Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok manapság a magas fenntartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok manapság a magas fenntartású nő?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 21. 17:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

9.

Ugyan már.Tudod,hogy az ország nagy része ilyen.Csak a nagyhangú ribiket veszed észre és nem a kisembereket

2013. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#11: Dehogy. Sőt, a kisemberek (nők) sokkal jobban bejönnek, mint a nagyhangú ribik :)
2013. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nem lakom a világ végén,szerintem. arra akartam célozni,amit a 11-es leírt.
2013. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Elég sok van sajnos igen.

De az a pasi sem 100-as aki valóban el is tartja őt a 2 szép szeméért...

2013. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az van, hogy a csóró devizahiteles csajok is "magas fenntartásúak". Mind valami gazdagot akar kifogni, hogy eltartsa.
2013. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, biztos van benne valami. de nekem van annyi önérzetem, hogy jobban esik az,ha magamat tarthatom el, és a közös életünket pedig együtt formálhatjuk a párommal.és hála az égnek 1-2 kivételtől eltekintve a legtöbb barátom,ismerősöm is így gondolkodik. :)
2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A menő dekoratív jó nők zöme pedig ilyen. Vannak nyilván kivételek, de mind egytől egyig megteheti. Meg is teszik, hogy ilyen kategoriába tartozzanak.

Mióta ez a fa szság lett belenevelve ovodában az emberekben, hogy a csicska királyfi tűzön vízen átkel egy vacak nőért, azóta a nők zömében királykisasszonyok akarnak lenni, a férfiak meg a tűzön vizelősök. És így is viselkednek.

A nők valamiféle kincsnek ,valamiféle olyan "izének"tartják magukat, főleg ezek a jobbféle cafatok, akiket ki kell! érdemelni. nekik alanyi jogon jár a pénz, lakás, ingyen sofőr, nagyfaszú legény egyben mint partner úgy is vannak ezzel. Mert a gyerekmese és a szintén gyerekmese etikett ezt adja alájuk lehetőségként.

Ezzel pedig előszeretettel élnek vissza, MERT MEGTEHETIK!

mindig voltak vannak és lesznek csicskuló férfiak, akik minden igényüket kielégítik a cafatoknak.

Tíz ujjukra kapják ezeket a palikat. Aki meg nem hajlandó behódolni, az a "nem játszik" kategoria, majd lesz tíz másik, aki megadja nekik. Mert a p ina nagy úr. A szex nagy úr. A fa szod áll az ész megáll. Ez ezeknek a cafadékoknak a jelmondata, az elvárásaik mögött.

Szerintem szarság ilyen magas fenntartású 1 nő mellett éldegélni, mert az elvárásai minimum akkorák, mintha minden hónapban hárem prosticsapatot tartanál magadnak, és azokat bizony kedvedre váltogathatod, meg nem ugatnak vissza. Sokkal jobb, igazi real deal!

Pont ez a baj,hogy a nem prosti nők közül ÁLTALÁBAN a kevésbé tetszetős, igénytelenebb féle az nem magas fenntartású, de szexuálisan nem is elégít ki, a másik ,amelyikre áll a f aszod, az meg ilyen pénzparazita pióccafajzat. Mind szar! Tűt a szénakazalban elven meg nem fogok nekiállni keresgélni, mikor tűt lehet mellékúton is szerezni pénzért, csak többet, és jobb hozzáállással. /prosti/

2013. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
megnézném azt a helyet, de még oda is költöznék ahol egy kólát értékel egy csaj és mind dolgozik vagy dolgozna! mert az biztos, hogy nem Nyugat-Dunántúl, mert ott aztán...
2013. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kész vagyok a röhögéstől a hozzászólásokon. :D :D

Nyilván van sok ilyen nő, de nem mindenki ez a típus. Engem sokkal inkább zavar az, hogy a pasik köpködnek az olyan nőkre is, akik függetlenek, luxuséletük van egy férfi nélkül is. Miért? Legalábbis azok a pasik hajlamosak erre, akiknek kevesebb a pénzük, mint a nőnek. Ezer ilyen tapasztalatom volt már. Megkaptam pár becsomagolt, de ugyanakkor ocsmány kommentárt is csak azért, mert úgy élek, ahogy kedvem tartja. A legdurvább pedig az egészben az, hogy kizárólag általam értelmesnek tartott (túlnyomórészt egyetemista, vagy egyetemet végzett) fiúkkal próbálkoztam. Sosem foglalkoztatott a férfi anyagi helyzete. Ha rosszabbul áll, mint én nem gond, de ne fogjon vissza. Érdekes ez az egész. A férfiak kiabálnak, hogy a nők pénzéhesek, aztán jön egy nő, akinek végképp nincs szüksége a pénzére, csak a szeretetére és az sem jó. Ajaj.

2013. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja, és még dekoratívnak is tartanak, utolsó voltam. :)
2013. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!