Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem randizik de egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem randizik de egy másik lánnyal megy kirándulni?

Figyelt kérdés
Pár alkalommal randiztam egy fiúval, azt hittem összejövünk, elvileg jó minden közöttünk. Úgy volt hogy tegnap találkoztunk volna, de lemondta mert fáradt volt de megnyugtatott hogy majd máskor. Ma összefutottam az egyik haverjával és mondta ez a haverja hogy "Azt hittem veled van most" csodálkoztam hogy miből gondolta, mire "Nekem azt mondta kirándulni megy ma" felhívtam, és kiderült hogy a "Legjobb lánybarátjával" elmentek kirándulni, sétálni, piknikezni, napozni ki tudja mit csinálni. Már most megcsal?
2013. ápr. 20. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A lány a barátja.

Neked nincs fiú haverod?

2013. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nincs.
2013. ápr. 20. 19:24
 13/16 zaphod ***** válasza:

Ha már volt csók is köztetek, akkor -- az én elképzelésem és tapasztalataim szerint -- már nincs megengedve neki, hogy más lányokkal is így találkozzon, így hagyd figyelmen kívül a második pontomat. Azonban az első pont még mindig él, így ha nem jelent neki a lány semmit, nyugodtan találkozhat vele. (Nekem is volt egy lány barátom, mindig tőle kértem tanácsot a lányokról, és nem akartam tőle semmit, így nyugodt szívvel találkoztam vele, miközben randiztam valakivel. Most ő a barátnőm, de amikor összejöttem vele, nem volt másik barátnőm, akit megcsaltam volna ezzel a lépéssel.)

Amikor legközelebb találkoztok, kezdd így: "Figyelj, Péter! Mostanában sokat gondolkozom azon, hogy mik is vagyunk mi most?" Így ki lesz mondva, hogy ti most pár vagytok vagy sem.

Ezután kérdezz rá -- ne félénken, határozott legyél, de ne úgy kérdezd, hogy mindjárt felrobbansz -- valahogy így: "Tegnap találkoztam az egyik barátoddal, és azt mondta, hogy egy lánnyal kirándulsz." A reakciójából pontosan tudni fogod, hogy hogy állnak a dolgok. Ha nyíltan elmondja, hogy ki a lány és hogy csak barátok, ne aggódj miattuk! És ha megkérdezi, hogy féltékeny vagy-e, mondd neki el, hogy igen. De ha csak úgy odavágja neked, hogy "Mi van, féltékeny vagy?", akkor hagyd ott, ilyen fiút keresel?

(Ha megcsalt, ér felkapni a vizet, ebben az esetben vágd pofon a helyemben is. Természetesen az legyen az utolsó alkalom, hogy lát téged.)

2013. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jártok? nem? akkor mit féltékenykedsz?
2013. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"azt hittem összejövünk"

ha nem vagytok együtt hogy csalna meg?

2013. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint értettem hogy megcsalt. De nekem pl jelenleg eszembe sem jutna hogy más pasikkal találkozzak, randizzak mert nálam ő az első. Más szóba sem jöhet.


Szerintetek gáz ha rákérdezek hogy ki ez a lány és milyen érzései vannak felé?

2013. ápr. 21. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!