elmennek kondizni, vagy aerobicra.

Na most, ha nálunk egy viszonylag jó szakon ez a helyzet, akkor mi van mondjuk a közgázon... bele sem merek gondolni."


Én is így látom, bár végzettségtől függetlenül is okosnak képzeli magát a többség. De legutóbb is belefutottam itt olyan állítólag 2 diplomás nőbe, akinek el kellett magyarázni, hogy netes randi előtt beszélgessen a jelölttel, vagy ha annyira fontos neki a külső, kérjen pár fotót. Nem tudom komolyan venni azokat a nőket akik értelmesnek tartják magukat meg az ismerőseiket is. Onnan tudom, hogy ez általában kamu, hogy már csak statisztikai alapon is nagyon kirívó, ha 2 értelmes nő 1 helyen van, nem hogy 3nál több fő, barátnők, stb. És amikor megismerem ezeket az okoslányokat, kiderül pár mondat után, hogy ugyanolyan mint a többi.


Ebből a szempontból a legkorrektebb választás a csendes unalmas lányok, ők sem túl izgalmas társaság, de legalább hűséges/gyáva megcsalni.


"Azt nem tudom, hogy érdekes vagyok-e, de van eszem és nem a tömeglányok közé tartozom, 20 év fölött is vagyok, első kapcsolatban hosszú ideje, szóval élő példa. :D"


A tömeglány és a hosszú, szubjektív szavak. Kíváncsi vagyok hogyan definiálnád/konkrét számokra.

2013. ápr. 18. 18:10
 15/32 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Tömeglány: minden 2. lány aki szembejön az utcán, szereti a trendeket és követi a divatot, bulizik, felelőtlen, tipikus mai fiatal lány, persze ez is relatív, de én ezt tapasztalom.

Hosszú kapcsolat: 1 év ismerkedés + idén 5. éve kapcsolat.

2013. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
59%

Feminista retek? Az egyenjogúságnak konkrétan melyik részével nem értesz egyet? Nyilván van édesanyád, esetleg nő testvéred, rokonod, barátod, valóban úgy gondolod, hogy nem érdemelnek minden téren egyenlő bánásmódot? Azokat, amiket te úgy kapsz meg, hogy észre sem veszed, mert a nőgyűlöletben mereszted a s.gged? Én nem mondom, hogy nincsen h.lye nő, van. H.lye mindenhol van, köztetek is van, de azt kijelenteni, hogy köztetek kevesebb a h.lye, rohadt nagyképű dolog, de ugyanakkor lényegtelen is.

Felteszem, baromi okosnak képzeled magad, mert be tudsz s.ggelni x oldal könyvet, vagy van logikád és mondjuk értesz a matekhoz, hát megsúgom: ettől még ugyanolyan s.ggfej vagy, mint az, aki erre nem képes. Nem attól leszel te kivételes fazon, mert okos vagy. Az, hogy valakinek jó agya van nem zárja ki, hogy ettől függetlenül degenerált f.sz legyen - mint a te esetedben is.

Vagy te mozogsz rohadt sz.r körökben, vagy pedig a nőutálatod annyira megvakít, hogy nem is vagy képes továbbnézni a h.lye sztereotípiádon, de hogy még esetleg láss is valamit, az meg kész luxus a számodra.

Egy nőnek kétszer annyit kell dolgoznia, hogy fele olyan elismert legyen a munkája (a hozzád hasonló gyökereknek hála), de szerencsére ez a nőknek egyáltalán nem megerőltető feladat.

Hagyjuk már a rohadt uncsi heteronormativ dumát, hogy "a nők nem valók erre vagy arra bezzeg a nagy erős férfiak igen"! Az egyetlen dolog, ami azt mondja, hogy mire jó vagy nem jó egy nő, az a társadalom, és ha valaki rá mer cáfolni, akkor biztos lesz.pta a főnököt, vagy apuci elintézte neki pénzzel. Nem tudom, hogy volt képes a jó édes anyád úgy felnevelni, hogy arra sem vagy képes, hogy legalább tiszteld a nőket, és vedd őket emberszámba. Te nagy erős pasas, mert férfi nem vagy.

2013. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Na itt egy élő példa a kecses kínálatból...
2013. ápr. 19. 10:56
 18/32 anonim ***** válasza:
33%

Drága hölgyem, gondolkoztam, rajta, hogy válaszoljak e a fröcsögésedre, de nem bírom megállni, hogy ne.


„Az egyenjogúságnak konkrétan melyik részével nem értesz egyet?”


