Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem randizik de egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem randizik de egy másik lánnyal megy kirándulni?

Figyelt kérdés
Pár alkalommal randiztam egy fiúval, azt hittem összejövünk, elvileg jó minden közöttünk. Úgy volt hogy tegnap találkoztunk volna, de lemondta mert fáradt volt de megnyugtatott hogy majd máskor. Ma összefutottam az egyik haverjával és mondta ez a haverja hogy "Azt hittem veled van most" csodálkoztam hogy miből gondolta, mire "Nekem azt mondta kirándulni megy ma" felhívtam, és kiderült hogy a "Legjobb lánybarátjával" elmentek kirándulni, sétálni, piknikezni, napozni ki tudja mit csinálni. Már most megcsal?
2013. ápr. 20. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kérdezd meg tőle is, mi nem vagyunk jósok.
2013. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A lánynak "Bátyuskám"-ként van kiírva, de minden képéhez írogat, lájkol, szívecskéz. Mit gondoltok megkérdezzem hogy ki neki ez a lány? Vagy ne féltékenykedjek már most?
2013. ápr. 20. 18:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd, mert ha nem teszed, akkor úgy is ezen fogsz agyalni.
2013. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Minek féltékenykednél? Gondolkozz!


A lányt nyilván régóta ismeri, ha vele akarna összejönni, el se kezdett volna veled randizni. Erre a lányra teljesen felesleges féltékenykedned.

2013. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak ahogy ismerem odavágja majd nekem hogy "Mi van, féltékeny vagy?" most erre mit mondjak majd? Ha azt mondom nem, nem hiszi el. Bevallani meg nem fogom neki. Nem tudom mi lenne a leginkább elegánsabb módszer hogy ne alázzam meg magam nagyon.
2013. ápr. 20. 18:59
 7/16 zaphod ***** válasza:

Ahogy 1 megmondta: tőle kérdezd meg. Két dolgot fűznék hozzá:

* Teljességgel lehetséges, hogy semmi romantikus érdeklődéssel nem viszonyul a másik lányhoz, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Ennek ellenére amikor megkérdezed őt, mondd el neki, hogy ezzel benned kellemetlen érzéseket ébresztett.

* Mivel még csak "pár alkalommal randiztatok", ezért meg van engedve neki, hogy ne csak veled találkozzon -- bár ez nem a legtisztességesebb lépés tőle.

2013. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem abban nincs semmi, ha megkérdezed, milyen viszonyban áll ezzel a csajjal pontosan. Csak hogy a jövőben tudd.

Amúgy én holt féltékeny lennék... :D még ha csak barátok, akkor is.

2013. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak nem értem akkor minek csókolt meg meg miért ölelget. Őt tényleg régebb óta ismeri ez igaz de az a helyzet hogy ő a régebbi barátnőivel elég csalfa volt, 3-at is megcsalt. Azt mondta nekem hogy már kinőtte azt a korszakát, de nem tudok bízni benne. Főleg hogy ennyire jól elvan azzal a lánnyal.
2013. ápr. 20. 19:04
 10/16 A kérdező kommentje:
De milyen stílusban kérdezzek rá? Én hirtelen felkapom a vizet, nem bírom megállni hogy szépen beszéljek róla mikor gyűlölöm már most.
2013. ápr. 20. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!