Azzal, hogy ti nem egyenjogúságra törekedtek, hanem matriarchális társadalomra. Kellenek a férfiakat megillető jogok, ez eddig OK, én is egyetértek azzal, hogy egyenlő munkáért járjon egyenlő fizetés. A probléma az, hogy túlzásba viszitek, akkora az egótok, mint egy ház és azt hiszitek, hogy az egész világ körülöttetek forog. Továbbá az egyenjogúságot egyoldalúan értékelitek, érdekes módon életemben egyetlen egyszer sem hívott el egy nő randira, vagy hívott meg egy italra (én gyakran megteszem) pedig ez is az egyenjogúság része lenne. Továbbá nem igazán szoktam látni, a hölgyeket az egyenjogúság nevében olyan szakmák után törekedni, mint mondjuk a festő-mázoló, lakatos, asztalos stb. Furcsa mód a presztízs szakmákban ügyvéd/orvos egyre több a nő, mintha lenne itt valami furcsa kettősség…


„Nyilván van édesanyád, esetleg nő testvéred, rokonod, barátod, valóban úgy gondolod, hogy nem érdemelnek minden téren egyenlő bánásmódot?”


Édesanyám kétszer annyit keres, egy szimpla érettségivel, mint a mérnök édesapám, és apa sem keres rosszul. Érdekes módon anya soha sem panaszkodik arra, hogy nem kap egyenlő bánásmódot. Talán azért, mert le is tesz valamit az asztalra, nem csak mereszti a seggét, mint sok nő. A testvérem mérnök lesz, ő sem szokott panaszkodni az őt érő hatalmas elnyomás miatt. Mindenesetre mindkettőjük utálja a hozzád hasonló feminista elférfiasodott nőket, és ők is megvetik a feminizmust.


„Azokat, amiket te úgy kapsz meg, hogy észre sem veszed, mert a nőgyűlöletben mereszted a s.gged?”


Például? Egyébként csoporttársnőim hetente mennek el gyakorlatilag pénz nélkül inni, mert úgyis meghívja őket valaki. Mindig bejön nekik.


„Felteszem, baromi okosnak képzeled magad, mert be tudsz s.ggelni x oldal könyvet, vagy van logikád és mondjuk értesz a matekhoz, hát megsúgom: ettől még ugyanolyan s.ggfej vagy, mint az, aki erre nem képes. Nem attól leszel te kivételes fazon, mert okos vagy. Az, hogy valakinek jó agya van nem zárja ki, hogy ettől függetlenül degenerált f.sz legyen - mint a te esetedben is.”


Csak nem belegázoltam a kis bölcsész lelkedbe. :-D Egyébként nem is tudom, hogy melyikünk stílusa tükröz krónikus primitívséget, és trágárságot. :-D


„Egy nőnek kétszer annyit kell dolgoznia, hogy fele olyan elismert legyen a munkája (a hozzád hasonló gyökereknek hála), de szerencsére ez a nőknek egyáltalán nem megerőltető feladat.”


Régen tényleg így volt, de ez ma már csak duma. Anyám rá az élő példa. Továbbá pont ezért hoztam fel az évfolyamtársaimat, akik gyakorlatilag nem, hogy nem dolgoznak kétszer annyit, mint mi, hanem konkrétan lósz@rt sem csinálnak. Ha beteget kell vizsgálni én csinálom, ha valami invazívat kell csinálni én csinálom, vagy valamelyik másik srác. Pedig a hölgyeknek is lenne bőven lehetőségük. A gyakorlati munka önkéntes jelentkezés alapján működik, ez úgy néz ki, hogy a csajok néznek ránk, nagy szemekkel, hogy menjél csináld meg csak nekem ne kelljen. Szerencsére azért van pár szorgalmas lány is, de nem ők dominálnak. A többi csaj, csak a magolásban jeleskedik.


„Hagyjuk már a rohadt uncsi heteronormativ dumát, hogy "a nők nem valók erre vagy arra bezzeg a nagy erős férfiak igen"!”


Lehet menni betonozni, kíváncsi vagyok milyen fejet vágnál, fél óra fizikai munka után.


„ Nem tudom, hogy volt képes a jó édes anyád úgy felnevelni, hogy arra sem vagy képes, hogy legalább tiszteld a nőket, és vedd őket emberszámba.”


Anyám úgy nevelt, hogy tiszteljem a hozzá hasonló igazi nőket, nem pedig úgy, hogy alázkodjak meg a hozzád hasonló a nőtől fényévekre leledző feminista libák előtt. Továbbá édesanyám alapvetően nagyon büszke a konzervatív értékrendemre, és ezt gyakran hangoztatja is.

2013. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
59%

Ne az én problémám legyen már, hogy olyan tudatlan balf.sz vagy, hogy azt se tudod, mi a feminizmus. Azt hinné az ember, hogy egy felsőoktatásban részesültnek nem kell elmagyarázni a történelmet meg azt, hogym iről szól a feminizmus.

A probléma az, hogy ha annyira egyenlőséget akarnál, már rég elkezdhetted volna. Elkezdhettétek volna, ti férfiak.

Ültetek, nem csináltatok semmit se annak érdekében, hogy a nőket emberszámba vegyék, aztán mikor egy csapat nő mégis az egyenlőségre törekedett vagy törekszik ma is, hirtelen visongva meg sikoltozva hőbörögtök, nehogy kimaradjatok már, meg hogy vajon értetek akkor ki a franc fog felszólalni? Hogy azok, akik felkeltek, akiket eddig elnyomtatok, azoknak most hirtelen értetek is kell ám küzdeniük, mert veletek akkor mi lesz? Ha a férfiak általában valóban nagyon akarnák vagy a történelem folyamán akarták volna az egyenlőséget, akkor évekkel ezelőtt kitalálhatták volna azt a mozgalmat, de nem tették, mert nekik rohadt kényelmes volt, mert előnyük származott belőle.

Megvallom, édesanyádat sem értem, hogy mégis mi jogon tartja magát többre bármilyen más nőknél. Elismerem, biztos megdolgozik a pénzéért, biztos tanult érte, és biztosan kedves nő. Édesanyád a feministáknak köszönheti, hogy jól keres. A testvéred a feministáknak köszönheti, hogy egyáltalán egyetemen tanulhat. Nem tudom, mi a problémájuk vele. És én most nem a radikális feministákról beszélek, akik valóban férfigyűlölők, hanem a feministákról. Amit te is tudnád, mit jelent, meg édesanyád is, ha éppen kinyitottak volna egy történelemkönyvet, vagy továbbjutottatok volna azon, hogy egy nő nem szeret szoknyában járni. Nem értem, hogy anyukádnak mi problémája van az olyan nőkkel, akik nem olyanok, mint ő. Semmi befolyással nincs az életére. Elférfiasodott nő? Mi a baj a férfiassággal? A soraidból ítélve gondolom egészségügyben dolgozol, azt hinné az ember, van annyi eszed, hogy egyetemi végzettséggel, a 21. században nem akadsz fent olyanon, hogy ki hogy néz ki, vagy ki milyen személyiség. Csak azért, mert egy nő nem feltétlen szereti a lányos dolgokat, nem ér kevesebbet más nőknél. Ennyi erővel olyan, mintha azt mondanád, amit a társadalom sok helyen még mindig nyúz, hogy a nők érzelmi, nem racionális lények, éppen ezért tudományos munkát ne végezzenek, mert nem alkalmasak rá, elvből a testvéred sem kéne, hogy műszaki egyetemre járjon, mert hülye hozzá. De ott van, tehát nyilván érti a dolgát, Akkor mégis miről beszélsz? Azt hiszed csak a te családodban vannak értelmes nők? Ne legyél már ennyire nárcisztikus és arrogáns.


Az meg, hogy milyen szavakat használok, rohadtul nem függ össze azzal, hogy mennyire vagyok tanult. Igazából nem értem, hogy mi a francnak csodálkozol azon, hogy ismeretlenül hülyézel le több embert is, csak azért mert nők, és nem feltétlen értesz velük egyet. 23 nő elmondta, hogy az ember néha nézen magába és ne feltétlen a rendszerben keresse a hibát, mire egyből letámadod, hogy "biztos hülye ostoba bölcsész vagy". ÉS HA BÖLCSÉSZ? Komolyan csodálkozol azon, ha utána nem fogom be a számat és visszaszólok? Tán nem szólhatok vissza, nem lehetek mérges, ha valaki igazságtalanul és idiótán viselkedik, csak azért, mert nő vagyok, ő meg férfi, és akkor egyből igaza is van? Elmész te a francba. Orvos vagyok meg szakfordító, egyébként a fizikai munkáról meg annyit, hogy állítom többet nyomok fekve, mint néhány haverod. Legyen szép napod.

2013. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
33%
Úgy látom jobban telibe találtam, mint gondoltam... Részemről a vita lezárva, nem fogom magam felhúzni, egy libsi vadfeministával vitatkozva. Nem véletlenül lettél te szakfordító, igazi orvos helyett aranyom. Gúnyos mosoly.
2013. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!